2

@Hadziuk pycha kroczy przed upadkiem

1

@Kgorecki2500 Przyjemna giereczka. :D

2

@Roobo Patrząc na obecną pozycje ludzkości powinniśmy się modlić żeby kosmici nas za szybko nie znaleźli. :D

a jak znajdą to niech chociaż mają pokojowe zamiary

1

@ToWinaSedziego chłopak pewnie pchany przez algorytm jest

1

@Kgorecki2500 Olałem jak każdego nowego CODa. :|

3



Genialny pomysł na biznes, jedzenie i taka pobieżna ocenka bez żadnego wydziwiania xD

20

@Arkon w sumie zachowuja sie jak.. ludzie. xD Wiadomo, ze nie kazdy z nich to aniołek ale jeżeli mielibyśmy tak patrzeć to Polskę obudowalibyśmy z każdej strony murami.

ba, nawet wewnętrznie podzielilibyśmy się na małe getta

7



Super zaawansowane Chiny, uwielbiane przez polska prawice na Twitterze nie ogarniają koncepcji tunelu i musza szpecić krajobraz

1

@Laminedependencia Ocenie dopiero po sprzedażach z klubu

0

@RosjaninBut Dwóch policjantów, napastnika unieszkodliwia cywil. xD

6

@blakkudium czyli podsumowując zależy od kontuzji Ter Stegena. xD
Laporta to mistrz lania wody

2

@Transu96 znajac zycie jak wypożyczymy Bernala to chłopak zniknie. Juz lepiej żeby z Casado ogrywali się pod Flickiem a De Jong out

1

@clyde moja empatia kończy się tam gdzie zaczyna się ludzka głupota - bliskich tylko szkoda.

5

Jak nasza perełka Casado odejdzie a przedłużą kontrakt z tym bezjajecznym De Jongiem który na 5 meczów formy nie jest w stanie ustabilizować to dramat

3

@NeroTFP1 Jeszcze jest wyborca Brauna.

Zbierając wszystkie te czynniki wiele można się dowiedzieć o człowieku

0

@Filipem I wszyscy grają/grali w Realu ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie ma przypadków, są tylko znaki

0

@Gibbon_FCB Gothic już ma nieoficjalne wsparcie dla pada. ;p
aczkolwiek nie oczekiwałbym cudów w tej kwestii, pewnie dodadzą tylko jakieś drobne usprawnienia

1



konsolowcy w końcu dostaną jakieś dobre gry

1

@Kessie ewentualnie żeby nie nawalać nowymi działami, które rozproszyłyby użytkowników zastosować taktykę z telewizji - od 6 rano do 22 grzeczniutkie dyskusje a po 22 wolna amerykanka

w sumie trochę teraz tak to wygląda, gorzej jak element rano wstanie i jeszcze zdąży zauważyć wieczorne rozmowy

1

@Azazel_Pazuzu plyta roku 2

Dużo mógłbym za to dać xD

5

Eripe forma mutant, czekanko na jakąś epke

4

@Encore Bedi w strachu bo Bialas już wersów nie napisze xD

2

@Frimpong nokaut po partyzancie od 120 kilogramowego Borka, faktycznie wstyd

1

@Kgorecki2500 pewnie 80gb to teksturki w lepszej jakości

1

@BarcaaVEB grubego nawet Filipek wciągnął noskiem a co dopiero RIP xD

2



Jak widać gracze wyciągnęli wnioski z fatalnej premiery BF2042. ^^

7

@cules100pro Madryciaki ogólnie strasznie delikatni się ostatnio zrobili - o wszystko się obrażają. :p

0

@lithotripter Simsy i Fifa wciąż na siebie zarabiają. BF w kryzysie po przeciętnej 5 i beznadziejnej 2042 - jeżeli nie chcą zakopać marki na amen to muszą zrobić w końcu dobrą grę

1



Najgorzej jak dowiozą super grę na premierę i po dwóch sezonach zaczną wydawać skiny dla pokolenia tiktoka. xD

Mam nadzieję, że jednak EA widzi jak ludzie krytykują za to Activision i wyciągną odpowiednie wnioski.

0

@4drian0 BF3 jednak ciutkę bardziej niebieski. ;p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?