marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Mam nadzieję, ze Ronaldo po zakończeniu kariery częściej będzie dawał wywiady. Kopalnia śmiechu normalnie xD
3
@Faro czasami mam wrażenie, że cały internet jest skonstruowany po to żeby nas ogłupiać xD
2
ale Rockstar tam bajzel ma xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@TR3YWAY no słuchaj, jak widzę twój 300 post o kobietach w takim negatywnym wydźwięku to ciężko o jakieś fajne wnioski xD
2
@EvenepoelRemco00 Widać, że chłopak ma złamane serduszko bo praktycznie z każdej jego wypowiedzi o kobietach czuć taką nutkę frustracji. xD
#psychologztemu
9
@vangoor To żeś porównał. xD
4
@norbi77 jedna z lepszych gierek w jakie grałem, 2:0 i dodatek zrobiły taką robotę że głowa mała xD
0
Redzi xDDD
Imo najlepszy przykład, że gierke jednak lepiej opóźnić niż wydać niedopracowana
1
@clyde Jakby nie patrzeć gdzieś tam przewinęła się jeszcze jedna gigantyczna gra od Rockstara - RDR2.
Też pewnie dłubali przy niej kilka lat, nie zrobili tego w tydzień. ;p
2
@barcanawieki no właśnie opłaca
teraz na ps5
i zaraz cyk remaster na ps6 za pelna cene
0
Obecnie wychodzi tyle gier do ogrania + kupka wsytdu, że przesunięcie premiery GTA średnio mnie rusza. xD
Niech dopracują ile trzeba, grać jest w co
1
@lukaszmatusiewicz sam odejdzie jak zobaczy nasze możliwości transferowe na kolejny sezon xD
12
@ViscaelBarca2007 tak czy siak chłopak robi więcej niż oczekiwało 99% strony przed jego wypożyczeniem
3
@Ghandi Nie ze coś ale jak grał Inigo to już było widać, że pomysł na defensywę zaczyna się psuć
0
@clyde w sumie mało mnie obchodzi gdzie i z kim będę leżał. ;p
0
@rado_Barca i kto za niego? xDD
3
Bruh, Szczęsny się wylał a społeczność razem z z nim. xD Nigdy nie mogę przywyknąć jaki zwierzyniec się tu robi podczas meczów
6
W punt. Zmiany w defensywie potrzebne na już bo ewidentnie coś przestało działać
7
@Douglas no i teraz kręcimy narracje, ze to tylko pod publiczkę
Łatwo
1
@lucca87 Na pewno nie spodziewałem się, że będzie wykręcał takie liczby.
mocna 4 z plusem bo jednak często podejmuje głupie decyzje
3
@MessiForeverTheBest najbardziej mnie bawi, że kombinują coś z zasadami jeżeli chodzi o spalone gdzie te sa jasne i klarowne
a zagranie ręką, gdzie każdy sędzia wszystko interpretuje po swojemu zostawiają jak jest. xD
11
@sendesara delikatne dymy na dobre rozpoczęcie dnia nie są złe
3
@4drian0 ale muzyczka
2
@AmigoBlancos Pomimo milionowych transferów i gwiazd największym bohaterem Tibo. Wy to jakieś pielgrzymki powinniście robić w podzięce za takiego bramkarza
1
@norbi77 Barcelona totalnie pod forma i z składem zmasakrowanym przez kontuzje spokojnie mogłaby wyrwać chociaż punkt Realowi klasyku.
Pieprzenie o super dyspozycji Realu mocno na wyrost
0
@VegetaPolska madryciak za mówienie o szacunku powinien profilaktycznie bana na tydzień wyłapać, ot takiego na refleksje
2
@macio_944 z drugiej strony dzięki między innymi tej propagandzie Jude dostał się do jedenastki XI FIFPRO a Rapha jeżeli chodzi o plebiscyty pójdzie w zapomniane po sezonie na miarę GOAT'a
0
Real dostaje na dziąsło i od razu humor lepszy
22
@Kubsoleon z drugiej strony nic dziwnego, ze chłop się zagotował bo strasznie został wydymany za zeszły sezon
no ale takie rolki na instagramie to faktycznie ciutkę śmieszne są jeżeli znasz kontekst xD