0

@Frimpong Najpierw dogaduję transfery zamienników, a potem finalizuję transakcję i całuję serdecznie kupca w rączki.

16

@Kgorecki2500 I pomyśleć ze takie Kohuty z innych krajów mają wpływ na nasz kraj tak jak on ma na Bułgarię. Masakra.

1

@RinooniR A kto to jest ten Schmidt? Pierwsze słyszę o nim

0

@tomek8756 Naprawdę mini to minizoo, skoro liczyło tyle sztuk zwierząt.

0

@Eklerek Po co w tym newsie podawac jego narodowość? Co to wnosi do tematu,poza budzeniem nastrojów antyimigranckich w społeczeństwie?

1

@Safrani Gdy ogólna medialna nagonka na kaszojady wjedzie za mocno...

0

@partymaker Jak dla mnie super tydzień się zapowiada.

1

Jeszcze dobrze kariery nie zaczął,a tu juz takie rzeczy. Dajcie spokój

0

@Mlodygavi33332 Najprawdopodobniej i tak nikt nie przyjdzie, chyba że wyczarują jakieś wypożyczenie, więc taki Garnacho to tylko sfera marzeń.

2

@Kapitan hawk Habemus Papszun?

1

@FcPortoFan1999 Marzę o zagranicznej opcji.

0

O kurczę - Garnacho mój zdecydowany faworyt. Wiem,że wszelkie wzmocnienia w naszej sytuacji są nierealne, ale gdyby to doszło do skutku to byłbym wniebowzięty.

0

@esem91 Przydałoby się i u nas na to rozwydrzone roszczeniowe pokolenie.

0

@draxidox Tak wiem - ale pozytywne przykłady warto kopiować. Czas już odejść od peerelowskiej mentalności i głośno krytykować podobnych konfidentów. Typ ewidentnie pomylił czasy i pewnie wstąpił by chętnie do ORMO.

1

@FiscaelBarca Xd. Nie można. Nawet gdy sami będą chcieli kogoś sprzedać...

0

@osa91 Ten też następny geniusz. Skąd takich biorą w ogóle?

1

@mr Barca Żadnego - jedynie na wyniki zerkałem.

1

@PeteR10 Przypomnijmy,że Inigo został wówczas zarejestrowany w miejsce kontuzjowanego Araujo.... Na 10 minut przed terminem....

0

@Kgorecki2500 Jaki pajac. Narodowość przypadkowa...

1

@mr Barca A ja tam totalnie wywalone w ten format. Jeszcze z poczatku sprawdzałem trochę wyniki,a teraz nawet mi się tego nie chce. Wiadomo gdyby Barca grała to bym jej mecze obejrzał,a tak to mnie w ogóle to nie interesuje.

0

@mr Barca Dlaczego? Nie wolałbyś zwycięstwa kogoś z Europy?

1

No i to wiele wyjaśnia w temacie Nico, ale co ludzie wylali pomyje na tego zawodnika to ich. Cała nadzieja w La Masii.

1

No i elegancko. Jedyne co za nim przemawiało to kwestia jego sytuacji transferowej i naszych obecnych możliwości.

2

@Kgorecki2500 Powrót do korzeni.

0

@fenix1983 Xddd.

0

@clyde O jaką paczkę chodziło? O wysyłaną przez ciebie czy odbieraną? Ja raz dostałem uszkodzoną paczkę w której brakowało części produktów i bez problemu zwrócili mi kasę za całość zamówienia pomimo iż wnioskowałem o zwrot za to co brakuje. I to nawet nie oni mi zwracali kasę tylko ich ubezpieczyciel. Nie mam pojęcia czy sprawdzali monitoring.

3

@marcin62 Tak to jest jak się bezrefleksyjnie wpuszcza imigrantów do swojego kraju.

0

@QUNJ Nie wiem czy to dobrze, że go nie podpisali. Od czasów Coutinho i Dembele,a nawet i Griezmanna nie ekscytuję się wielkimi nazwiskami bo to nic nie znaczy. Mógł być wzmocnieniem, ale mógł też byc rozczarowaniem. Wiem jednak, że cały świat obserwował co się działo pod koniec roku z Olmo i nie ma co się dziwić że teraz będziemy zbierać tego owoce. Niektórym imponuje jazda Laporty po bandzie i jego zachowanie w sądach - ja już wtedy uznawałem to za żenadę. Natomiast odrzucenie Bayernu tym bardziej budzi mój podziw bo pokazuje, że jednak ma w sercu swój klub i rozważał jedynie Barcę gdzie ma kumpli z kadry,ale też nie chciał ryzykować i narażać się na cyrki z rejestracją.

3

@KrychaFCB A ich siostry Williams?

10

@Gaucho "Jeśli nie jesteś w stanie zagwarantować rejestracji piłkarzowi to nie licz na topowe transfery perspektywicznych graczy" - maroon z La Rambli.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?