2

Sane do Bayernu za 50 mln... dlaczego my nie potrafimy przeprowadzic takiego transferu. Od 2 lat chyba o nim pisalem. On jest top 5 moze nawet top 3 skrzydlowych na swiecie i odchodzi za takie smieszne pieniadze, a my musimy po 100 mln przeznaczac na transfer jednego zwodnika, zazwyczaj nie pasujacego profilem. Byl Werner, byl Sane

0

@Wichurek oczywiscie, ze masz prawo, tak jak i ja mialem prawo napisac to co chcialem, miales prawo to skomentowac, masz prawo skoczyc w ogien lub z dachu. Generalnie mamy prawa do wielu rzeczy, naprawde wiem o tym ;) czy nie uwazasz, ze kazde klotnie i wbijanie szpili z gory sa bezsensowne?

0

@Bykunn byc moze poszczegolne osoby robia i sa np radnymi w swoim miescie xD z dystansem ;) ale zachowania niektorych osob wygladaja jakby zasiadali w sejmie :D troche za mocno weszla polityka przy tych wyborach, do tego stopnia chyba nigdy ludzie sie nie "bili"

0

@Wichurek wlasnie akurat ja nie mam mani pokazywania jaki to jestem fajny i inteligenty,uwierz mi nigdy tego nie robie. Odrozniaj sens tekstu, ktory czytasz bo zle odebrales go. Pisac o polityce to jedno, sposob pisania na ten temat to drugie ;)

22

Tylu tutaj politykow, az sie dziwie, ze nikt kariery politycznej nie robi. Wszyscy najmadrzejsi i kazdy uwaza, ze ma racje xD jak czyta sie te wszystkie "madrosci" i wojny slowne to niczym sie to nie rozni od tego co dzieje sie na politycznej scenie miedzy popisem. Ludzie smieja sie i wyklinaja ich zachowujac sie dokladnie tak samo ;)

0

@wroclawskifan droga w sensie ok 40-50 mln bo z pewnoscia jego wartosc nie bedzie mniejsza jakkolwiek by nie gral

1

@AntoineGriezmann nikt. Ale Arthura za 3 lata mozna sprzedac drogo a Pjanica odda sie za darmo albo za 3 mln

0

@Hiacynk najlepszy pomocnik swiata od kilku lat :)

1

Przykro pisac tak o swoim klubie ale Barcelona to najbardziej dymana druzyna na swiecie w ostatnich latach

0

@BarcaInfo i od wrzesnia znowu wakacje xD

0

@Hiacynk dzieki za fajna odpowiedz :) Koulibalyego widzialbys u nas? Czy za bardzo "klockowaty"? Dzisiaj czytalem, ze Liverpool stara sie o niego. Fantastyczny duet moglby stworzyc z Van Dijkiem. Dwoch dzikow

0

1. Romagnoli vs Skriniar
Kto waszym zdaniem jest lepszy i dlaczego, kogo byscie wybrali przy ewentualnym transferze do nas
2. Co sadzicie o Koulibalym?

0

@Cochise i przede wszystkim kluczem jest oddawanie strzalow zza pola, ktorych u nas nie ma wcale. My w ciagu meczow oddajemy po 4 strzaly na mecz..

0

@KleikRMA wszyscy graja co 3 dni. Druga sprawa, ze gramy identycznie jak przed przerwa, ani lepiej ani gorzej :)

0

@KmN tak bo wygral dwumecz z nami

0

Nie ma co sie lizac po jajach tylko trzeba przyznac, ze nasza gra to dno i dwa metry mulu, nie jest to ogladalne. Przecietne druzyny graja ladniejsza i bardziej pomyslowa pilke niz Barcelona z takimi zawodnikami... zdecydowanie mozna stwierdzic, ze gramy najgorsza pilke od 2004 roku

0

@Firestone no Griezmann za to blyszczy w kazdym meczu

2

@SonBarcaGoku no tak, tyle ze prawdziwa przyjazn to nie drobnostka tylko jedna z najwazniejszych wartosci w zyciu :)

1

@Elosek ja xiaomi nie lubie, ale s8 nadal jest bardzo dobrym telefonem i chyba da sie kupic w podobnej kwocie.

0

@SonBarcaGoku moze ciezko, ale to jest tego warte, tacy ludzie sa wspaniali

0

@Piotr777 co do ostatnich zdan zgadzam sie. Szczegolnie mlodzi, ktorzy zyja moim zdaniem w innym jakims odrealnionym swiecie. Oczywiscie, jesli ma sie to szczescie i dostalo sie cos od zycia to tylko sie cieszyc i przede wszystkim nalezy to doceniac a nie byc bucem traktujacych innych z gory. Rozumiem co masz na mysli i calkowicie sie z tym zgadzam chociaz oczywiscie sa tez ci "normalni"

0

@SelloutCrowd nie nie, z zadnymi coachami nie mam nic wspolnego, wrecz mnie oni smiesza takze spokojnie :D oczywiscie, zalezy kto ma jaki prog ale czy np zarobek 10 k jest zly? Smialo budujesz w ciagu 5 lat dom. A podam Ci przyklady ludzi, ktorych znam i nie poswiecaja na prace nawet 8 h dziennie. Jeden handluje asortymentem dzieciecym online, ktory sciaga z Azji, drugi tworzy apki na androida i pracuje jak mu sie podoba bo ma z tego juz dochod pasywny, ktory rozwija dalej. I moglbym podawac Ci kolejne przyklady :) jasne, moze nie jest to 100 tys miesiecznie jak napisales ale jest to zycie, ktore pozwoli Ci zyc godnie, miec dom czy fajne auto, miec mozliwosc podrozowania, a co najwaznieksze miec zycie i czas na nie :) naprawde sa mozliwosci tylko trzeba kombinowac duzo. Pewne jest jedno, nie bedac programista czy kiero w duzej korpo ciezko sie dorobic na etacie dlatego wlasne pomysly sa zdecydowanie lepsze niz praca etatowa.

1

@SelloutCrowd malo tego, wiesz, ze dobra praca moze byc jednocznie nawet zabawa :) wszystko jest kwestia na co Cie stac i co masz w glowie. Mysl, analizuj, dzialaj a zobaczysz, ze mozna. Pracuj madrze a nie ciezko :)

1

@SelloutCrowd tak, doskonale wiem a jesli nie wierzysz w to, ze nie trzeba niewiadomo jak duzo pracowac a zarabiac to wiele wiedzy musisz jeszcze zdobyc :D oczywiscie, ze jest to mozliwe

15

@Piotr777 zupelnie bez oceny czy ktos cos dostaje czy nie ale czy chodzi w zyciu o to zeby pracowac po 12-14 h? Chyba nie... pracujesz zeby zyc a nie zyjesz by pracowac. Wielu ludzi tego nie odroznia.. zycie jest zbyt ciekawe zeby je w calosci przepracowac. Tacy ludzie w moim odczuciu sa trupami za zycia. Czy nie chodzi o to aby pracowac inteligentnie, poswiecajac czas na prace i przede wszystkim na zycie godnie przy tym zarabiajac tak by nie miec zmartwien? Chyba nalezy dazyc do takiego wlasnie ukladu w zyciu. Dlaczego ludzie np w Anglii nie maja problemu zeby kupic dom pracujac w normalnych ilosciach godzin? Bo caly system jest zupelnie inny niz ten polski. Nie do konca problem jest w ludziach i nie kazdego nalezy wytykac palcem, ze jest leniem.

4

@Terminator4666 slij Waclawa, pierwsze wrazenie jest najwazniejsze, jak sie z nim od razu polubi to masz juz z gorki xD
A tak na powaznie to naprawde macie problemy jak sie zwrocic do dziewczyny tym bardziej piszac? Jest jedna zasada, ktora sie sprawdza. Jesli chcesz zainteresowac dziewczyne ( sugerujac sie postem domyslam sie, ze nie jest to 28 letnia kobieta ) musisz prowadzic z nia luzna rozmowe. Nie spinaj sie i nie traktuj jej jak ksiezniczki bo od razu sie spalisz. Rozmawiaj z nia jak z kumplem bo psychologia dziala tak, ze dziewczyna widzac, ze traktujesz ja zwyczajnie ale prowadzac z nia jednoczesnie ciekawa rozmowe zwroci na Ciebie uwage. Wrecz przeciwnie bedzie jak uzna, ze szalejesz na jej punkcie. Poczucie humoru, iskra pikanterii w podtekstach itp zalatwiaja sprawe :) Ty musisz sprawic, ze to w niej zapali sie swiatelko a wtedy juz sie rozwinie dalej. One nie szukaja facetow, ktorzy lataja za nimi ;) luzno, inteligentnie i z poczuciem humoru

0

@SHIBA ja sie pasjonuje foto i powiem Ci, ze jesli sa to Twoje pierwsze zdjecia to fantastyczna robota :) fajne kadry, fajna gra kolorow, niektore wydaja mi sie zbyt jaskrawe. Ostatnie zdjecie bajka :) jakim obiektywem cykasz?

0

@Volk ze za takiego kupsztyla mozna tyle zarobic xD przeciez to nie jest ani troche ladne xD a istnieja takie piekne arcydziela...

0

Jak przeczytalem, ze nadal Dembele jest lepszy niz Mbappe to zakonczylem czytanie. I od razu wiem, ze nie chcialbym go widziec w roli prezydenta

1

@TheGoldenEleven asyst tez od groma uzbieral. Moim zdaniem byl lepszy od Gerrarda, ktorego tez bardzo cenie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?