0

@Traba727 Nawet nie wiedziałem że jest takie imię. Cały czas myślałem że to jego nazwisko.

3

@Eklerek Mickiewicz skończył karierę w XIX wieku,a jelenie nadal kupują jego książki....

0

Trent Alexander-Arnold. Które z tych to jego imię?

0

@Arden Elegancka kasa. Pozazdrościć

0

@Kgorecki2500 No i legancko.

0

@takisobiektos No przeszukiwać nie - ale tu napisali o zatrzymaniu. A na zdjęciu widać że tylko rozmawiają.

1

@marcin62 Obywatelskie zatrzymanie jest u nas dozwolone.

0

@wyrek Merytorycznie wyjaśniony.

0

@Popitek12 Gdyby skreślali każdego za gadanie odklejek w wywiadach, jak ten tutaj, to w repkach nie miałby kto grać.

1

@sciahoo @Who_you_mam Takich dwóch jak nas trzech, to nie ma ani jednego.

1

@kulek22 I wcale nie chodzi tu o tornado.....

0

@Safrani Ziemia wcale nie jest płaska tylko miejscami wklęsła a miejscami wypukła.

0

@FCB_dimiC W każdym nie,ale w sumie często różne stereotypy wpływają na moje postrzeganie innych ludzi.

0

@FCB_dimiC W stosunku do kierowców BMW? Zawsze i wszędzie. Sami sobie taką a nie inną opinię wyrobili

0

@FCB_dimiC Bo tu za samą markę mandat się należy z automatu. Okoliczności zdarzenia pozwalają na ewentualne zawieszenie kary pozbawienia wolności za to potrącenie.

2

@draxidox Marka oczywiście przypadkowa.

2

@xvcWinterSoldier Przecież Kross juz nie gra. Z tej pary lepiej niech sprowadzą Meridę.

0

@ranger3120 No tak - w dużej ilości to wszystko może szkodzić. Ale też olej rzepakowy jest akurat dobry do smażenia. Dlaczego nazywasz go dziadowskim?

0

@Kgorecki2500 Śmiercionośne. Xddd.

0

@Kgorecki2500 Prowadzący robi robotę.

1

@fart Jakby co, to jest za to kontynuacja tej historii w formie książkowej.

1

@DLFCB Czy to już etap Maxa Kolonki?

0

@AduŚ07 Niech lecą z tematem,a nie gadają po próżnicy.

3

@Kgorecki2500 Bereza dawno i nieprawda? W sumie obozy koncentracyjne też. Dawno temi i nieprawda. Po co o tym mówić

2

@Walpiano W sumie wyprzedził swoja epokę i nakreślił to co nas wkrótce czeka - te idiotyczne reality show dopiero miały nadejść.

0

@sergio5 "Żyłam tam, bo nie miałam wyboru." W dumie każdy może tak o sobie powiedzieć.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@wosiek91 Strzelam że pewnie się działo to, że skoda popędzała światłami aby mu zjechał i od tego się zaczęło celowe blokowanie.

1

@Kgorecki2500 Ciekawe to głosowanie na kilku kandydatów. Podoba mnie się to. W każdym kandydacie znajdziemy rzeczy które nas przyciągają ale i odpychają. Takie rozłożenie głosów na kilku kandydatów pozwala precyzyjniej wyrazić swoje poglądy w głosowaniu.

0

@Hasszz Nie sądzę, aby Korwin uważał socjalistę za bohatera. raczej nie ten trop

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?