2

@macio_944 Plotek o HL3 było tyle, że całego pudelka przez rok byś wykarmił. Lepiej wstrzymać konie. ;p

1

@Sulimo



klasyk

3

@Aragorn33 ogólnie zabawne, ze bedac w dobrej sytuacji materialnej chlop pcha sie w takie szemrane współprace ale jak widać apetyt rośnie w miarę jedzenia

żeby tylko nóżka w końcu się nie podwinęła. ;p

1

@CurryTheGoat30 To niezle przeanalizowanie problemu xD

5

@Herato nie ukrywam, trochę zaczyna bawić to umniejszanie Rashfordowi xD

3

@tomek8756 super inicjatywa, zepsuta przez politykę.

1

@lucas/catalan i uważasz, że marsz z okazji święta niepodległości to dobry pomysł na takie szczucie?

14



Ten uczuć kiedy pomylisz marsz niepodległości z wiecem wyborczym, żałosne w sumie xd

2

@Laminedependencia Mielzky? TOP.
Jeden z niewielu raperów w Polsce których da się jeszcze posłuchać

3

@Hosh Mimo wszystko szkoda, ze nie postawili na jedno duże rozszerzenie w stylu dodatków do Wiedzmina 3. :|

0

@Laminedependencia Myślę, że niezadowolenie wynika z faktu, że za późno się dowiedzieli

1

@Laminedependencia dziękować :D

1

@Pedri16Future ale w ofensywie będzie ogień

z takim Olmo to i pressingu nie ma
i ognia w ataku też nie ma

1

@Katalończyk 99 A tutaj cyk, Leo nawet tam nie zagląda ale ma jakiegoś zaufanego człowieka. :D

0

@D10SLEO Mimo wszystko nie skreślałbym Wirtza. Całemu Live idzie tak sobie więc warunki do pokazania ma mizerne.

Już nawet nie mówiąc o zmianie przeciętnej ligi niemieckiej na PL.

7

@_catalan Mamy inne prawo niż Niemcy

2

@Kessie pięknie karma do papjeża wróciła xD

4

Jak to jest, Messi jednak nie ma w dupie Barcelony? :p

6



Chyba nikt się nie spodziewał, że Rash aż tak pozamiata jeżeli chodzi o liczby a większość postów jakie widzę to marudzenie na niego. xD

0

@Kgorecki2500 już nie taki nasz

3

@kuz Czyli stabilnie. Real bardzo rzadko gra atrakcyjna dla oka piłkę

0

@Patro98 widzę wizerunek Zlatana oceniany na podstawie tych fejkowych wypowiedzi, co? xD

1

@Bykunn Wiadomo :D ja to oceniam tak z swojej perspektywy ale rozumiem jak ktoś sobie ogląda takie rzeczy

2

@clyde ja tam wychodzę z założenia, że po co mam oglądać jak ktoś gra skoro sam mogę sobie pograć
a jak chce coś obejrzeć to odpalę sobie serial czy film xD

jedyne co tak z giereczkowa mogę obejrzeć na yt to jakieś analizy, interpretacje i ogólne pogadanki o grach. Ostatnio żem machnął 20 odcinków o lore i ciekawostkach z Dark Soulsów. :D

1

@Bolton szamańske okrzyki xD
ale dobry wariacik, ufa temu stołowi bardziej niż samemu sobie pewnie xD



3

@Bolton niech chłop się cieszy, że skończyło się tylko na ułamanej nodze od stołu xD więcej szczęścia niż rozumu

2

@Sulimo




punkt 19:00, odpalamy tvp1

0

@Criss18Barca z cyklu jak z zwykłego burgera zrobić towar premium ograniczając jego dostępność do konkretnego czasu w roku
PR tego burgera jest prawie tak duży jak CR7 xD

0

@Matheu12 w sumie francuska i niemiecka lige pod tym wzgledem stawiaja ludzie na rowni

2

@TR3YWAY skoro udzielił im wypowiedzi to raczej nie uważa tego za wstyd, głupie pytanie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?