0

@Kondziubarca Korona Brauna taki mały wzrost? Przecież ten sondaż jest niemiarodajny.

1

@clyde Trzeba próbować - banki czy ubezpieczyciele często kombinują na swoją korzyść, bo liczą że jakiś procent klientów pozostawi sprawę bez odwołania.

0

@Karol145 Owszem. To co potem nastąpiło to pozostawię bez komentarza. Chodzi mi tylko o to, że w przeciwieństwie do Hołowni miał konkretny przekaz po co tam idzie i co chce wprowadzić.

1

@Karol145 Akurat Kukiz jasno przedstawiał swoje postulaty i sprawy jakie chciał załatwić. To, że potem wyszło jak wyszło to inna sprawa.

8

@gumaz Zdecydowanie coś innego. Nieapetyczne pacjentki mogłyby w końcu wzbudzić brak apetytu na kobiece wdzięki.

1

@NeroTFP1 Niemniej należy pamiętać,że obecna krytyka gawiedzi uderza bezpośrednio w lato. Obecne lato jest wedle pospólstwa jakoby zbyt mało upalne.

3

@Mlodypro101 Jak dla mnie idealna pogoda.

3

@mekston Nie no. Najgorszy jest wiatr.

0

@DragonxNF Gyokeres.

1

@Filipem No nie wiem - Iran rozpoczął i go zbombardowali.....

0

Co oni w takich podobnych koszulkach grają?

0

@Goldenretriever1899 Kurde frans

0

@Frimpong Zupełnie jak nasi moderatorzy....

0

@gumaz U nas pod szkołą był jeszcze żużel. Też niemiła nawierzchnia.

1

@Rastafarnianin To wszystko nic. Najgorsze jest jak wyskakuje taki na chodnik i przystawia giwerę do głowy i rad nierad człowiek musi u takiego janusza cos zamówić.

1

@BorzyKrzys U nas lipiec ujowy, tam trochę przygrzało i wszystko się samo wyrównuje. Natura sama wie co robić, a na pewno lepiej niz eurokraci.

0

@Bolton Maginot właśnie zadziałał bardzo źle. Była to nawet dobra koncepcja ale nie do końca dobrze to wykonano, albo po prostu nie była jeszcze ukończona. Tak czy inaczej ta obrona nie zadziałała.

0

@RosjaninBut To ostatnie zagadnienie nasuwa na myśl porównania z II wojną światową i tym jak złudne poczucie bezpieczeństwa związane z linią Maginota runęło w okamgnieniu podczas Blietzkriegu.

1

@Lanosss To Indianie mają swoją reprezentację?

0

@GOATjestJestJeden Brednie i tyle.

0

@Hajny To nawiązanie do ter Stegena?

0

@Faro Może ktoś szpaki odstrasza albo inne szkodniki.

0

@Pawlak1992 Jasne - ale akurat Roma i Porto dają naprawdę wiele podstaw aby kibicować tym klubom. Hymn Romy wzbudza ciarki, do tego piękne miasto i piękne koszulki mają.

0

@Fake69 Ot taki przywilej nadali w toku negocjacji temu fasadowemu urzędnikowi państwowemu aby miał jakiekolwiek pozory mocy sprawczej w tym kraju.

0

@Rifek Czaicie to? Sąd dał mu za ten "haniebny czyn" wyrok prac społecznych. Polska upadnie gdy typ nie wykona tego wyroku - Duda - quo vadis?

0

@Pawlak1992 Czasami zdarza się że walczą. Czasami nawet potrafią zrobić historyczne remontady w dwumeczu z wyżej notowanym przeciwnikiem.

1

@Pawlak1992 Porto i Roma to słabsze zespoły? Xd.

0

@tomek8756 Powinno. Gdyby to było złe to Bóg by inaczej świat stworzył...

1

@Lionel_Messi10 Kiedyś chyba w telewizji go pokazywali i te cuda które wytwarza z zapałek.

0

@7black4 Szczerze? Ja za merytoryczny analfabetyzm uznaję twój komentarz. Jeśli nie jesteś merytorycznym analfabetą to uzasadnij czym zawód kelnera różni się od innych zawodów łączących się z bezpośrednią obsługą klienta, albo dlaczego to akurat nim należą się im napiwki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?