macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
...a u nas Verratti będzie słabo grać, nie sprawdzi się i po jakimś czasie będzie siedział na ławie
:D
Po różnych rzeczach w futbolu, które miały miejsce w ostatnich latach - już chyba nic mnie nie zdziwi
12
O! Mądre PSG!
26
"Myślę, że warto jest wymienić zwycięski skład Barcelony z pamiętnego 5:0..."
1
Postaci w Fifie i w Pesie będą jeszcze się dziwnie ruszać przez parę lat... tak to jest jak się robi gry co roku.
Niemniej jednak i tak wygląda to ok
8
Pełny, nowy trailer PES-a 2018.
Wygląda to całkiem, całkiem :)
3
PS: A komentarz bardzo dobry. Wczoraj również mnie to raziło, ale nie miałem czasu by się włączyć w jakiś rozsądny sposób do dyskusji. Najbardziej zraziło mnie pytanie, coś w stylu: "Verratti w Barcelonie, czy noc z Antonellą?"
Mega głupie i niedojrzałe.
43
Najlepszy możliwy komplement?
"Cześć kocie, podobasz mi się i puknąłbym Cie w myślach. Umówisz się ze mną?"
Doprawdy, to komplement który chciałaby usłyszeć każda kobieta :)
20
:D
https://i.ytimg.com/vi/tojicre_Qe8/hqdefault.jpg
25
Fajnie przerobione zdjęcie :)
#PrayForVerratti
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/19029707_1488833387830534_1943189315797118068_n.jpg?oh=9d85d847ee862696cd036215032bdd88&oe=59E2C383
1
Btw już jutro pełny trailer nowego PES-a :)
Tylko przypominam jak zarąbiście to wyglądało na teaserze... oby rzeczywiście gra była tak realistyczna.
0
To Espanyol idzie po dublet/tryplet :(
2
Campli to agent Verrattiego. Chyba.
0
https://x.com/barcagalaxy/status/873559236671922176
0
Fakt, jednak parę razy się to pojawiało na różnych poważniejszych profilach o Barcelonie etc.
Mimo wszystko z dystansem do tego trzeba podejść, to prawda. Niemniej jednak dla mnie to trochę heheszky :D
13
Oficjalnie Mbappe NIE przejdzie do Realu!
Mbappe: "Cristiano is one of my idols, but for me, Messi is the best player in the world."
:v
2
Resumując myślę, że kreatywność całego zespołu wzrośnie o jakieś 23%.
( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
Z tych wszystkich to mi wystarczy "tylko" Verratti :P
Bellerin oczywiście też potrzebny, ale jeśli miałbym wybierać, to byłbym strasznie zadowolony z transferu Marco. Nasza pomoc ze słabej stałaby się mocna.
0
A pod spodem komentarz z filmikiem, gdzie tak samo kibice PSG śpiewają :)
Poza tym na oficjalnym instagramie Verrattiego tego nie widzę.
0
Widziałem to info, chciałem dodać komentarz, ale po chwili usunąłem :D
Bo mimo wszystko nie widzę tej przyśpiewki, albo jej po prostu nie znam ;)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Bardziej wyśnił :D
9
No widzisz? A wszystko zaczęło się od źródła "DansTesRêves" :D
Czyli jednak było ono wiarygodne :v
8
Czasem zastanawiam się co sprawia, że pomocnicy Barcelony (wszyscy) nie mają kompletnie odwagi posyłać takich prostopadłych piłek jak dzisiaj widzieliśmy parę razy w meczu... Polaków. Wiele razy w tym sezonie były sytuacje, gdzie ktoś z MSN był w idealnym miejscu i idealnym czasie by zagrać piłkę prostopadłą, przecinającą linię obrony i wielokrotnie zamiast taką piłkę posłać, Iniesta i inni woleli zagrać do najbliższego partnera, lub piłkę przerzucić na drugą stronę boiska. Co się takiego stało, że pomimo ewidentnej ilości wolnego miejsca, nawet wtedy nie byli w stanie posłać prostopadłych piłek?
Pamiętam w pierwszym meczu z Juve była znamienna sytuacja, którą mam w głowie do dziś: Messi zagrywa właśnie taką prostopadłą piłkę do Iniesty, który wychodzi sam na sam z Buffonem i w momencie podania, jak Iniesta dostał piłkę, to ewidentnie miał moment zawahania i zaskoczenia, że taką piłkę od partnera dostał. Było to widać w ruchu, nie był na początku zdecydowany, czy iść do tej piłki, czy nie... wiele razy taka sytuacja miała miejsce jak już była próba zagrania piłki prostopadłej (niestety w większości próba ta była niecelna, lub w nieodpowiednim czasie, kiedy obrońca już się dobrze ustawił).
Wina zawodników, braku formy, zaangażowania, czy w jakiś sposób trenera?
Jest to dla mnie bardzo dziwna sprawa, bo wątpię, że nagle Iniesta, Busquets czy nawet Rakitic stracili umiejętności posyłania takich piłek, którymi kiedyś raczyli publikę...
1
Hahah, serio? :D
Dobry troll w sumie :D
1
Pewnie tak, bo szybko po googlu poszukałem i nic nie ma...
Niemniej jednak od razu był banan na mej mordzie... który szybko zgasł :P
3
DansTesRêves: PSG zaakceptowało ofertę Barcelony za Marco Verrattiego. Włoch kosztować będzie 75 milionów funtów, a w poniedziałek przejść ma testy medyczne!
Z facebook'a viscaelbarca.pl
Ktoś zna to źródło? Wiarygodne, czy oczywiście nie jest za bardzo wiarygodne?
Serce mocniej zabiło... :(
9
Głosowanie na facebooku:
"Jeśli miałbyś wybrać jednego z nich do swojej drużyny, kto by to był?"
Pierwsze miejsce... Toni Kroos. Drugie... Modric. Potem dopiero Iniesta i Xavi.
Głosowało już 7,5tyś ludzi co na facebook'a jest niezłym osiągnięciem.
Jaka to jest masakra... Sam nie wiem, czy ludzie robią sobie jaja, że dwójkę z Realu stawiają wyżej aniżeli tą absolutnie magiczną dwójkę z Barcelony, czy rzeczywiście tak uważają.
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/19105615_1485240901523116_2216545169535793274_n.jpg?oh=3298145d6ccf4342063cb01ccb275a17&oe=59A781C8
10
Z tym, że Argentyna niezależnie od tego czy jest po sezonie, czy przed sezonem - ciągle wygląda tak samo.
7
Trochę współczuje Messiemu tej drużyny...
Sampaoli będzie miał KUPĘ roboty.
13
Komentatorzy dziwią się, że mecz towarzyski (!) w czerwcu (!) nie jest żywy i nie jest ciekawy...
Kij tam, że zawodnicy są z pewnością zmęczeni sezonem, w którym gra się mecze bardzo często co 3 dni. Kij tam, że to jest mecz towarzyski...
Przecież powinni sobie wypruwać flaki tutaj, by spłacić te wszystkie bilety, którzy ludzie kupili!