0

@Bartek22 nie wiem czy jedna z najmniej istotnych. Puyol byl fenomenem, Masche tez sobie radzil bardzo dobrze ale co w tamtych czasach bylo nasza najwieksza bolacza? Mnostwo traconych goli po stalych fragmentach gry

0

Jaki jest sens sprowadzania 182 centymetrowego stopera? Tak wiem Cannavaro itd ale to sie zdarza naprawde bardzo rzadko. Moze akurat bylby to zloty strzal ale wedlug mnie wzmocnieniem tej lini bylby Koulibaly lub Romagnoli - o De Ligcie nie wspominam bo Juve go teraz na pewno nie pusci, sezon tez sredni rozegral

0

@tobiasson92 zazdroszcze. Jedna z najwiekszych perelek obecnie i moze to byc topowy transfer na 10 lat

0

@BarcaInfo piekne, moze nawet jeszcze lepsze od naszych :D

1

Jesli znajdzie sie chetny za w miare rozsadna kwotne to sprzedac z pocalowaniem reki. Szans już było mnóstwo, pozytku zadnego, pensja ogromna. Niestety jeden z najwiekszych niewypalow a nadzieje byly wielkie

0

@xavi890 po co im zawodnik, ktory nie gra? Co jak co ale Bayern umie w transfery

5

Najladniejsza wyjazdowka? Piekna !

1

@xavi890 po pierwsze to Bayern na pewno nie bedzie chcial Umtitiego a po drugie Alaba chyba ma wieksza pensje wiec bez szans na taki deal

0

@FDJ no nie wiem bo juz z Masche na obronie mielismy mnostwo problemow przy stalych fragmentach i tracilismy duzo bramek w ten sposob. Jednak chyba obronca powinien miec dosc dobre warunki fizyczne.

0

@busquets5 ja myslalem, ze widze ale jednak nie :) tu widac mnostwo podan otwierajacych, ktorych Arthur stasowal jak na lekarstwo, balans cialem, ktorym gubil i mylil rywala i szereg innych ruchow

3

@BarcaInfo Arthur nowym Xavim :D jak tak czlowiek oglada ten filmik to od razu zauwaza, ze ich style gry nawet nie sa podobne :)

1

@Encore masz racje, napastnik widmo. Na poczatku bylem pozytywnie nastawiony do transferu chociaz nie za taka kwote, o ktorej sie pisalo ale teraz nie wiem czy jest sens wydawac na niego 50-60 mln ...

2

Lautaro w znakomitej formie. Strzelec wyborowy. Dramat, po pandemii kompletnie nic nie strzela

0

@Matelel Sancho lub Sane to moje wielkie marzenie transferowe

1

@LuisSalvano ja tez nic nienormalnego w tym nie widze, ale nie wymagajmy zbyt wiele o 20 latkow. jak pozyja to zobacza, ze w sypialni i w ogole w relacjach w zwiazku moze byc ogien a nie mizianie sie po brzuszkach i lapanie motylkow. Ale kazdy nastolatek to przechodzi ;) jak widac niektorzy widzac wyslanego pindola to jakies moralnosci przytaczaja, to jakby im kobieta nagie zdjecie wyslala albo jezykiem francuskim zaczela "gadac" to by uciekli xD dlatego z reguly mlode dziewczyny szukaja sobie starszych partnerow. Kazdy ma w wyobrazni rozne rzeczy a jak to zostaje tylko w wyobrazni to niestety jest nudno i fajnie przekladac to na zycie. Nie wyobrazam sobie takiej zamulki w zwiazku, zeby wszystko sprowadzac do moralnosci, ale dorosna to zobacza.

1

@KamilZ De Bruyne, De Ligt, Koulibaly

1

@norbi77 no wlasnie mam dokladnie takie same spotrzezenia i nie wiem czy jest sens kupowac.

0

@Mlodypro101 nie no tego to sie nawet nie spodziewam po tym co widzialem ;p wiem, ze dla mnie bedzie przepasc na korzysc TLOU ale bardziej chodzilo mi o grywalnosc, czy fabula jest ciekawa bo wiele opini jest negatywnych. Ludzie zachwalaja, ze jest piekny swiat, ciekawy system walki ale jednoczesnie narzekaja, ze gra po kilku godzinach staje sie nudna i monotonna. Fabula nie powala i ciezko mi stwierdzic czy warto zakupic gre :)

1

To oby nie zostal. Wydaje sie byc dobrym trenerem ale osobiscie bardzo chcialbym aby trafil do nas w koncu jakis trener z nazwiskiem i osiagnieciami i bez dna Barcelony. Moim zdaniem potrzeba swiezosci i kompletnie nowych pomyslow.

0

Ogrywal ktos z was Ghost of Tsushima na ps4? Jakies opinie?

0

@BarcaInfo bo dla innych taki "slabszy" sezon Messiego jest niemal nieosiagalnym szczytem ;)

6

Puig jest za dobry na ta druzyne

11

Puig zjada wszystkich naszych pomocnikow od czasu odejscia Iniesty xD

5

Widac ile daja strzaly z dystansu i ogolne oddawanie strzalow... moze i nadal jest 0 ale przy odrobinie szczescia mozna bylo juz wygrywac. Przede wszystkim jest zasada - im wiecej strzalow tym wieksze prawdopodobienstwo, ze cos wejdzie. A nawet, ze bramkarz popelni blad. Tak sie wlasnie wygrywa mecze. Strzaly, strzaly i jeszcze raz strzaly. Miedzy innymi dlatego Real sie zlizga, bo oni rowniez oddaja mnostwo strzalow w meczu i zazwyczaj cos z tego wleci.

0

Oby cos z tego wyszlo. Gra PSG pod jego wodza mogla sie podobac a i jest to trener, ktorego raczej darzy sie szacunkiem

0

No ale o co sie rozchodzi? Lepiej nie bedzie przez dlugi czas i nie ma co sie ludzic. Ktos wyciaga Wernera za 60, ktos Zyiecha, ktos Sane za 45, ktos wyciagnie Thiago za grosze. Ktos w 2 okienka potrafi zbudowac ciekawa druzyne, a my w kazdym oknie kupujemy za tryliardy zawodnikow, ktorzy tu nie pasuja do koncepcji. Robimy jeden duzy transfer a reszte zalepiamy polsrodkami. Jak widac za 1 naszego zawodnika mozna kupic 3 topowych graczy i budowac druzyne z glowa.

1

@shinthps dokladnie, to niewyobrazalne jakie wybujale ego maja niektore osoby. A zazwyczaj Ci, ktorzy twierdza, ze sa jedynymi madrymi na swiecie potrafia jedynie wydukac stek bzdur.
Mialem kiedys na studiach wspanialego profesora i zapamietalem do dzis jego slowa - czlowiek inteligenty nie musi nikomu udowadniac swojej inteligencji, tylko pseudointeligenci na kazdym kromu musza ja podkreslac w towarzystwie, zazwyczaj kompromitujac sie takim zachowanie wsrod naprawde inteligentnych ludzi. Fantastyczne i bardzo prawdziwe slowa.

15

@Chakalaka hahahah ale hipokryzja zasmierdzialo

13

@Barcelismo 49 procent glosowalo na klamce, ktory jedyne co potrafil do drzec pysk a jedynym punktem jego programu bylo haslo : pis jest zly ;)

0

Brawo Luisito! Teraz po 2 miejsce!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?