4

@Norkusik czasami milczenie jest zlotem... polecam. Ludzie nawet w takich sytuacjach musze sie przypieprzyc o cos. Wlasnie czesto w wielkich problemach wyrzucenie z siebie tego obcym ludziom daje bardzo duzo, przyjaciele, rodzina to cos odrebnego. Jezeli mu to pomaga to robi bardzo dobrze i nie ma w tym nic zlego. Podzielenie sie problemem obcym ludziom jest czyms nienormalnym? No nie. Badzmy wlasnie otwarci, badzmy pomocni innym, wesprzyjmi dobrym slowem jesli choc tyle mozemy a nie przywalajmy sie do wszystkiego co mozliwe i nie gniecmy jeszcze takich ludzi. Troche taktu i empatii.

2

Oczywiscie, ze nic nie musi, grac tez nie musi ;)

1

@Pawel13sz podzielam zdanie, Luisito top, jedna z najwybitniejszych 9 w historii tego sportu. Od zawsze, od czasow Ajaxu uwielbialem tego zawodnika i jestem przeszczesliwy, ze gral dla nas i dal nam tyle radosci

0

@DamianBarcaCule dokladnie, wykonczone plastikiem i niewygodne. Wiek auta to nie wszystko.

0

@Pablit serio tak mysle, gosc ma wiele atutow mimo wzrostu

2

@Culer_1906 Azpi :D a potem Silva za De Jonga

3

@Herato bezdyskusyjnie Luis

0

@Hosh wiele lat pilem ale ta woda nic w sobie nie ma bo jest woda zrodlana a nie mineralna, jesli chodzi o zawartosc to jedna z najgorszych. Teraz juz nauczylem sie zwracac na to uwage

0

@BarcaaVEB tylko Anka :) najbardziej zmineralizowana z polaczenia 4 wod leczniczych z uzdrowiska w Szczawnie Zdroju

0

@Malibu mimo wszystko Jong out Silva in. Duzo bardziej potrzebny taki profil zawodnika

1

@bartekvisca tak jak napisales, jedyny brak jaki wtedy widze to kreatywny pomocnik tworzacy sytuacje, czyli Bernardo za De Jonga. I niestety ale chyba za rok trzeba rozgladac sie za bramkarzem topowym chyba, ze Marc jakims cudem wroci na swoj poziom

0

@AnnaMarianna a co to za problem? Razem bysmy sie nauczyli i jeszcze byloby przy tym wesolo ;) kwestia zeby tylko checi byly a nie lenistwo

1

@Pawel13sz Araujo musi grac na srodku, totalny szef przestawiajacy przeciwnikow :) chcialbym zeby ten Azpi przyszedl, fajnie zabezpieczalby prawa strone

0

@koziar dlatego wlasnie potrzebny jest Bernardo :)

0

@Dzieniu zgadzam sie

2

Szkoda tylko teraz tego Apiego :) pewnie juz nie beda chcieli negocjowac. Chociaz moze Alemany czarodziej ich zaczaruje.

0

@Jasialdinho pozniej jeszcze tylko James i juz naprawde koniec ;p

0

@Freudysta Wrocek bije Krakow na glowe i konkuruje z Warszawa tylko i wylacznie :) ogolnie jest lepszym miastem do zycia wedlug mnie. Gdansk tez swietny ale rozwojowo mimo wszystko Wroclaw wyzej

0

@Aragorn33 a znajac zycie tymi 19 zawodnikami doczlapia do finalu LM, tu brameczka dupa, tam sie odbije przypadkiem od kolana, jakis karny sie trafi a na koniec bramkarz kopnie do swojej bramki i tak to sie kreci :D

2

@Pawel13sz kiedys ci zawodnicy mieli magie, szkoda ze coraz mniej takich mozemy ogladac

0

@Sulimo Christensen nie jest doswiadczonym zawodnikiem? Mysle, ze jest na tyle, to nie mlokos tylko gosc, ktory jest w dojrzalym wieku i wygrywal LM

0

@dawidor9 tylko poziom Senegalczyka delikatnie wyzszy ;)

1

Jak mamy placic za Martineza to juz lepiej zeby Pique pelnil jego role. Szkoda pieniedzy, mozna je lepiej wykorzystac

2

@Pawel13sz przecież gdyby jeszcze do tego wszystkiego przyszedł Silva za De Jonga to to okienko byłoby mistrzostwem świata, kosmos jakiś :)

0

@MrPGG śmiało mozemy powalczyc z kazdym takim skladem, jeszcze Azpi na PO i gdyby tak Bernardo za De Jonga

0

Ale o co chodzi z nim? Jesli chce do nas to przeciez nie ma tematu z Chelsea a jesli chce isc do nich to po co ta szopka. Francuzi to maja cos poprzestawiane w tych glowach

0

@AnnaMarianna rozne gusta, ja nie wiem co jest w tym pociagajacego, lubie sympatyczne dziewczyny z duzym dystansem do wszystkiego, od ktorych bije cieplo i pozytywna energia, zdecydowanie bardziej to wlasnie one kreca swoja osobowoscia bo z taka mozna wszystko robic z usmiechem :) nie cierpie tych zimnych, sukowatych i zadufanych w sobie

1

@AnnaMarianna nie ma reguly chyba. Czesto bywa, ze te ladne maja o sobie tak wysokie mniemanie, ze od razu dzialaja odpychajaco. Ego i te sprawy. Osobiscie mam na takie zachowanie alergie i od razu odrzucam takie osoby. Ale bywaja oczywiscie tez piekne dziewczyny z dystansem do siebie i swiata oraz fajnym poczuciem humoru i to polaczenie jest fantastyczne :)

3

@Cule1234 niech on stad idzie i przychodzi Bernardo. Holender nie wnosi nic czego bysmy nie mieli w druzynie

1

@Stagiryta nie ma to najmniejszego sensu, bedziesz sie tylko meczyl i wiecznie czekal na cos co nigdy sie nie wydarzy

Media

Sonda

Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?