4

Jak to jest, Messi jednak nie ma w dupie Barcelony? :p

6



Chyba nikt się nie spodziewał, że Rash aż tak pozamiata jeżeli chodzi o liczby a większość postów jakie widzę to marudzenie na niego. xD

0

@Kgorecki2500 już nie taki nasz

3

@kuz Czyli stabilnie. Real bardzo rzadko gra atrakcyjna dla oka piłkę

0

@Patro98 widzę wizerunek Zlatana oceniany na podstawie tych fejkowych wypowiedzi, co? xD

1

@Bykunn Wiadomo :D ja to oceniam tak z swojej perspektywy ale rozumiem jak ktoś sobie ogląda takie rzeczy

2

@clyde ja tam wychodzę z założenia, że po co mam oglądać jak ktoś gra skoro sam mogę sobie pograć
a jak chce coś obejrzeć to odpalę sobie serial czy film xD

jedyne co tak z giereczkowa mogę obejrzeć na yt to jakieś analizy, interpretacje i ogólne pogadanki o grach. Ostatnio żem machnął 20 odcinków o lore i ciekawostkach z Dark Soulsów. :D

1

@Bolton szamańske okrzyki xD
ale dobry wariacik, ufa temu stołowi bardziej niż samemu sobie pewnie xD



3

@Bolton niech chłop się cieszy, że skończyło się tylko na ułamanej nodze od stołu xD więcej szczęścia niż rozumu

2

@Sulimo




punkt 19:00, odpalamy tvp1

0

@Criss18Barca z cyklu jak z zwykłego burgera zrobić towar premium ograniczając jego dostępność do konkretnego czasu w roku
PR tego burgera jest prawie tak duży jak CR7 xD

0

@Matheu12 w sumie francuska i niemiecka lige pod tym wzgledem stawiaja ludzie na rowni

2

@TR3YWAY skoro udzielił im wypowiedzi to raczej nie uważa tego za wstyd, głupie pytanie

1

@Frimpong Mam gdzieś na liście ale jakoś mi go zniechęcili ludzie co ciągle mówili jakie to skomplikowane nie jest i muszą sobie rozrysować o co chodzi xD
i mi się jakieś obraz w głowie stworzył, że skoro ludzie mają jakiś wielki problem z zrozumieniem tego serialu to pewnie jest przekombinowany

ale jak znajdę chwilkę to na pewno dam szansę

14

@Pablozeusz no teoretycznie niewiele potrzeba żeby tam być "jednym z lepszych transferów" xD

4

@NeroTFP1 ale żeście ekipe zmontowali

9

@tomek8756 w tym wszystkim tylko dzieciaka szkoda

52

@michal26 jak tak ma wyglądać alternatywa to tak czy siak jesteśmy głęboko w dupie, bez znaczenia

2

@VegetaPolska
Po pierwsze egra nie musi być 10/10 zeby sie w niej dobrze bawić.
Po drugie teraz nie ma co gadać o finalnej jakości gry, bo jeszcze nie wyszła więc nie musisz powtarzać jak mantry ulubionych jutuberow

2

@DariaFCB maszyna ruszyła xD

9



Fermin potężnie gotuje w tym sezonie.
Najśmieszniejsze jest to, ze jak utrzyma formę to raczej sie utrzyma w podstawowej jedenastce i.. będzie miał zmiennika za jakies 60 milionów. :D

4



o rimejku tego Gothica można wiele złego powiedzieć ale z tego filmu wylewa się taka nostalgia, że oja. :D

2



Chyba jakis rekord xD

0

@Frimpong to są te uliczne zasady pewnie

2



Skoro prokuratura tak podkreśla, ze to człowiek odpowiada za czworonogi to moze właściciela trza uspac? Tak o, dla przykładu ;p

2

@macio_944 Gracze płaczą o przesuwanie premier, a jak dostają produkty którym ewidentnie przydałoby sie właśnie przesunięcie premiery to beczą, ze zabugowane i mogli przełożyć xD

0

@norbi77 Widze, ze AI zbiera coraz większe żniwa. Teraz głupiutkie filmiki a co będzie za rok, dwa?

0

@spiderman1899 średnio widzę sens w kupowaniu gier na premiere nie grając w nie. xD
Lepiej poczekać już z kupnem aż sie będzie pewnym ogrywania

1

@Luciano99 Rush fabułki i nerdzenie przez większość czasu przy pececie

Dałoby sie ale zero przyjemności, takie przejście dla samego przejścia xD

4

@spiderman1899 z cyklu jak nie szanować własnych pieniędzy xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?