Wielki szacun dla zawodnika. Kiedyś było wielu takich związanych całą karierę z jednym klubem - Maldini, Totti, del Piero itd. Dzisiaj już takich zawodników nie robią, więc warto doceniać każdy taki przypadek.
@draxidox Jedyny kto to ma IQ-1 to ten typ który wrzuca podobne tweety i inni którzy go popierają. Niektórzy to mają naprawdę smutne życie skoro zajmują się utrudnianiem go innym
@doc Xd. Przecież to jest tylko techniczna sprawa, że dostaje to do ręki. Kogo to obchodzi? Olmo też miał taką klauzulę. Tylko głupek by się nie zabezpieczył po tym co tu się odwalało z tymi rejestracjami.
@Nazio_87 Policjanci maja podobnie - jak ich wyślą na interwencję tuż przed końcem służby, to bujają się z tym do końca - nikt po nich nie przejmie zadania, no chyba że będą potrzebować pomocy w wyjątkowych przypadkach.
@July_6_BcN Komentarze zwłaszcza anonimowe to nie jest wiarygodne źródło informacji. Ludzie tam często piszą rzeczy głupie lub szokujące aby tylko napisać.
@LOPEZ16 Z drugiej strony w każdym ugrupowaniu są osoby, które pełnią podobną rolę i widocznie do kogoś to trafia. Bez powodu by tego nie robili, albo też partia by to ukróciła.
@Encore Pełna racja. Jeśli niektórzy mówią o różnicy w piłce między tamtymi czasami a obecnymi, jeśli chodzi o taktykę, to taka sama różnica jest między tamtymi a obecnymi czasami jeśli chodzi o charakter zawodników. Na minus dla tych obecnych.
@blakkudium Ghana miała po tym swoją okazję w karnym i niech ma pretensje do siebie. Do tego grali dogrywkę w przewadze. Co innego gdyby sędzia tego nie widział. Choć przyznam że ja też do dzisiaj mu tego nie mogę wybaczyć. Ghana pięknie wtedy grała i mocno im kibicowałem.
@Eklerek Ale jak ci się to nie klei i wiesz swoje,to po co w ogóle podejmujesz dyskusję o tym? Tym bardziej gdy od razu obrażasz tych jego fanów? Na milicję go zapodaj - jak tak można oszukiwać ludzi.
3
Wielki szacun dla zawodnika. Kiedyś było wielu takich związanych całą karierę z jednym klubem - Maldini, Totti, del Piero itd. Dzisiaj już takich zawodników nie robią, więc warto doceniać każdy taki przypadek.
1
@draxidox Jedyny kto to ma IQ-1 to ten typ który wrzuca podobne tweety i inni którzy go popierają. Niektórzy to mają naprawdę smutne życie skoro zajmują się utrudnianiem go innym
0
@VamosDeJong Nic nie powiem,bo nie wiem kto to jest , ale słowo aktywistka wzbudza we mnie odruch wymiotny.
0
@Safrani Czyli po polsku coś jakby uwodzenie?
2
@doc Xd. Przecież to jest tylko techniczna sprawa, że dostaje to do ręki. Kogo to obchodzi? Olmo też miał taką klauzulę. Tylko głupek by się nie zabezpieczył po tym co tu się odwalało z tymi rejestracjami.
0
@Lionel_Messi10 Co to jest grooming?
1
@gaucho104 Klauzula odejścia należy się zawodnikowi jak psu miska albo łańcuch. Tyle w tym temacie. To jest oczywista sprawa
0
@kanver_ Jasne - tylko napisałeś, że wszyscy chcą, a jednak nie....
0
@kanver_ @tadzik447 Athletic też nie chce
0
@TaughtMule Jak się komuś nie podoba to nikt mu nie każe oglądać. Dzisiaj ograniczą jedno, jutro nie pozwolą iść na ryby z wędką...
0
@Nazio_87 Policjanci maja podobnie - jak ich wyślą na interwencję tuż przed końcem służby, to bujają się z tym do końca - nikt po nich nie przejmie zadania, no chyba że będą potrzebować pomocy w wyjątkowych przypadkach.
0
@clyde Ciekawsze jest to, że cena w hurcie ON już spadła po chwilowym wyskoku w związku z Iranem, a na stacjach nadal nie bardzo.
1
@Roobo Historyk i bezpieczeństwo narodowe? Nie wiem czy to taki oczywisty wybór,ale moze ma odpowiednie predyspozycje. Zobaczymy
14
@Tasde Słów brak na tych którzy za tym głosowali.
0
@RinooniR Osoba od społeczeństwa obywatelskiego krytykuje obywatelskie inicjatywy. Ciekawe.....
4
@ViscaelBarca2007 Bułka zdecydowanie.
0
@Frimpong Idealne zobrazowanie tej sytuacji.
0
@July_6_BcN Komentarze zwłaszcza anonimowe to nie jest wiarygodne źródło informacji. Ludzie tam często piszą rzeczy głupie lub szokujące aby tylko napisać.
0
@LOPEZ16 Z drugiej strony w każdym ugrupowaniu są osoby, które pełnią podobną rolę i widocznie do kogoś to trafia. Bez powodu by tego nie robili, albo też partia by to ukróciła.
1
@Murazor A co by miało być? Fartnęło się nam z młodzieżą i tyle. Z transferów które naprawdę się bronią to Lewy i Kounde.
0
@1LY0 Trzeba nie mieć krzty przyzwoitości aby nagrywać takie sytuacje.
1
@fart To już tak źle z duńskim wojskiem,że do kuchni i do sprzątania koszar muszą brać z poboru?
0
@Encore Pełna racja. Jeśli niektórzy mówią o różnicy w piłce między tamtymi czasami a obecnymi, jeśli chodzi o taktykę, to taka sama różnica jest między tamtymi a obecnymi czasami jeśli chodzi o charakter zawodników. Na minus dla tych obecnych.
3
@blakkudium Ghana miała po tym swoją okazję w karnym i niech ma pretensje do siebie. Do tego grali dogrywkę w przewadze. Co innego gdyby sędzia tego nie widział. Choć przyznam że ja też do dzisiaj mu tego nie mogę wybaczyć. Ghana pięknie wtedy grała i mocno im kibicowałem.
0
@Eklerek Ale jak ci się to nie klei i wiesz swoje,to po co w ogóle podejmujesz dyskusję o tym? Tym bardziej gdy od razu obrażasz tych jego fanów? Na milicję go zapodaj - jak tak można oszukiwać ludzi.
0
@Eklerek Wytłumacz po co te epitety?
0
@Traba727 Nawet nie wiedziałem że jest takie imię. Cały czas myślałem że to jego nazwisko.
3
@Eklerek Mickiewicz skończył karierę w XIX wieku,a jelenie nadal kupują jego książki....
0
Trent Alexander-Arnold. Które z tych to jego imię?
0
@Arden Elegancka kasa. Pozazdrościć