malicinho
Dołączył/a: luty 2014
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
25
Troche mnie martwi zdanie o Araujo, szkoda go marnowac na boku obrony, to sciana na srodku obrony.
2
@Graczdari91 zawsze tak samo uwazalem, jest top napastnikiem, ma liczby z Bayernu ale gdzie umiejetnosciami do Suareza czy Benzemy. Zawsze mnie dziwilo w ogole takie porownywanie bo tu nke ma porownania pod wieloma wzgledami. Oczywiscie z cala sympatia do Roberta. Kibicuje mu zeby odnalazl sie u nas i dalej byl maszyna od wykonczenia
0
@aqua Eto'o rowniez nie :)
1
@HighestInTheRoom 1. De Bruyne
2. Sane
3. Verratti
0
@Arkadio90 oczywiscie, Gavi to nasza perelka ale mysle, ze kazdy z trojki Pedri, Gavi i Silva nagralby sie duzo podczas takiej ilosci spotkan. Kessiego widze na dmfie za Busiego szczerze mowiac. Grywal tam dosc sporo. I oczywiscie na silnych fizycznie rywali i do zadan specjalnych. A co do bokow obrony to mam nadzieje, ze uda im sie Azpiego sciagnac. Gaya tez mi sie marzy ale w tym okienku bez szans chyba bo nic o nim nie slychac.
0
@batoon ja tak nie kompletnie nie uwazam i nie wiem jak mozna cos takiego brac do siebie.
1
@Arkadio90 i z tych wszystkich wymienionych dobrze gra Pedri, Gavi, Kessie i czasem Busi :) to, ze de Jong moze grac wszedzie nic nie daje bo SO mamy teraz bardzo mocno obsadzona. Ja mysle, ze przydalby sie ktos, kto potrafi zagrywac takie ciastka do napastnikow
0
@sokot a moim zdaniem powinien grac za Busiego. Grywal na DMFie przeciez wiec nie jest to cos czego nie zna i nie potrafi. Moze wlasnie dobrze sprawdzilby sie w koncu dzik na tej pozycji
1
@Pawel13sz pasuje mu koszulka, dawac :D
0
@batoon smutne, ze niektorzy nie maja dystansu do zycia, nawet jesli ktos tak okresla to raczej nie zlosliwie
0
@P33ck i tylko drewniana lyzeczka, metalowa w polaczeniu z miodem wytwarza substancje rakotworcze
5
@Arkadio90 de Jong tym bardziej. Silva jest w stanie dac nam o wiele wiecej tego czego potrzebujemy - kreatywnosci w budowaniu akcji
0
@RoberDzik gdzie wy takie rzeczy odnajdujecie bo na zwyklych stronach tego nie pokazuja
1
@Pawel13sz jeśli to wypali to nie mam slow :D
0
@Survier na tyle spotkan na pewno by sie przydal i kazdy z nich sporo by gral :) a ktos tak kreatywny bardzo by sie przydal.
0
@Encore obie maja ladne cialo, moze Geo proporcje ciut lepsze ale z buzki Antonella jak dla mnie o wiele ladniejsza :D
1
Dawac Azpiego i Bernardo i mozna konczyc okienko ;p potem tylko sprzedaz
1
@Dynak pieknie zaorales wszystko w tym temacie :)
0
@Pawel13sz mysle, ze bardzo dlugo nikt nam go nie zastapi.
1
@FCBMati10 El Pistolero :)
1
@shinthps jego zona o tym wie, napisal wyzej. Jako anonim mialbys cos przeciwko temu? I tak nikt nie wie kim jestes wiec pisanie o czymkolwiek nawet chorobie nie jest niewiadomo czym. Dystans, dystans
1
@AnnaMarianna oczywiscie, ze tak dlatego powinien sie liczyc z konsekwencjami i powinien ich w dobitny sposob uswiadczyc :)
1
@tomek8756 uwazam, ze gdyby takie cos ktos wypuscil w krajach arabskich to bylby zamordowany. I wcale bym go nie zalowal. Sa granice dobrego smaku a w pewne wartosci sie nie uderza a jesli uderze to liczy sie z konsekwencjami.
1
@shinthps co to za pokolenie, ktore wszedzie widzi lajki? Dla dojrzalych ludzi nie maja one jakiegokolwiek znaczenia i niczemu nie sluza. Nie sadze, ze majac taki problem w ogole o czyms takim pomyslal. To strona przeciwna wszedzie widzi tylko zielone. Ale czesto ocenia sie innych przez swoj wlasny pryzmat. Napisal czarno na bialym, ze dodaje mu otuchy to, ze ktos napisze dobre slowo, ze ktos kibicuje im. Tyle. Nic wiecej, nie ma czego sie doszukiwac na sile.
4
@Norkusik czasami milczenie jest zlotem... polecam. Ludzie nawet w takich sytuacjach musze sie przypieprzyc o cos. Wlasnie czesto w wielkich problemach wyrzucenie z siebie tego obcym ludziom daje bardzo duzo, przyjaciele, rodzina to cos odrebnego. Jezeli mu to pomaga to robi bardzo dobrze i nie ma w tym nic zlego. Podzielenie sie problemem obcym ludziom jest czyms nienormalnym? No nie. Badzmy wlasnie otwarci, badzmy pomocni innym, wesprzyjmi dobrym slowem jesli choc tyle mozemy a nie przywalajmy sie do wszystkiego co mozliwe i nie gniecmy jeszcze takich ludzi. Troche taktu i empatii.
2
Oczywiscie, ze nic nie musi, grac tez nie musi ;)
1
@Pawel13sz podzielam zdanie, Luisito top, jedna z najwybitniejszych 9 w historii tego sportu. Od zawsze, od czasow Ajaxu uwielbialem tego zawodnika i jestem przeszczesliwy, ze gral dla nas i dal nam tyle radosci
0
@DamianBarcaCule dokladnie, wykonczone plastikiem i niewygodne. Wiek auta to nie wszystko.
0
@Pablit serio tak mysle, gosc ma wiele atutow mimo wzrostu
2
@Culer_1906 Azpi :D a potem Silva za De Jonga