Pan Szefernaker to jest Goat. Dwa razy dostał kawałki drewna i wystrugał z tego dwa razy prezydentów RP. Tym razem nawet bardzo sękate było a on i tak podołał. I nawet nie miał takich narzędzi jak jego rywale - bez TVP itd. Gość umie w kampanie.
@APTAPT Raczej nie będzie szedł na dno z PO i w odpowiednim momencie się od nich odetnie. Zresztą od Hołowni tak samo. Teraz to jeszcze większa kula u nogi
@ricardo0705 Tym razem to nie była minimalna porażka. Przecież na jego kontrkandydata codziennie wychodziły jakieś afery, albo sam robił wizerunkowe wpadki. To nie dość, że mu odebrało kilka procent głosów, to jeszcze zmobilizowało kilka procent aby oddać głos na trzaskowskiego. Bez tych afer tu spokojnie by było 6-7% różnicy.
@soczeq11@buzinga Unia unią - swoje absurdy też wprowadziła, ale nasze władze krajowe - przez te wszystkie lata (bez wyjątku kto by to nie był) byli bardziej restrykcyjni i unijni niż ta unia. Ot choćby przykład sprzed kilku lat dotyczący stosowania azotanów - nie chciało im się wytyczyć określonych regionów, czego wymagała unia, to objęli ograniczeniami cały kraj.
Nie wiem jak wy,ale ja najchętniej bym wymazał ten feralny weekend z historii świata. Przecież to jest niepojęte co tu się odwaliło. Człowiek wstaje rano i traci cały smak życia jak sobie o tym pomyśli. Ech. Jak można dalej żyć ze świadomością, że coś tak obrzydliwego i ohydnego w końcu dopięło swego? I juz nawet nie chodzi o całą tą instytucję. Zapewne znajdzie się tam kilku prawych,sympatycznych ludzi którym sukcesu można nawet pogratulować. Ale ten co stoi za tym z tyłu i pociąga za sznurki? Ten cały Nasser el Khelaifi? Niech go szlag trafi z tym przeklętym PSG. Jak żyć ze świadomością,że zdobyli LM?
@Zoker Tak - tylko skąd wiesz kto i po co przychodzi? Oni kontrolują to co mają na wykazie i to od czego są. W tym przypadku głównie PIW by to musiała być.
@arasz1819 No tak się składa że takich akurat nie znam. Zresztą nie znam wielu jego wypowiedzi,a tych dawniejszych to już w ogóle. @Eric_Abidal_22 "bratnią więź"? Xd - no to już jakiś absurd. I serio Braun użył takich słów? To mnie zaskoczyłeś. Albo zmądrzał na starość albo w ciula leci jak inni politycy.
1
@don'T.R.I.P.e Mieszać go z błotem to przesada,ale mógłby już sobie odejść.
0
@bartekvisca Zwolni się fucha na prezesa IPN,więc startuj ...
0
@Pressinho ?????
0
@misterio Raczej druga młodość,a wręcz ponadczasowość
7
Pan Szefernaker to jest Goat. Dwa razy dostał kawałki drewna i wystrugał z tego dwa razy prezydentów RP. Tym razem nawet bardzo sękate było a on i tak podołał. I nawet nie miał takich narzędzi jak jego rywale - bez TVP itd. Gość umie w kampanie.
0
@APTAPT Raczej nie będzie szedł na dno z PO i w odpowiednim momencie się od nich odetnie. Zresztą od Hołowni tak samo. Teraz to jeszcze większa kula u nogi
0
@D10SLEO Jakbym słyszał Korwina ...
1
@majkel95 Taaa. Jasne. Jeszcze napisz,że wszyscy co oddali głos na Karola to normalizują i popierają takie zachowania.
1
@ricardo0705 Tym razem to nie była minimalna porażka. Przecież na jego kontrkandydata codziennie wychodziły jakieś afery, albo sam robił wizerunkowe wpadki. To nie dość, że mu odebrało kilka procent głosów, to jeszcze zmobilizowało kilka procent aby oddać głos na trzaskowskiego. Bez tych afer tu spokojnie by było 6-7% różnicy.
0
@Eric_Abidal_22 Niezły research. Dzięki. Trochę to rzuca mroczne światło na postać tego rozsądnego znanego nam dzisiaj Grzegorza Brauna.
0
@Metempsychosis A co mnie obchodzi styl gry tego ohydnego śmiesznego klubiku?
0
@soczeq11 @buzinga Unia unią - swoje absurdy też wprowadziła, ale nasze władze krajowe - przez te wszystkie lata (bez wyjątku kto by to nie był) byli bardziej restrykcyjni i unijni niż ta unia. Ot choćby przykład sprzed kilku lat dotyczący stosowania azotanów - nie chciało im się wytyczyć określonych regionów, czego wymagała unia, to objęli ograniczeniami cały kraj.
16
Nie wiem jak wy,ale ja najchętniej bym wymazał ten feralny weekend z historii świata. Przecież to jest niepojęte co tu się odwaliło. Człowiek wstaje rano i traci cały smak życia jak sobie o tym pomyśli. Ech. Jak można dalej żyć ze świadomością, że coś tak obrzydliwego i ohydnego w końcu dopięło swego? I juz nawet nie chodzi o całą tą instytucję. Zapewne znajdzie się tam kilku prawych,sympatycznych ludzi którym sukcesu można nawet pogratulować. Ale ten co stoi za tym z tyłu i pociąga za sznurki? Ten cały Nasser el Khelaifi? Niech go szlag trafi z tym przeklętym PSG. Jak żyć ze świadomością,że zdobyli LM?
1
@Zoker Tak - tylko skąd wiesz kto i po co przychodzi? Oni kontrolują to co mają na wykazie i to od czego są. W tym przypadku głównie PIW by to musiała być.
0
@barteq Czas pokaże jak to się potoczy
1
@Zoker To ewenement na skalę kraju, albo stawiam że raczej nie mają tego nigdzie zgłoszone.
3
@Zoker Znajdź teraz takich rolników co mają trzy świnie - xd - trzy świnie w dobie ASF i tych obostrzeń. Powodzenia
0
@barteq No ciekawe jak się rozstrzygnie ta sprawa z tym pozwem.
1
@arasz1819 Jesli Nawrocki był kompromitacją,to jak nazwać trzaskowskiego,który przegrał z kimś takim?
0
@ricardo0705 Może za 5 lat juz Kaczyńskiego nie będzie w polityce.
0
@Bykunn Akurat w USA cała klasa polityczna jest omotana ich mackami.
0
@BorzyKrzys Niekoszerna była.
0
@arasz1819 No tak się składa że takich akurat nie znam. Zresztą nie znam wielu jego wypowiedzi,a tych dawniejszych to już w ogóle.
@Eric_Abidal_22 "bratnią więź"? Xd - no to już jakiś absurd. I serio Braun użył takich słów? To mnie zaskoczyłeś. Albo zmądrzał na starość albo w ciula leci jak inni politycy.
1
@pawello10 Kolejne komisje wlatują niczym kolejne karne.
0
@arasz1819 W jaki sposób był proukraiński?
2
Gmina Przytuły - Nawrocki 92,72% (853 głosy)
trzaskowski - 7,28% (67 głosów)
Gmina niezwykle zgodna.
3
@arasz1819 Zandberg? Klasa sama w sobie. On i Braun to jedyni wiarygodni kandydaci w tych wyborach. Inna sprawa to ich poglądy.
0
@Kapitan hawk Na czyją korzyść?
0
@Kgorecki2500 Nieważne kto głosuje- ważne kto liczy głosy.
0
@albi No bo nie jest z PIS.