marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Hadziuk pycha kroczy przed upadkiem
1
@Kgorecki2500 Przyjemna giereczka. :D
2
@Roobo Patrząc na obecną pozycje ludzkości powinniśmy się modlić żeby kosmici nas za szybko nie znaleźli. :D
a jak znajdą to niech chociaż mają pokojowe zamiary
1
@ToWinaSedziego chłopak pewnie pchany przez algorytm jest
1
@Kgorecki2500 Olałem jak każdego nowego CODa. :|
3
Genialny pomysł na biznes, jedzenie i taka pobieżna ocenka bez żadnego wydziwiania xD
20
@Arkon w sumie zachowuja sie jak.. ludzie. xD Wiadomo, ze nie kazdy z nich to aniołek ale jeżeli mielibyśmy tak patrzeć to Polskę obudowalibyśmy z każdej strony murami.
ba, nawet wewnętrznie podzielilibyśmy się na małe getta
7
Super zaawansowane Chiny, uwielbiane przez polska prawice na Twitterze nie ogarniają koncepcji tunelu i musza szpecić krajobraz
1
@Laminedependencia Ocenie dopiero po sprzedażach z klubu
0
@RosjaninBut Dwóch policjantów, napastnika unieszkodliwia cywil. xD
6
@blakkudium czyli podsumowując zależy od kontuzji Ter Stegena. xD
Laporta to mistrz lania wody
2
@Transu96 znajac zycie jak wypożyczymy Bernala to chłopak zniknie. Juz lepiej żeby z Casado ogrywali się pod Flickiem a De Jong out
1
@clyde moja empatia kończy się tam gdzie zaczyna się ludzka głupota - bliskich tylko szkoda.
5
Jak nasza perełka Casado odejdzie a przedłużą kontrakt z tym bezjajecznym De Jongiem który na 5 meczów formy nie jest w stanie ustabilizować to dramat
3
@NeroTFP1 Jeszcze jest wyborca Brauna.
Zbierając wszystkie te czynniki wiele można się dowiedzieć o człowieku
0
@Filipem I wszyscy grają/grali w Realu ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie ma przypadków, są tylko znaki
0
@Gibbon_FCB Gothic już ma nieoficjalne wsparcie dla pada. ;p
aczkolwiek nie oczekiwałbym cudów w tej kwestii, pewnie dodadzą tylko jakieś drobne usprawnienia
1
konsolowcy w końcu dostaną jakieś dobre gry
1
@Kessie ewentualnie żeby nie nawalać nowymi działami, które rozproszyłyby użytkowników zastosować taktykę z telewizji - od 6 rano do 22 grzeczniutkie dyskusje a po 22 wolna amerykanka
w sumie trochę teraz tak to wygląda, gorzej jak element rano wstanie i jeszcze zdąży zauważyć wieczorne rozmowy
1
@Azazel_Pazuzu plyta roku 2
Dużo mógłbym za to dać xD
5
Eripe forma mutant, czekanko na jakąś epke
4
@Encore Bedi w strachu bo Bialas już wersów nie napisze xD
2
@Frimpong nokaut po partyzancie od 120 kilogramowego Borka, faktycznie wstyd
1
@Kgorecki2500 pewnie 80gb to teksturki w lepszej jakości
1
@BarcaaVEB grubego nawet Filipek wciągnął noskiem a co dopiero RIP xD
2
Jak widać gracze wyciągnęli wnioski z fatalnej premiery BF2042. ^^
7
@cules100pro Madryciaki ogólnie strasznie delikatni się ostatnio zrobili - o wszystko się obrażają. :p
0
@lithotripter Simsy i Fifa wciąż na siebie zarabiają. BF w kryzysie po przeciętnej 5 i beznadziejnej 2042 - jeżeli nie chcą zakopać marki na amen to muszą zrobić w końcu dobrą grę
1
Najgorzej jak dowiozą super grę na premierę i po dwóch sezonach zaczną wydawać skiny dla pokolenia tiktoka. xD
Mam nadzieję, że jednak EA widzi jak ludzie krytykują za to Activision i wyciągną odpowiednie wnioski.
0
@4drian0 BF3 jednak ciutkę bardziej niebieski. ;p