1

@Cule_10 To nie patrz na igłę i tyle. Ja zawsze odwracam wzrok albo zamykam oczy i tyle.

0

@macio_944 Ech. Podobne nagranie można zmontować z bożkiem,ale wiadomo że tu nikt tego nie wrzuci.

1

@Kgorecki2500 To że stał na czele ówczesnego systemu to akurat nie jest jakaś wielka wada. Tego systemu nie dało się wówczas nawet wzruszyć,a w porównaniu do poprzedników i następcy to jednak zdecydowanie się wybijał na plus. W sumie ciężko sobie wyobrazić jak wyglądałby dziś nasz kraj bez tych inwestycji. Niby ta kasa z długu byłaby w naszej kieszeni,ale kto wie co by z tą kasą zrobiono podczas transformacji.

7

@Kgorecki2500 To USA - kraj kuriozalnych pozwów. Tam nie bez powodu w instrukcji żelazek jest dopisek aby nie prasować ubrań na ciele.

0

@Rifek Xddddd. .

5

@paweldunajecfcb Postać znana. Reżyser, aktor...

0

@mekston Podaj chociaż jaka miejscowość.

0

@PeterMaro Garcia to bardziej środkowy. Ale może po prostu mam sentyment do Oscara i dlatego chętnie bym go widział z powrotem

0

@Kaziol47 Na PO jak znalazł.

2

@Kgorecki2500 Mój typ to Mateusz Damięcki.

0

A może byłby chętny wrócić?

1

@Kgorecki2500 Fiat 126p. Klasyka

2

@DTMisTheBest Każdy ocenia taki tryb pracy po swojemu - wielu to pasuje i równie wielu to nie podpasuje z różnych powodów. Jeden woli mieć dodatkowy dzień wolny - drugi woli to rozłożyć w tygodniu kosztem dodatkowego dnia pracy. Zauważam to za każdym razem gdy słyszę o jakich zmianach organizacyjnych w pracy - czy to z własnego doświadczenia czy u znajomych. Zawsze to rodzi dyskusje i każdy ma swoje zdanie na te tematy. Ja tam wolę pracować krócej niż nadrabiać to aby potem odebrać czas wolny.

0

Komentarz usunięty

0

@Hadziuk Ten to się nie certoli w tańcu. Nie ma miętkiej gry panie putinie.

3

@fart A podobno konfiskaty aut miały poprawić sytuację. Chyba ze ta poprawa miała dotyczyć budżetu....

0

@pioz123 W sensie,że w trupach? To juz jednak trzeba by było mieć naprawdę zryty łeb.

0

@Bolton W tej branży to chyba większość pracowników to faceci, ewentualnie w biurze jakies panienki?

3

@DTMisTheBest 12 godzin czy nawet 10 w robocie dzień w dzień to jednak przesada. Okazyjnie można ale na dłuższą metę to kiepskie rozwiązanie. Zwłaszcza jak ktos ma kolo domu różne zajęcia.

1

@Safrani I tak go ułaskawią w razie czego

5

@Astad Jesli są branże w których daje to korzyści to czemu nie? Niech firmy to wprowadzają Natomiast wprowadzanie tego odgórnie bez zagłębiania się w specyfikę danej pracy? Zdecydowanie nie

0

@Jakchcesz Dokładnie. Do tego jeszcze armia lobbystów w eurokołchozie i ich debilne projekty.

0

@macio_944 No tak - bo poglądy mogą być albo prawidłowe (czytaj - zgodne z moimi) albo żadne....

1

@marcin62 Anomalie występują wśród zwierząt. Tylko czego to ma dowodzić?

0

@Goldenretriever1899 Jarosław Tusk.

2

@Jakchcesz Oczywiście, że jest powszechnie wiadome z czym to jest związane - z wielkim biznesem

0

@Kondziubarca Korona Brauna taki mały wzrost? Przecież ten sondaż jest niemiarodajny.

1

@clyde Trzeba próbować - banki czy ubezpieczyciele często kombinują na swoją korzyść, bo liczą że jakiś procent klientów pozostawi sprawę bez odwołania.

0

@Karol145 Owszem. To co potem nastąpiło to pozostawię bez komentarza. Chodzi mi tylko o to, że w przeciwieństwie do Hołowni miał konkretny przekaz po co tam idzie i co chce wprowadzić.

1

@Karol145 Akurat Kukiz jasno przedstawiał swoje postulaty i sprawy jakie chciał załatwić. To, że potem wyszło jak wyszło to inna sprawa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?