5

@Adi123456789 Widziałem erę Messiego i Ronaldo.

Era Kyliana jakoś nie robi na mnie wrażenia

1



Historia Yamala ale to Breaking Bad xD

3

@Kessie jak patrzy na mnie Barca Flicka pod forma i zmasakrowana kontuzjami:

0

@Faro czyli twoje poczucie humoru to rzucanie randomowych słówek nie znając ich znaczenia?

1

@Faro tłumaczenie głupot które się wypisuje żartami?
nowe, nie znałem xD

3

@Danny Gaucho Chłopak strzela gole.. ale do własnej bramki. xD
nie pierwszy raz w sumie

16

@Faro 25 lat milf xD

3

@Faro Zawsze podziwiam ludzi którzy po strzeleniu gafy uparcie brną w swoje głupoty zamiast przyznać się po prostu do błędu, co wami kieruje? xD

0

@pacior95 a teraz cyk, Yamal poleci w balety i tyle będzie z jego skupienia się na grze xDD

3

@PatrychoO lepiej bym tego nie określił xD

1

Jak tam BF6 po tych kilku tygodniach od premiery? Mi trochę pierwszy optymizm opadł i doszedłem do wniosku, że krok w stronę COD'a był odrobinę za duży.
Przyzwoity FPS ale wyraźnie słabszy Battlefield.

2




ci co tam szopkę kręcą na jednak dość tragicznej śmierci, masakra

0

@Kazragore w pogoni za kanonami piękna mimo wszystko warto zachować jakiś rozum bo potem 15 latka się głodzi miesiącami bo chce wyglądać jak modelka z instagrama. (oczywiście taka poprzerabiana operacjami i photoshopem)

osoby otyłe istnieją i niech sobie reklamują rzeczy dla innych otyłych osób - to takie robienie problemów z czapy
PS. Jakbyś dał do tej reklamy szczupłą osobę też nie zachęciłbyś mnie do kupna. ;p

11

@draxidox Grubsza osoba istnieje
Ludzie: promowanie otyłości!111!!

1

@mekston zdziwię się jeżeli nic nie ustrzeli

0

0

@takisobiektos nie wiem, ja się tam dostosowuje a tematy które mi nie siedzą ignoruje xD

0

@michal26 No taki cykl La Bamby. Jakieś tematyczne eventy potrafią zdominować stronkę - czy to gierki, tenis, mma, esport

1

@kanver_ ja już to zostawiłem po pierwszym sezonie. xD niestety nie mogło być idealnie, dostaliśmy piękne gry i książki to IP wywaliło się na serialu.

a szkoda bo w tym uniwersum drzemie ogromny potencjał jeżeli chodzi o ekranizacje

12

@juarez takie żarciki to jeszcze są git, dobrze że jeszcze nie czytamy że jakiś debil włożył gwoździe w cukierki

5

@D10SLEO od razu rosołek można zrobić, nie rozumiem marudzenia

1

@FCB_dimiC no patrząc tylko na początki ich karier porównania mają jakiś sens

ale zestawianie małolata z ogromnym ale wciąż tylko potencjałem z prime Messiego faktycznie mija się z celem

2

@Kgorecki2500 ja epica to kiedys zainstalowałem jak rozdawali te darmowe gry
a w zeszłym roku jak zmieniałem peceta to w ogóle zapomniałem o tym sklepie xD

0

@Kgorecki2500 Dobra, ale pomijając pojedynczych odklejeńców nikt tego nie uważa za normę. xD

0

Widze, ze Alan Wake 2 na przecenie. Kusi ale tak z perspektywy steamowskiego betonu instalowanie epica dla jednej gry? bruh xD

2



Jak mnie pamięć nie myli Messi w tym sezonie zakręcił się w okolicy 20 asyst. Kosmiczna forma terrorysty

7

@Kessie 23 minuty - to Twój rekord?

3

@Sulimo jednak w kwestii soundtracka OST z AC2 na zawsze w serduszku


1

0

@4drian0 chcesz świecić piersiami przy grobach? :|

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?