11

@NeroTFP1 Raphinha nawet jak nie dowoził pod względem ofensywnym zawsze zapieprzał jak dzik i pracował w defensywie.
Filar obecnej Barcelony prawie tak wielki jak Pedri

0

@4drian0 w założeniach raczej Rash miał być takim zawodnikiem do rotacji
po prostu gra więcej bo nasi skrzydłowi co chwilę są połamani xD
i nie ukrywajmy, że gra i wykręca liczby ponad oczekiwania


6

Totalnie nie rozumiem krytyki Rashforda, duża część naszej społeczności była przekonana że to będzie totalny flop a anglik pokazał, że może być wartościowym zawodnikiem na boisku
Wiadomo, podejmuje często błędne decyzje ale w ostatecznym rozrachunku liczby ma wyborne - nikt z nas nawet pewnie nie marzył na początku sezonu o tym żeby Rash uzbierał po 14 meczach (963 minut) 11 punktów w G/A.

4

@Starrk Rosja obrońca tradycyjnych wartości, wiadomo :|

@EvenepoelRemco00 Jakbyś przez 40 lat siedział w piwnicy to też wylewałbyś swoja frustrację na randomowych ludzi którzy dobrze się bawią

7

https://x.com/Kenshiro19901/status/1984620188528976319

Chodzący ludzie zwiastunem końca Europy
i okej xD

4

@4drian0 Haaland zmasakrowałby La Lige

1

@buglikos Samsung - nie widze sensu w przepłacaniu za telefon

1



Jak szybko się zaczął tak szybo się skończył xD

3

@tomek8756 mnie tam zawsze bardziej smucił ten filmik, jeszcze ten dzieciak zasłaniający uszy kiedy matka zaczyna swój pato koncert, bruh

3

@juarez Kounde z Yamalem to sa przede wszystkim pod forma, nie szukałbym tam jakiś spisków xD

4

@Krzyniu Widzę coś czego nie ma jego konkurent Olmo
czyli formę

8

@TR3YWAY ta siłka to chyba Ci nie służy

1

@malicinho No jakby się zmobilizował na pewno byłby jeszcze wartościowym zawodnikiem w Barcelonie

7



Leo się bawi w najlepsze na emeryturze. :D

1

@Filipem Nie przegrasz challange'u jeżeli nie weźmiesz w nim udziału

1

Ale Pezet album zapodał, sztosiwo
jeszcze nowy Bonson wlatuje pod koniec miesiąca, będzie znowu zapętlane

1

@Laminedependencia tak czy siak za mała dawka żeby stwierdzić czy jest flopem
szczególne, że całemu Live idzie tak sobie

3

@Laminedependencia la bamba się nie pierdzieli w tańcu, po kilku meczach flop i weryfikacja. xD

0

@Hosh Ten kanon piękna pomijamy, nie pasuje do narracji. ;p

0

@Gibbon_FCB mnie tam żadna generacja Realu nie jarała. ;p

0

@PatrychoO niby tak ale jednak nie do końca bo potem łatają te gry
a TLOU to była jednorazowa wpadka z tego co pamiętam bo reszta portów od SONY wychodziła już w miarę przyzwoicie albo dobrze zoptymalizowana

1

@norbi77 kijowa optymalizacja to wina wydawcy/dewelopera - nie sprzętu
no chyba, że ktoś próbuje odpalić TLOU na sprzęcie z 2010 xD

z kosztami się zgodzę, pecety szczególnie te z wyższej półki to za drogie zabawki

3

@norbi77 Mogliśmy
tylko trzeba było poczekać kilka lat ;p

5

@MysticCat część ludzi tutaj nawet nie jest w stanie uwzględnić, że mecz trwa 90 minut (jojczenie po 20 minutach, gdy Barca dostaje na dziąsło) a Ty wymagasz żeby mieli perspektywę na cały sezon do przodu. :D

5

@Adi123456789 Widziałem erę Messiego i Ronaldo.

Era Kyliana jakoś nie robi na mnie wrażenia

1



Historia Yamala ale to Breaking Bad xD

3

@Kessie jak patrzy na mnie Barca Flicka pod forma i zmasakrowana kontuzjami:

0

@Faro czyli twoje poczucie humoru to rzucanie randomowych słówek nie znając ich znaczenia?

1

@Faro tłumaczenie głupot które się wypisuje żartami?
nowe, nie znałem xD

3

@Danny Gaucho Chłopak strzela gole.. ale do własnej bramki. xD
nie pierwszy raz w sumie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?