0

@Virusk3 Ja jeszcze od siebie dorzucę taką propozycję aby zamiast odpisywać na ten post dać mu herb jeśli ktoś się zgadza z tą rozsądną propozycją. Bo inaczej pod tym postem też zrobi się jakaś gównoburza.

0

@sergio5 No i co ona ma tam niby robić? Co to za twor?

0

@dmcteam Sam popatrz co sie dzisiaj odwala. Kiedyś tego nie było.

0

@CzarnyKapelusz Co do punktu pierwszego to myślałem, że na tym między innymi polega wolność słowa. Co do punktu drugiego to bez komentarza. Władza która w tym przypadku działa zgodnie z zapisami konstytucji, wysuwa atak w stronę tego środowiska? Serio?

0

@arasz1819 Nie kumam.

0

@xVENUMx Wygląda jak jakiś wynalazek Wazzupa zrobiony dla beki. Ale w praktyce długo to nie pochodzi .

0

@CzarnyKapelusz Oświeć mnie może jeszcze jakież to środowiska dokonują tych ataków.

1

@kaamil1910 Pracowałeś kiedyś przy truskawkach? Czego się nauczą? Oddawać za darmo, czy dopłacać do interesu?

0

@CzarnyKapelusz "bycie w społeczności LGBT to powód do dumy" Zawsze myślałem, że dumę odczuwa się po zdobyciu jakichś zasług czy osiągnięć, bądź choćby z rzetelnego wykonania swojej pracy czy obowiązków. Ale duma z przynależności do jakiejś grupy społecznej? Przecież to nielogiczne.

0

@Barca1992 Po pierwsze są miejsca w tym kraju, gdzie internet nie dociera, więc w jaki sposób tam się rozliczać? Są też osoby, które po pierwsze tego nie opanują, a po drugie takie rozliczanie wiąże się z kosztami jakie trzeba ponieść. Nie widzę powodu aby zmuszać ludzi którzy wolą używać gotówkę do ponoszenia tych kosztów.

0

@maniak33333 Ale przecież on nie napisał, że idzie do kina dlatego, że przyjął już drugą dawkę szczepionki i jest bezpieczny. Ja tu widzę dwie niepołączone ze sobą informacje. Poinformował, że przyjął drugą dawkę, a potem że od 4 czerwca są zdjęte konkretne obostrzenia więc zamierza wspierać te branże. Tyle. Trzeba mieć sporo złej woli aby doszukiwać się w tej wypowiedzi jakichś bredni.

21

@FC1899Barca Nie widzę związku przyczynowo-skutkowego. Nie widzę też, aby PAD sugerował taki związek w swojej wypowiedzi. Atakowanie go za to jest absurdalne. Opisał po prostu dwie czynności jakie wykonał ,a opisał to w celu promowania szczepionek oraz akcji wspierania instytucji kultury. Jakie niby brednie tu dostrzegacie?

0

@Criss18Barca No tyle, że jeśli Cou zostanie to trzeba zapłacić zmienne i widziałem info że może to być nawet 50 mln. Jesli to prawda to jest to niemały koszt jak za zawodnika który jednak się tu nie sprawdził.

1

@Bocheno1 A może typ kupił telewizor, zawiózł go do domu, a potem wrócił i wykonał taki myk.

1

@ZiX Muzyka z filmu Misja.

0

@FC1899Barca Spokojnie. Andrzeju - nie denerwuj się.

0

@IronSanHybrid Nie rozumiem dlaczego takie osoby nie założą działalności gospodarczej.

1

@BorzyKrzys Jakim prawem zabraniasz komuś używać jakichkolwiek słów? A zwłaszcza takich słów które opisują rzeczywistość? Ludzie którzy żyją w umiłowaniu prawdy też mają prawo żyć tak jak inni - moje usta, mój głos,moja sprawa. Stop Wordshaming.

0

@Chinaski "Wcale nie ma postów o takiej tematyce więcej" - nie no wcale ich nie ma więcej. Na razie.

0

@Chinaski No widzisz. Ale jakoś nie widziałem na La Rambli takiego poruszenia w tej sprawie jak obecnie. Praktycznie nie ma dnia aby ktoś nie wyskoczył z postem który się do tego odnosi. O tych okazjach wspomnianych przez ciebie nikt tutaj nie wspomina, a skala osób których to dotyczy jest nieporównywalna z absolutną przewagą osób które ta straszna choroba doświadczyła.

0

@Janas11224 Nie wiem. Aby wyrobić sobie zdanie na ten temat najpierw musiałbym zapoznać się ze statystyką aby poznać skalę problemu.

1

@Chinaski A możesz mi wytłumaczyć, co mnie to w ogóle obchodzi? Mieszkam w takim miejscu, że jedyne przejawy tego happeningu dostrzegam w necie. Dla mnie osobiście to jest jakaś totalna abstrakcja. Ludzie o tym piszą i w kółko wspominają, a tak naprawdę nie ma to żadnego realnego wpływu na większość społeczeństwa. Więcej znam przykładowo osób chorych na raka, a nie znam jakiegoś miesiąca wsparcia dla tych którzy chorują i ich bliskich.

0

@Janas11224 Zdecydowanie nie. To poroniony pomysł.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@michal26 Ja zdecydowanie nie.

4

@Comentateiro Jak to mówią - "Mój pies, moja sprawa". De facto to jest zupełnie martwy przepis bo jak niby udowodnić kto ile tego psa trzyma na łańcuchu.

0

@Xenomorph Ewentualnie umowa na fikcyjne dane najlepiej kogoś z Ukrainy. W tym przypadku nikt się nie wysypie jak go przycisną.

0

@Comentateiro Wskaż mi taki zakaz zapisany w konkretnym przepisie.

0

@Esio I żeby jeszcze był tańczącym poetą, który w wolnych chwilach hoduje zwierzęta futerkowe i uprawia dziki kapitalizm na roli po swoim dziadku który kiedyś zmarł na terenie obecnej Białorusi, gdy Armia Czerwona niosąca wyzwolenie spóźniła się o jeden dzień.

0

@Herato To są technikalia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?