0

Widziałem to info, chciałem dodać komentarz, ale po chwili usunąłem :D
Bo mimo wszystko nie widzę tej przyśpiewki, albo jej po prostu nie znam ;)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Bardziej wyśnił :D

9

No widzisz? A wszystko zaczęło się od źródła "DansTesRêves" :D
Czyli jednak było ono wiarygodne :v

8

Czasem zastanawiam się co sprawia, że pomocnicy Barcelony (wszyscy) nie mają kompletnie odwagi posyłać takich prostopadłych piłek jak dzisiaj widzieliśmy parę razy w meczu... Polaków. Wiele razy w tym sezonie były sytuacje, gdzie ktoś z MSN był w idealnym miejscu i idealnym czasie by zagrać piłkę prostopadłą, przecinającą linię obrony i wielokrotnie zamiast taką piłkę posłać, Iniesta i inni woleli zagrać do najbliższego partnera, lub piłkę przerzucić na drugą stronę boiska. Co się takiego stało, że pomimo ewidentnej ilości wolnego miejsca, nawet wtedy nie byli w stanie posłać prostopadłych piłek?
Pamiętam w pierwszym meczu z Juve była znamienna sytuacja, którą mam w głowie do dziś: Messi zagrywa właśnie taką prostopadłą piłkę do Iniesty, który wychodzi sam na sam z Buffonem i w momencie podania, jak Iniesta dostał piłkę, to ewidentnie miał moment zawahania i zaskoczenia, że taką piłkę od partnera dostał. Było to widać w ruchu, nie był na początku zdecydowany, czy iść do tej piłki, czy nie... wiele razy taka sytuacja miała miejsce jak już była próba zagrania piłki prostopadłej (niestety w większości próba ta była niecelna, lub w nieodpowiednim czasie, kiedy obrońca już się dobrze ustawił).
Wina zawodników, braku formy, zaangażowania, czy w jakiś sposób trenera?
Jest to dla mnie bardzo dziwna sprawa, bo wątpię, że nagle Iniesta, Busquets czy nawet Rakitic stracili umiejętności posyłania takich piłek, którymi kiedyś raczyli publikę...

1

Hahah, serio? :D
Dobry troll w sumie :D

1

Pewnie tak, bo szybko po googlu poszukałem i nic nie ma...
Niemniej jednak od razu był banan na mej mordzie... który szybko zgasł :P

3

DansTesRêves: PSG zaakceptowało ofertę Barcelony za Marco Verrattiego. Włoch kosztować będzie 75 milionów funtów, a w poniedziałek przejść ma testy medyczne!


Z facebook'a viscaelbarca.pl

Ktoś zna to źródło? Wiarygodne, czy oczywiście nie jest za bardzo wiarygodne?
Serce mocniej zabiło... :(

9

Głosowanie na facebooku:
"Jeśli miałbyś wybrać jednego z nich do swojej drużyny, kto by to był?"

Pierwsze miejsce... Toni Kroos. Drugie... Modric. Potem dopiero Iniesta i Xavi.
Głosowało już 7,5tyś ludzi co na facebook'a jest niezłym osiągnięciem.

Jaka to jest masakra... Sam nie wiem, czy ludzie robią sobie jaja, że dwójkę z Realu stawiają wyżej aniżeli tą absolutnie magiczną dwójkę z Barcelony, czy rzeczywiście tak uważają.

https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/19105615_1485240901523116_2216545169535793274_n.jpg?oh=3298145d6ccf4342063cb01ccb275a17&oe=59A781C8

10

Z tym, że Argentyna niezależnie od tego czy jest po sezonie, czy przed sezonem - ciągle wygląda tak samo.

7

Trochę współczuje Messiemu tej drużyny...
Sampaoli będzie miał KUPĘ roboty.

13

Komentatorzy dziwią się, że mecz towarzyski (!) w czerwcu (!) nie jest żywy i nie jest ciekawy...
Kij tam, że zawodnicy są z pewnością zmęczeni sezonem, w którym gra się mecze bardzo często co 3 dni. Kij tam, że to jest mecz towarzyski...
Przecież powinni sobie wypruwać flaki tutaj, by spłacić te wszystkie bilety, którzy ludzie kupili!

1

Niestety można odnieść wrażenie, że Messi coś stara się zrobić a reszta to psuje :D
Messi zagrał dokładnie: Dybala zamiast grać na jeden kontakt, obrócił się z piłką, zaczął się kiwać i piłkę stracił
Messi zagrał szybką piłkę do Di Marii: Di Maria oddał Messiemu piłkę niedokładnie, za plecy

I takich akcji jest dużo. Widać jaka jest ogromna różnica w umiejętnościach pomiędzy Leo, a innymi zawodnikami na świecie.
Jednak myślę, że Sampaoli powoli to będzie ogarniać i będzie lepiej ;)

1

Może kiedyś :D
Ale zdecydowanie jestem graczem PC, aniżeli konsolowym :)

0

Ja na PC będę grać w weekend, gdyż akurat jutro planuję zakupić :)
Nie ma opcji, by się jakoś połączyć, nie?

1

Fajnie czasem powspominać...
Niby nic, ale klepka śliczna. Idealne tempo.

1

Dokładnie tak będzie :D
Ewentualnie jakiś Jego agent wyjdzie i powie proste "Veratti zostaje w PSG".
Ten transfer wydaje się strasznie nierealny... niestety :(

0

"Public relations (PR) (z ang. relacje publiczne, kontakty z otoczeniem), imagistyka społeczna[1][2][3] – kształtowanie stosunków publicznie działającego podmiotu z jego otoczeniem. Celem działań public relations jest dbałość o dobry wizerunek, akceptację i życzliwość wobec działań danej osoby lub organizacji."

Cóż, mam nadzieje że będzie tak jak mówisz, jednak jest mnóstwo krzykaczy ze środowiska Madrytu, którzy stawiają Go na równi z Messim na poziomie piłkarskim, talentu etc... co jest kompletną abstrakcją jak dla mnie.

1

Nie byłbym tego taki pewny, mimo wszystko.
Ronaldo ma mocniejszy PR od Messiego, więc z pewnością będą krzykacze, którzy będą to deprecjonować :)
Ale cóż, jak to kiedyś ktoś powiedział: Jeśli ktoś krzyczy, że jest najlepszy, to w rzeczywistości taki nie jest.

3

Z Verattim jest większe prawdopodobieństwo, że u nas się świetnie odnajdzie. Ale na ten transfer składa się aż tyle negatywnych czynników, że wydaje się ten transfer nierealny :(
Niezależnie kto przyjdzie... będzie miał wsparcie kibiców ;)

3

Veratti ma już wyrobioną markę i jest już ukształtowanym zawodnikiem, który grał na wielu szczeblach światowej piłki.
Eriksen byłby dobrze zapowiadającym się transferem, ale też jest mniejsza pewność tego, że się tutaj wpasuje.
Poza tym Veratti to taki drugi Xavi, mega podobny charakterystyką poruszania się po boisku, posyłania podań, myślenia na boisku etc.
Ale zbierając do kupy to, że będzie mega ciężko Go wyciągnąć + nieudolność aktualnego zarządu twierdzę, że jest to transfer w tym momencie niemożliwy...

14

Musieli jakoś odpowiedzieć na współpracę Barcelony z Konami :)
Podejrzewam, że Real w nowej FIFIE będzie jakimś strasznym monstrum, a Barcelona będzie wolna etc. :D
Podobnie w nowym PES-ie, tylko na odwrót :D
Śmieszne... typowy wyścig szczurów.

0

Ogólnie to jest bardzo ciekawe:
Real w tych fantastycznych sezonach nie był/nie jest w stanie Barcelony jakoś znacząco pokonać, zemścić się za te wszystkie upokorzenia, 6:2, 5:0, 4:0...

2

Dopóki jest Messi to tak będzie. Po kiepskim 13/14 wielu ludzi wróżyło oczywiście koniec ery, koniec Barcelony, Messiego i w ogóle delegalizacje Camp Nou i całej drużyny, a sezon później zdobyli historyczny drugi tryplet.

Teraz jest podobna sytuacja. Jedynym zagrożeniem może być nie Real, czy inna drużyna, a... sama Barcelona, a dokładnie Jej zarząd. Niemniej jednak uważam, że dopóki Messi gra w tej drużynie, to o powrót wielkości nie należy się zbytnio martwić.

18

Kibice Realu poczuli się bardzo pewnie po tym sezonie, więc zalewają internet swoimi przemyśleniami, niestety dość często mało mądrymi i niedojrzałymi. Zresztą podobna sytuacja miałaby miejsce gdyby sezon był dla nas tak korzystny.
I tak samo jest tutaj. Zadziwiająco dużo kibiców Realu aniżeli parę miesięcy temu i
oczywiście bije z Nich mega pewność siebie, co w pewien sposób mnie osobiście śmieszy, ale też jest to w zasadzie zrozumiałe :)

0

To fakt :D
Chociaż (jak dla mnie) Wiedźmin jest taką grą, gdzie nawet różne błędy/bugi są raczej śmieszne, zabawne aniżeli irytujące i wkurzające.
Nawet sami Redzi zdają sobie z tego sprawę:
https://i.kinja-img.com/gawker-media/image/upload/s--I5qRlOf0--/c_scale,fl_progressive,q_80,w_800/qv4s2fq0iiktsopuffyq.jpg

5

Nic dodać nic ująć, co potwierdza mój avatar :)
Arcydzieło i tyle.
Zachodni twórcy mają się czego uczyć od polskiego studia. Oby Cyberpunk był równie fantastyczny, albo i nawet lepszy. Redzi to wybitna ekipa i jako Polak jestem z Nich cholernie dumny. Każda minuta w tej grze napawa mnie dumą...

0

Zdecydowanie za wysokie progi. Nie ma szans by się sprawdził.

0

A potem się obudziliśmy z tego ślicznego letargu... :(

1

Ok, dzięki za ten tekst :)
Zwracam honor ;)
Niemniej jednak Cristiano już taki jest, że ma w swoim repertuarze więcej bardzo wyniosłych wypowiedzi, aniżeli skromnych i pełnych szacunku, co mnie osobiście od niego odpycha.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?