0

Akurat to jest związane z polityką, jak w sumie większość rzeczy. Zresztą nie chcę mi się tego rozwijać. Pzdr ;)

1

dontripe i socjopata:

Jak dla mnie i Konami i EA są siebie warte. Firmy, które dbają bardziej o hajs, niż o gracza. To nie są firmy tak jak Rockstar, CD Project RED, Valve. To nie są firmy, które stawiają na jakość, a na ilość i w większości na ilość hajsu na ich kontach.
Dlatego zarówno PES jak i FIFA są moim zdaniem często idiotyczne, głupie, irytujące i niedopracowane. Co roku mam nadzieję, że ujrzę porządną wersje piłki nożnej na konsole i komputery i co roku wszystko jest ok do czasu gdy nie zagram. FIFA - sztuczna, często nierealistyczna. PES - niedopracowany, gdzie często są sytuacje kompletnie kretyńskie i oczywiście nierealistyczne wynikające z lenistwa i niedopracowania przez twórców.
Te dwie gry potrzebują trzeciego konkurenta. Stworzonego przez studio, które potrafi robić świetne gry, które potrafi swoje produkcje bardzo dopracować i które będzie tą grę robić przez parę lat, a nie przez rok. Bo można tak zrobić. Można stworzyć świetny silnik, który będzie dopracowany, realistyczny. Silnik będzie się tworzyć parę lat, ale będzie to w końcu dopracowane. Później wystarczy grę patchować o nowe składy, koszulki itd.

1

Jeśli wszystko pójdzie dobrze, to myślę że spokojnie będzie to hit na miarę "Gry o tron" :)
Wiedźmin wojuje. Najpierw bardzo dobre książki, potem wybitna gra która jeszcze bardziej nakręciła sprzedaż książek, a teraz serial z rozmachem na największej platformie do oglądania.
Mają rozmach sk*** :D

5

Skromny teaser nowego PES-a.
Wygląda to zarąbiście, bardzo żywo, realistycznie. Ale to jest niestety Konami, więc z grą może już nie być tak kolorowo...

0

Do Bagińskiego można mieć zaufanie. Myślę, że będzie dobrze, a nawet bardzo dobrze. Can't wait.

12

Smutne. Nie zdziwiłbym się jakby to był zwolennik partii rządzącej.
PiS strasznie podsyca nienawiść do ludzi, którzy im nie odpowiadają z różnych względów.

*nie, nie jestem za Platformą, nie jestem zakamuflowaną opcją niemiecką, czy też innym "lewakiem" czy jak to się tam zwie... po prostu mam swoje zdanie, które jest bardzo ostre względem tej partii i tego co się dzieje

9

Netflix i Platige z Bagińskim robią serial "Wiedźmin" ;)

"Później mówiono, że człowiek ten nadszedł od północy od bramy Powroźniczej”. Ten cytat zna każdy fan sagi “Wiedźmin”. Morze kawy, nieprzespane noce i wielogodzinne spotkania. To jest za nami. A przed nami oraz Netflix i Sean Daniel Company produkcja serialu na podstawie opowiadań Andrzeja Sapkowskiego, którego jednym z reżyserów będzie Tomek Bagiński. Stało się!"

https://www.facebook.com/platigeimage/photos/a.10151074200201991.426135.61763291990/10154283908826991/?type=3&hc_ref=NEWSFEED

45

Phi, nie pamiętasz tych goli?
Co z Ciebie za kibic?!

12

Serio? Nieprzepisowe? Ech, całe życie w kłamstwie... :(
To dlatego nikt nie lubi ze mno grać...

17

A tak Buffon będzie bronić w finale!

https://media.giphy.com/media/D0Uqkojbvj60M/giphy.gif

3

Aktualne, sprzed niecałego miesiąca:
http://www.benchmark.pl/testy_i_recenzje/jaki-laptop-do-2000-zl.html
Pzdr! ;)

2

Ech, trochę to bezczelne.
Sam czułem niesmak po historycznym 6:1, bo nie byłem przekonany co do decyzji sędziego etc.
Zresztą za każdym razem czuję lekki lub większy niesmak jeśli Barcelonie sędziowie pomogą.
A tutaj otwarcie się mówi: "Jak wygramy niesprawiedliwie, to super!"
Kiedyś Real był nazywany "klubem dla dżentelmenów", a tutaj taki trochę brak honoru... :P

0

0

Skoro o maturach mowa, to pozwolę sobie zapytać tak btw: ciekaw jestem, czy jest tutaj ktoś, kto jest już w wieku pomaturalnym, ale bez matury? ;)

0

Modrić. Zapomniałeś o Modriciu.

3

Nie da się w krótkiej wypowiedzi dokładnie zachęcić do tej gry i opisać jej fenomenu. Ale spróbuję.

Czym się Wiedźmin wyróżnia?

Dopracowaniem, klimatem, absolutnie fenomenalnie zaprojektowanym światem, świetnie opowiedzianą fabułą, różnorodnością zadań pobocznych, fantastycznie zrobionymi postaciami (no, może poza Eredinem...)

Jest to ogólnie dzieło wybitne. Jedna z najlepszych gier w jakie grałem i w sumie gram do teraz. Jeśli zagrasz, to gra wynagrodzi Ci to naprawdę świetną przygodą.

PS. Myślę, że gdyby ta gra nie była aż tak dobra, to nie zrobiłaby na świecie takiej furory...
https://www.wprost.pl/technologie/10016132/Wiedzmin-3-najwyzej-oceniana-gra-w-historii-Zdetronizowal-wieloletniego-krola.html

0

Ale dziura w obronie :O

1

Podobno Unzue jest odpowiedzialny za te stałe fragmenty :D
Więc jeśli jest odpowiedzialny, to w większości wychodzi to bardzo słabo...
Zresztą mam wrażenie, że często za Enrique są zbyt nieskoncentrowani...

3

Boże, co Oni robią w tej obronie?
Oni ćwiczą cokolwiek defensywnego na treningach?
To są strasznie proste, podstawowe błędy...

0

@Takitamll
Wybacz, nie scrollowałem LR.

@KamQiX
Wygląda w porządku, ale... można lepiej :)
Zresztą jak strona będzie funkcjonować i jaki będzie trzymać poziom to w większości zależy od ludzi, adminów. Na notatniku mamy fantastyczny przykład. Nie wiem jak jest na stronie podanej przez Ciebie. Poza przejrzystością i nowoczesnością muszą być też ogarnięci ludzie, dojrzali, rzetelni i profesjonalni. Bo ładne opakowanie na nic się zda, jeśli środek będzie zepsuty...

8

"Finał. Czyli słowo-klucz, które w ostatnim czasie w temacie Realu Madryt pada częściej niż Neymar w polu karnym."
Hahah :D
Oczywiście po raz kolejny kompletny brak profesjonalizmu. Który to już raz Panowie (i może Panie też) z rm.pl dają popis kretynizmu, ogromnej hipokryzji i jakiegokolwiek braku profesjonalnego podejścia do prowadzenia strony o "Królewskich"? Przydomek Ich klubu nijak ma się do prowadzenia tej stronki... smutne.

W sumie fajnie byłoby, jakby jacyś normalni i rzetelni kibice zrobili im konkurencje. Zrobili nową stronę, wyrąbaną w kosmos, przejrzystą i nowoczesną, gdzie byłby trzymany jakiś poziom...
Służę pomocą! Na projektowaniu stron akurat się znam ;)

1

Hmm, mnie osobiście ta się ogromnie podobała i jak dla mnie ta przoduje... Cudowna akcja. Kunszt, opanowanie, maestria. Ależ mi takich akcji dzisiaj brakuje :(

6

Zredukowała z 3 do 4? :D
Kolejny dowód na to, że nawet najprostsza matematyka niszczy.
Tak, wiem, czepiam się... -.-

0

Alves świetna asysta kolejny raz.
Finał Juve - Real. Mimo że Juventus bardzo lubię, to i tak uważam że Real to trofeum obroni :)
Poza oczywistą solidnością i świetną kadrą mają sporo szczęścia i podejrzewam że to szczęście również będzie im dopisywać w finale...

1

Lata mijają... piłkarze się zmieniają. Ale gra pozostaje. Widać, że to Barcelona. Widać, że to Real. Po grze, stylu. To jest niesamowite :)

8

Podejrzewam, że Ronaldinho nawet dziś byłby w niektórych momentach bardzo zbawienny :P

1

Świetne są te animacje :)
Fajna kreska. A co do samego filmiku, to bardzo trafny, szczególnie wiarygodnie oddany "konflikt" Ramos i Pique, oraz postawa CR w tym meczu ;)

3

Dzieje się to, co jest znamienne dla całej ery Luisa Enrique w roli trenera Barcelony: jeśli drużyna prowadzi, po jakimś czasie kompletnie traci koncentracje z większością drużyn z jaką gra.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?