marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@Adi123456789 Widziałem erę Messiego i Ronaldo.
Era Kyliana jakoś nie robi na mnie wrażenia
1
Historia Yamala ale to Breaking Bad xD
3
@Kessie jak patrzy na mnie Barca Flicka pod forma i zmasakrowana kontuzjami:
0
@Faro czyli twoje poczucie humoru to rzucanie randomowych słówek nie znając ich znaczenia?
1
@Faro tłumaczenie głupot które się wypisuje żartami?
nowe, nie znałem xD
3
@Danny Gaucho Chłopak strzela gole.. ale do własnej bramki. xD
nie pierwszy raz w sumie
16
@Faro 25 lat milf xD
3
@Faro Zawsze podziwiam ludzi którzy po strzeleniu gafy uparcie brną w swoje głupoty zamiast przyznać się po prostu do błędu, co wami kieruje? xD
0
@pacior95 a teraz cyk, Yamal poleci w balety i tyle będzie z jego skupienia się na grze xDD
3
@PatrychoO lepiej bym tego nie określił xD
1
Jak tam BF6 po tych kilku tygodniach od premiery? Mi trochę pierwszy optymizm opadł i doszedłem do wniosku, że krok w stronę COD'a był odrobinę za duży.
Przyzwoity FPS ale wyraźnie słabszy Battlefield.
2
ci co tam szopkę kręcą na jednak dość tragicznej śmierci, masakra
0
@Kazragore w pogoni za kanonami piękna mimo wszystko warto zachować jakiś rozum bo potem 15 latka się głodzi miesiącami bo chce wyglądać jak modelka z instagrama. (oczywiście taka poprzerabiana operacjami i photoshopem)
osoby otyłe istnieją i niech sobie reklamują rzeczy dla innych otyłych osób - to takie robienie problemów z czapy
PS. Jakbyś dał do tej reklamy szczupłą osobę też nie zachęciłbyś mnie do kupna. ;p
11
@draxidox Grubsza osoba istnieje
Ludzie: promowanie otyłości!111!!
1
@mekston zdziwię się jeżeli nic nie ustrzeli
0
https://zapodaj.net/images/4a368bf87607c.png
wszystko przez Ciebie @Sulimo :|
0
@takisobiektos nie wiem, ja się tam dostosowuje a tematy które mi nie siedzą ignoruje xD
0
@michal26 No taki cykl La Bamby. Jakieś tematyczne eventy potrafią zdominować stronkę - czy to gierki, tenis, mma, esport
1
@kanver_ ja już to zostawiłem po pierwszym sezonie. xD niestety nie mogło być idealnie, dostaliśmy piękne gry i książki to IP wywaliło się na serialu.
a szkoda bo w tym uniwersum drzemie ogromny potencjał jeżeli chodzi o ekranizacje
12
@juarez takie żarciki to jeszcze są git, dobrze że jeszcze nie czytamy że jakiś debil włożył gwoździe w cukierki
5
@D10SLEO od razu rosołek można zrobić, nie rozumiem marudzenia
1
@FCB_dimiC no patrząc tylko na początki ich karier porównania mają jakiś sens
ale zestawianie małolata z ogromnym ale wciąż tylko potencjałem z prime Messiego faktycznie mija się z celem
2
@Kgorecki2500 ja epica to kiedys zainstalowałem jak rozdawali te darmowe gry
a w zeszłym roku jak zmieniałem peceta to w ogóle zapomniałem o tym sklepie xD
0
@Kgorecki2500 Dobra, ale pomijając pojedynczych odklejeńców nikt tego nie uważa za normę. xD
0
Widze, ze Alan Wake 2 na przecenie. Kusi ale tak z perspektywy steamowskiego betonu instalowanie epica dla jednej gry? bruh xD
2
Jak mnie pamięć nie myli Messi w tym sezonie zakręcił się w okolicy 20 asyst. Kosmiczna forma terrorysty
7
@Kessie 23 minuty - to Twój rekord?
3
@Sulimo jednak w kwestii soundtracka OST z AC2 na zawsze w serduszku
1
@Fantastyczny Chłopiec podbijam
0
@4drian0 chcesz świecić piersiami przy grobach? :|