3

Mam nadzieję, ze Ronaldo po zakończeniu kariery częściej będzie dawał wywiady. Kopalnia śmiechu normalnie xD

3

@Faro czasami mam wrażenie, że cały internet jest skonstruowany po to żeby nas ogłupiać xD

2



ale Rockstar tam bajzel ma xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@TR3YWAY no słuchaj, jak widzę twój 300 post o kobietach w takim negatywnym wydźwięku to ciężko o jakieś fajne wnioski xD

2

@EvenepoelRemco00 Widać, że chłopak ma złamane serduszko bo praktycznie z każdej jego wypowiedzi o kobietach czuć taką nutkę frustracji. xD

#psychologztemu

9

@vangoor To żeś porównał. xD

4

@norbi77 jedna z lepszych gierek w jakie grałem, 2:0 i dodatek zrobiły taką robotę że głowa mała xD

0



Redzi xDDD

Imo najlepszy przykład, że gierke jednak lepiej opóźnić niż wydać niedopracowana

1

@clyde Jakby nie patrzeć gdzieś tam przewinęła się jeszcze jedna gigantyczna gra od Rockstara - RDR2.

Też pewnie dłubali przy niej kilka lat, nie zrobili tego w tydzień. ;p

2

@barcanawieki no właśnie opłaca
teraz na ps5

i zaraz cyk remaster na ps6 za pelna cene

0

Obecnie wychodzi tyle gier do ogrania + kupka wsytdu, że przesunięcie premiery GTA średnio mnie rusza. xD
Niech dopracują ile trzeba, grać jest w co

1

@lukaszmatusiewicz sam odejdzie jak zobaczy nasze możliwości transferowe na kolejny sezon xD

12

@ViscaelBarca2007 tak czy siak chłopak robi więcej niż oczekiwało 99% strony przed jego wypożyczeniem

3

@Ghandi Nie ze coś ale jak grał Inigo to już było widać, że pomysł na defensywę zaczyna się psuć

0

@clyde w sumie mało mnie obchodzi gdzie i z kim będę leżał. ;p

0

@rado_Barca i kto za niego? xDD

3

Bruh, Szczęsny się wylał a społeczność razem z z nim. xD Nigdy nie mogę przywyknąć jaki zwierzyniec się tu robi podczas meczów

6



W punt. Zmiany w defensywie potrzebne na już bo ewidentnie coś przestało działać

7

@Douglas no i teraz kręcimy narracje, ze to tylko pod publiczkę

Łatwo

1

@lucca87 Na pewno nie spodziewałem się, że będzie wykręcał takie liczby.
mocna 4 z plusem bo jednak często podejmuje głupie decyzje

3

@MessiForeverTheBest najbardziej mnie bawi, że kombinują coś z zasadami jeżeli chodzi o spalone gdzie te sa jasne i klarowne
a zagranie ręką, gdzie każdy sędzia wszystko interpretuje po swojemu zostawiają jak jest. xD

11

@sendesara delikatne dymy na dobre rozpoczęcie dnia nie są złe

3

@4drian0 ale muzyczka

2

@AmigoBlancos Pomimo milionowych transferów i gwiazd największym bohaterem Tibo. Wy to jakieś pielgrzymki powinniście robić w podzięce za takiego bramkarza

1

@norbi77 Barcelona totalnie pod forma i z składem zmasakrowanym przez kontuzje spokojnie mogłaby wyrwać chociaż punkt Realowi klasyku.

Pieprzenie o super dyspozycji Realu mocno na wyrost

0

@VegetaPolska madryciak za mówienie o szacunku powinien profilaktycznie bana na tydzień wyłapać, ot takiego na refleksje

2

@macio_944 z drugiej strony dzięki między innymi tej propagandzie Jude dostał się do jedenastki XI FIFPRO a Rapha jeżeli chodzi o plebiscyty pójdzie w zapomniane po sezonie na miarę GOAT'a

0

Real dostaje na dziąsło i od razu humor lepszy

22

@Kubsoleon z drugiej strony nic dziwnego, ze chłop się zagotował bo strasznie został wydymany za zeszły sezon

no ale takie rolki na instagramie to faktycznie ciutkę śmieszne są jeżeli znasz kontekst xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?