malicinho
Dołączył/a: luty 2014
5 obserwujących
2 obserwowanych
Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Norkusik czasami milczenie jest zlotem... polecam. Ludzie nawet w takich sytuacjach musze sie przypieprzyc o cos. Wlasnie czesto w wielkich problemach wyrzucenie z siebie tego obcym ludziom daje bardzo duzo, przyjaciele, rodzina to cos odrebnego. Jezeli mu to pomaga to robi bardzo dobrze i nie ma w tym nic zlego. Podzielenie sie problemem obcym ludziom jest czyms nienormalnym? No nie. Badzmy wlasnie otwarci, badzmy pomocni innym, wesprzyjmi dobrym slowem jesli choc tyle mozemy a nie przywalajmy sie do wszystkiego co mozliwe i nie gniecmy jeszcze takich ludzi. Troche taktu i empatii.
2
Oczywiscie, ze nic nie musi, grac tez nie musi ;)
1
@Pawel13sz podzielam zdanie, Luisito top, jedna z najwybitniejszych 9 w historii tego sportu. Od zawsze, od czasow Ajaxu uwielbialem tego zawodnika i jestem przeszczesliwy, ze gral dla nas i dal nam tyle radosci
0
@DamianBarcaCule dokladnie, wykonczone plastikiem i niewygodne. Wiek auta to nie wszystko.
0
@Pablit serio tak mysle, gosc ma wiele atutow mimo wzrostu
2
@Culer_1906 Azpi :D a potem Silva za De Jonga
3
@Herato bezdyskusyjnie Luis
0
@Hosh wiele lat pilem ale ta woda nic w sobie nie ma bo jest woda zrodlana a nie mineralna, jesli chodzi o zawartosc to jedna z najgorszych. Teraz juz nauczylem sie zwracac na to uwage
0
@BarcaaVEB tylko Anka :) najbardziej zmineralizowana z polaczenia 4 wod leczniczych z uzdrowiska w Szczawnie Zdroju
0
@Malibu mimo wszystko Jong out Silva in. Duzo bardziej potrzebny taki profil zawodnika
1
@bartekvisca tak jak napisales, jedyny brak jaki wtedy widze to kreatywny pomocnik tworzacy sytuacje, czyli Bernardo za De Jonga. I niestety ale chyba za rok trzeba rozgladac sie za bramkarzem topowym chyba, ze Marc jakims cudem wroci na swoj poziom
0
@AnnaMarianna a co to za problem? Razem bysmy sie nauczyli i jeszcze byloby przy tym wesolo ;) kwestia zeby tylko checi byly a nie lenistwo
1
@Pawel13sz Araujo musi grac na srodku, totalny szef przestawiajacy przeciwnikow :) chcialbym zeby ten Azpi przyszedl, fajnie zabezpieczalby prawa strone
0
@koziar dlatego wlasnie potrzebny jest Bernardo :)
0
@Dzieniu zgadzam sie
2
Szkoda tylko teraz tego Apiego :) pewnie juz nie beda chcieli negocjowac. Chociaz moze Alemany czarodziej ich zaczaruje.
0
@Jasialdinho pozniej jeszcze tylko James i juz naprawde koniec ;p
0
@Freudysta Wrocek bije Krakow na glowe i konkuruje z Warszawa tylko i wylacznie :) ogolnie jest lepszym miastem do zycia wedlug mnie. Gdansk tez swietny ale rozwojowo mimo wszystko Wroclaw wyzej
0
@Aragorn33 a znajac zycie tymi 19 zawodnikami doczlapia do finalu LM, tu brameczka dupa, tam sie odbije przypadkiem od kolana, jakis karny sie trafi a na koniec bramkarz kopnie do swojej bramki i tak to sie kreci :D
2
@Pawel13sz kiedys ci zawodnicy mieli magie, szkoda ze coraz mniej takich mozemy ogladac
0
@Sulimo Christensen nie jest doswiadczonym zawodnikiem? Mysle, ze jest na tyle, to nie mlokos tylko gosc, ktory jest w dojrzalym wieku i wygrywal LM
0
@dawidor9 tylko poziom Senegalczyka delikatnie wyzszy ;)
1
Jak mamy placic za Martineza to juz lepiej zeby Pique pelnil jego role. Szkoda pieniedzy, mozna je lepiej wykorzystac
2
@Pawel13sz przecież gdyby jeszcze do tego wszystkiego przyszedł Silva za De Jonga to to okienko byłoby mistrzostwem świata, kosmos jakiś :)
0
@MrPGG śmiało mozemy powalczyc z kazdym takim skladem, jeszcze Azpi na PO i gdyby tak Bernardo za De Jonga
0
Ale o co chodzi z nim? Jesli chce do nas to przeciez nie ma tematu z Chelsea a jesli chce isc do nich to po co ta szopka. Francuzi to maja cos poprzestawiane w tych glowach
0
@AnnaMarianna rozne gusta, ja nie wiem co jest w tym pociagajacego, lubie sympatyczne dziewczyny z duzym dystansem do wszystkiego, od ktorych bije cieplo i pozytywna energia, zdecydowanie bardziej to wlasnie one kreca swoja osobowoscia bo z taka mozna wszystko robic z usmiechem :) nie cierpie tych zimnych, sukowatych i zadufanych w sobie
1
@AnnaMarianna nie ma reguly chyba. Czesto bywa, ze te ladne maja o sobie tak wysokie mniemanie, ze od razu dzialaja odpychajaco. Ego i te sprawy. Osobiscie mam na takie zachowanie alergie i od razu odrzucam takie osoby. Ale bywaja oczywiscie tez piekne dziewczyny z dystansem do siebie i swiata oraz fajnym poczuciem humoru i to polaczenie jest fantastyczne :)
3
@Cule1234 niech on stad idzie i przychodzi Bernardo. Holender nie wnosi nic czego bysmy nie mieli w druzynie
1
@Stagiryta nie ma to najmniejszego sensu, bedziesz sie tylko meczyl i wiecznie czekal na cos co nigdy sie nie wydarzy