@7black4 Szczerze? Ja za merytoryczny analfabetyzm uznaję twój komentarz. Jeśli nie jesteś merytorycznym analfabetą to uzasadnij czym zawód kelnera różni się od innych zawodów łączących się z bezpośrednią obsługą klienta, albo dlaczego to akurat nim należą się im napiwki.
@FCB24 Otóż właśnie nie - jak zawsze rzygałem okienkami transferowymi tak teraz cisza - spokój, bo wiadomo że i tak nikogo nie zarejestrują. I przynajmniej nie ma tysięcy bzdurnych doniesień każdego dnia kto to ma trafić do Barcy. Saga z Nico ucięta w zarodku i przynajmniej święty spokój mamy. Chłopaki z La Masii też mogą w skupieniu pracować z wiedzą ze jak się wykażą to klub postawi na nich a nie na kogoś sprowadzonego za miliony czy z dużą pensją.
@sciahoo Cash only to w domyśle ma znaczyć bez paragonu? No bez jaj. To już zbyt daleko idące insynuacje. A pozostając w tym temacie i nawiązując do gorącej dyskusji o napiwkach to czy osoby które je dostają na pewno się rzetelnie rozliczają z tych dochodów?
@Criss18Barca Nie daję napiwków, bo nie rozumiem czym zawód kelnera różni się od wszelkich innych zawodów? Kuriera, kasjerki, pielęgniarki, urzędniczki itd. Na tej zasadzie dla każdego za miłą obsługę należałoby dawać napiwek
@agaFCB Pierwsze słysze o czymś takim I pierwsza moja refleksja na to jest taka że ludzie w krajach Trzeciego Świata pokroiliby się za te surowce czy produkty, a tutaj ktoś miałby to niszczyć bez powodu? Jedno określenie ciśnie się na usta....
@alone49 Zdecydowanie warto i nie ma to nic wspólnego z niechlubnym OFE, bo tutaj masz cały czas dostęp do pieniędzy i możesz je w każdej chwili wypłacić.
@michal26 Żadnego cancellowania. Niech każdy chodzi gdzie chce i bierze odpowiedzialność za to co mówi. Przy urnie. Natomiast jeśli ktoś będzie cancellowany to pierwszy na takiego kogoś zaglosuję - nie za daną osobą czy jej poglądami, ale w proteście przeciwko podobnym praktykom.
0
@7black4 Szczerze? Ja za merytoryczny analfabetyzm uznaję twój komentarz. Jeśli nie jesteś merytorycznym analfabetą to uzasadnij czym zawód kelnera różni się od innych zawodów łączących się z bezpośrednią obsługą klienta, albo dlaczego to akurat nim należą się im napiwki.
8
Alert RcB o burzach przyszedł, czyli juz wiadomo,że będzie spokojna pogoda.
0
@FCB24 Otóż właśnie nie - jak zawsze rzygałem okienkami transferowymi tak teraz cisza - spokój, bo wiadomo że i tak nikogo nie zarejestrują. I przynajmniej nie ma tysięcy bzdurnych doniesień każdego dnia kto to ma trafić do Barcy. Saga z Nico ucięta w zarodku i przynajmniej święty spokój mamy. Chłopaki z La Masii też mogą w skupieniu pracować z wiedzą ze jak się wykażą to klub postawi na nich a nie na kogoś sprowadzonego za miliony czy z dużą pensją.
0
@Criss18Barca Nigdy niestety nikt nie wprowadzi jow-ów w tym kraju.
0
@sciahoo Mi akurat to nie przyszło nawet na myśl. Może faktycznie ktoś mógłby tu popełniać jakies nadużycia,ale takie generalizowanie to przesada.
0
@sciahoo Cash only to w domyśle ma znaczyć bez paragonu? No bez jaj. To już zbyt daleko idące insynuacje. A pozostając w tym temacie i nawiązując do gorącej dyskusji o napiwkach to czy osoby które je dostają na pewno się rzetelnie rozliczają z tych dochodów?
0
@Kgorecki2500 Pierwszy zawsze zapada najbardziej w pamięć.
0
@PatrykBarca Chyba żartujesz. Mógłby tylko nieoficjalnie.
0
@Popitek12 O totototo. Tak samo te sondy niby wysyłają na krańce galaktyki a one rzekomo mają łączność z Ziemią.
0
@mekston Nie zawieszą, bo gdyby zawiesili to poszedłby do Arabów i Barca by odżyła finansowo, a tego nie chcą
0
@NeroTFP1 O czym jest głośno?
0
@Kgorecki2500 Reklama jak reklama - każda jedna praktycznie dno i żenada. A ta dziewczyna to w ogóle ktoś znany czy po prostu losowa aktorka?
0
@Criss18Barca Nie daję napiwków, bo nie rozumiem czym zawód kelnera różni się od wszelkich innych zawodów? Kuriera, kasjerki, pielęgniarki, urzędniczki itd. Na tej zasadzie dla każdego za miłą obsługę należałoby dawać napiwek
0
@tadzik447 Ok. Nie załapałem
0
@tadzik447 A co - pokręciłem coś w nazwisku? Wydawało mi się że to Mroczek ale wieki temu ich gdzies widziałem - może przekręciłem
1
@NeroTFP1 Przecież to są bliźniacy. Chyba Mroczek mają na nazwisko.
0
@Rastafarnianin Pod Lidlem?
1
@Safrani Bardzo dobra decyzja prezydenta.
2
@draxidox Widzę słowo aktywistka i mi się nóż w kieszeni otwiera....
0
@agaFCB Pierwsze słysze o czymś takim I pierwsza moja refleksja na to jest taka że ludzie w krajach Trzeciego Świata pokroiliby się za te surowce czy produkty, a tutaj ktoś miałby to niszczyć bez powodu? Jedno określenie ciśnie się na usta....
0
@DonCarletto Where Hołownia?
1
@alone49 Zdecydowanie warto i nie ma to nic wspólnego z niechlubnym OFE, bo tutaj masz cały czas dostęp do pieniędzy i możesz je w każdej chwili wypłacić.
0
@Uukasz_93 Pamiętam jak błysnął na jakimś turnieju - chyba na mundialu.
0
@mekston Mam nadzieję,że klub nie będzie uczestniczył w żaden sposób w tym cyrku.
1
@maatiixx Akurat jesli chodzi o to słynne batożenie, to akurat zostało ewidentnie wyrwane z kontekstu.
2
@michal26 Żadnego cancellowania. Niech każdy chodzi gdzie chce i bierze odpowiedzialność za to co mówi. Przy urnie. Natomiast jeśli ktoś będzie cancellowany to pierwszy na takiego kogoś zaglosuję - nie za daną osobą czy jej poglądami, ale w proteście przeciwko podobnym praktykom.
1
@SkN Sam sobie nakręcił aferę i tyle.
0
@slayer Kategoria - transfery.
1
@LinekMichal Dzisiaj takich juz nie robią niestety. Gavi też pajacuje z fryzurą ostatnio.
2
Kiepsko to widzę niestety