marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Jak to jest, Messi jednak nie ma w dupie Barcelony? :p
6
Chyba nikt się nie spodziewał, że Rash aż tak pozamiata jeżeli chodzi o liczby a większość postów jakie widzę to marudzenie na niego. xD
0
@Kgorecki2500 już nie taki nasz
3
@kuz Czyli stabilnie. Real bardzo rzadko gra atrakcyjna dla oka piłkę
0
@Patro98 widzę wizerunek Zlatana oceniany na podstawie tych fejkowych wypowiedzi, co? xD
1
@Bykunn Wiadomo :D ja to oceniam tak z swojej perspektywy ale rozumiem jak ktoś sobie ogląda takie rzeczy
2
@clyde ja tam wychodzę z założenia, że po co mam oglądać jak ktoś gra skoro sam mogę sobie pograć
a jak chce coś obejrzeć to odpalę sobie serial czy film xD
jedyne co tak z giereczkowa mogę obejrzeć na yt to jakieś analizy, interpretacje i ogólne pogadanki o grach. Ostatnio żem machnął 20 odcinków o lore i ciekawostkach z Dark Soulsów. :D
1
@Bolton szamańske okrzyki xD
ale dobry wariacik, ufa temu stołowi bardziej niż samemu sobie pewnie xD
3
@Bolton niech chłop się cieszy, że skończyło się tylko na ułamanej nodze od stołu xD więcej szczęścia niż rozumu
2
@Sulimo
punkt 19:00, odpalamy tvp1
0
@Criss18Barca z cyklu jak z zwykłego burgera zrobić towar premium ograniczając jego dostępność do konkretnego czasu w roku
PR tego burgera jest prawie tak duży jak CR7 xD
0
@Matheu12 w sumie francuska i niemiecka lige pod tym wzgledem stawiaja ludzie na rowni
2
@TR3YWAY skoro udzielił im wypowiedzi to raczej nie uważa tego za wstyd, głupie pytanie
1
@Frimpong Mam gdzieś na liście ale jakoś mi go zniechęcili ludzie co ciągle mówili jakie to skomplikowane nie jest i muszą sobie rozrysować o co chodzi xD
i mi się jakieś obraz w głowie stworzył, że skoro ludzie mają jakiś wielki problem z zrozumieniem tego serialu to pewnie jest przekombinowany
ale jak znajdę chwilkę to na pewno dam szansę
14
@Pablozeusz no teoretycznie niewiele potrzeba żeby tam być "jednym z lepszych transferów" xD
4
@NeroTFP1 ale żeście ekipe zmontowali
9
@tomek8756 w tym wszystkim tylko dzieciaka szkoda
52
@michal26 jak tak ma wyglądać alternatywa to tak czy siak jesteśmy głęboko w dupie, bez znaczenia
2
@VegetaPolska
Po pierwsze egra nie musi być 10/10 zeby sie w niej dobrze bawić.
Po drugie teraz nie ma co gadać o finalnej jakości gry, bo jeszcze nie wyszła więc nie musisz powtarzać jak mantry ulubionych jutuberow
2
@DariaFCB maszyna ruszyła xD
9
Fermin potężnie gotuje w tym sezonie.
Najśmieszniejsze jest to, ze jak utrzyma formę to raczej sie utrzyma w podstawowej jedenastce i.. będzie miał zmiennika za jakies 60 milionów. :D
4
o rimejku tego Gothica można wiele złego powiedzieć ale z tego filmu wylewa się taka nostalgia, że oja. :D
2
Chyba jakis rekord xD
0
@Frimpong to są te uliczne zasady pewnie
2
Skoro prokuratura tak podkreśla, ze to człowiek odpowiada za czworonogi to moze właściciela trza uspac? Tak o, dla przykładu ;p
2
@macio_944 Gracze płaczą o przesuwanie premier, a jak dostają produkty którym ewidentnie przydałoby sie właśnie przesunięcie premiery to beczą, ze zabugowane i mogli przełożyć xD
0
@norbi77 Widze, ze AI zbiera coraz większe żniwa. Teraz głupiutkie filmiki a co będzie za rok, dwa?
0
@spiderman1899 średnio widzę sens w kupowaniu gier na premiere nie grając w nie. xD
Lepiej poczekać już z kupnem aż sie będzie pewnym ogrywania
1
@Luciano99 Rush fabułki i nerdzenie przez większość czasu przy pececie
Dałoby sie ale zero przyjemności, takie przejście dla samego przejścia xD
4
@spiderman1899 z cyklu jak nie szanować własnych pieniędzy xD