7

...a u nas Verratti będzie słabo grać, nie sprawdzi się i po jakimś czasie będzie siedział na ławie
:D
Po różnych rzeczach w futbolu, które miały miejsce w ostatnich latach - już chyba nic mnie nie zdziwi

12

O! Mądre PSG!

26

"Myślę, że warto jest wymienić zwycięski skład Barcelony z pamiętnego 5:0..."

1

Postaci w Fifie i w Pesie będą jeszcze się dziwnie ruszać przez parę lat... tak to jest jak się robi gry co roku.
Niemniej jednak i tak wygląda to ok

8

Pełny, nowy trailer PES-a 2018.
Wygląda to całkiem, całkiem :)

3

PS: A komentarz bardzo dobry. Wczoraj również mnie to raziło, ale nie miałem czasu by się włączyć w jakiś rozsądny sposób do dyskusji. Najbardziej zraziło mnie pytanie, coś w stylu: "Verratti w Barcelonie, czy noc z Antonellą?"
Mega głupie i niedojrzałe.

43

Najlepszy możliwy komplement?
"Cześć kocie, podobasz mi się i puknąłbym Cie w myślach. Umówisz się ze mną?"
Doprawdy, to komplement który chciałaby usłyszeć każda kobieta :)

1

Btw już jutro pełny trailer nowego PES-a :)
Tylko przypominam jak zarąbiście to wyglądało na teaserze... oby rzeczywiście gra była tak realistyczna.

0

To Espanyol idzie po dublet/tryplet :(

2

Campli to agent Verrattiego. Chyba.

0

Fakt, jednak parę razy się to pojawiało na różnych poważniejszych profilach o Barcelonie etc.

Mimo wszystko z dystansem do tego trzeba podejść, to prawda. Niemniej jednak dla mnie to trochę heheszky :D

13

Oficjalnie Mbappe NIE przejdzie do Realu!

Mbappe: "Cristiano is one of my idols, but for me, Messi is the best player in the world."

:v

2

Resumując myślę, że kreatywność całego zespołu wzrośnie o jakieś 23%.



( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

Z tych wszystkich to mi wystarczy "tylko" Verratti :P
Bellerin oczywiście też potrzebny, ale jeśli miałbym wybierać, to byłbym strasznie zadowolony z transferu Marco. Nasza pomoc ze słabej stałaby się mocna.

0

A pod spodem komentarz z filmikiem, gdzie tak samo kibice PSG śpiewają :)
Poza tym na oficjalnym instagramie Verrattiego tego nie widzę.

0

Widziałem to info, chciałem dodać komentarz, ale po chwili usunąłem :D
Bo mimo wszystko nie widzę tej przyśpiewki, albo jej po prostu nie znam ;)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Bardziej wyśnił :D

9

No widzisz? A wszystko zaczęło się od źródła "DansTesRêves" :D
Czyli jednak było ono wiarygodne :v

8

Czasem zastanawiam się co sprawia, że pomocnicy Barcelony (wszyscy) nie mają kompletnie odwagi posyłać takich prostopadłych piłek jak dzisiaj widzieliśmy parę razy w meczu... Polaków. Wiele razy w tym sezonie były sytuacje, gdzie ktoś z MSN był w idealnym miejscu i idealnym czasie by zagrać piłkę prostopadłą, przecinającą linię obrony i wielokrotnie zamiast taką piłkę posłać, Iniesta i inni woleli zagrać do najbliższego partnera, lub piłkę przerzucić na drugą stronę boiska. Co się takiego stało, że pomimo ewidentnej ilości wolnego miejsca, nawet wtedy nie byli w stanie posłać prostopadłych piłek?
Pamiętam w pierwszym meczu z Juve była znamienna sytuacja, którą mam w głowie do dziś: Messi zagrywa właśnie taką prostopadłą piłkę do Iniesty, który wychodzi sam na sam z Buffonem i w momencie podania, jak Iniesta dostał piłkę, to ewidentnie miał moment zawahania i zaskoczenia, że taką piłkę od partnera dostał. Było to widać w ruchu, nie był na początku zdecydowany, czy iść do tej piłki, czy nie... wiele razy taka sytuacja miała miejsce jak już była próba zagrania piłki prostopadłej (niestety w większości próba ta była niecelna, lub w nieodpowiednim czasie, kiedy obrońca już się dobrze ustawił).
Wina zawodników, braku formy, zaangażowania, czy w jakiś sposób trenera?
Jest to dla mnie bardzo dziwna sprawa, bo wątpię, że nagle Iniesta, Busquets czy nawet Rakitic stracili umiejętności posyłania takich piłek, którymi kiedyś raczyli publikę...

1

Hahah, serio? :D
Dobry troll w sumie :D

1

Pewnie tak, bo szybko po googlu poszukałem i nic nie ma...
Niemniej jednak od razu był banan na mej mordzie... który szybko zgasł :P

3

DansTesRêves: PSG zaakceptowało ofertę Barcelony za Marco Verrattiego. Włoch kosztować będzie 75 milionów funtów, a w poniedziałek przejść ma testy medyczne!


Z facebook'a viscaelbarca.pl

Ktoś zna to źródło? Wiarygodne, czy oczywiście nie jest za bardzo wiarygodne?
Serce mocniej zabiło... :(

9

Głosowanie na facebooku:
"Jeśli miałbyś wybrać jednego z nich do swojej drużyny, kto by to był?"

Pierwsze miejsce... Toni Kroos. Drugie... Modric. Potem dopiero Iniesta i Xavi.
Głosowało już 7,5tyś ludzi co na facebook'a jest niezłym osiągnięciem.

Jaka to jest masakra... Sam nie wiem, czy ludzie robią sobie jaja, że dwójkę z Realu stawiają wyżej aniżeli tą absolutnie magiczną dwójkę z Barcelony, czy rzeczywiście tak uważają.

https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/19105615_1485240901523116_2216545169535793274_n.jpg?oh=3298145d6ccf4342063cb01ccb275a17&oe=59A781C8

10

Z tym, że Argentyna niezależnie od tego czy jest po sezonie, czy przed sezonem - ciągle wygląda tak samo.

7

Trochę współczuje Messiemu tej drużyny...
Sampaoli będzie miał KUPĘ roboty.

13

Komentatorzy dziwią się, że mecz towarzyski (!) w czerwcu (!) nie jest żywy i nie jest ciekawy...
Kij tam, że zawodnicy są z pewnością zmęczeni sezonem, w którym gra się mecze bardzo często co 3 dni. Kij tam, że to jest mecz towarzyski...
Przecież powinni sobie wypruwać flaki tutaj, by spłacić te wszystkie bilety, którzy ludzie kupili!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?