0

@mrboom A co w tym niby dziwnego?

0

@PatrychoO Moze i w tym samym,ale z Wojtkiem to inaczej smakuje

0

@MesQueUnClub96 Pelna zgoda - dlatego jestem taki zly na te wszystkie zle osoby, które są tej idei przeciwne. Nienawidzę ich najmocniej na świecie.

0

@Kgorecki2500 Mama Slawka? Top

0

@stone80 Tyle, że tacy więźniowie też są uprzywilejowani jeśli idzie o slużbę zdrowia.

0

@Eklerek Te patusy i menele też zapewne uczciwie odprowadzają podatki.

0

@lithotripter To nie chodzi o sprawdzanie czy nie. Problem w tym że oni się nie asymilują,tworzą swoje getta, mają zbyt odmienną od nas kulturę.

1

@lithotripter Ale to też nie chodzi o sprawdzenie tylko tych co tu wjeżdżają. Na Zachodzie problemy powodują takze ci którzy się juz tam urodzili.

0

@Rastafarnianin Nikt kto się wychował w ciasnocie murzyńskiej chaty, nie zrozumie Seby i Gośki pomstującej na peerelowskie warunki....

0

@Kengo Ja z kolei niedawno czytałem książkę w której ludzie i zwierzęta doznały natychmiastowego wzrostu ilorazu inteligencji. Dość ciekawe problemy to zrodziło - przynajmniej w wyobraźni autora.

2

@xvcWinterSoldier Plan ogólny to nie jest plan miejscowy. Wprowadzenie planu ogólnego nie wygasi warunków zabudowy.

8

@wojopancer Przesyt. Zbyt duża ilość hitowych spotkań,przez co tracą one swoją rangę.

7

@Comentateiro Nie akceptuje tego co robil pis,ale to nie oznacza ze bede przymykal oczy na to co robi koalicja 13 grudnia

12

@Comentateiro "Można nielegalnie zawłaszczyć Sąd Najwyższy, Trybunał, zrobić dom publiczny z TVP, niszczyć instytucje, łamać kariery ludziom, prześladować środowiska kultury, akcje charytatywne, obstawiać swoimi, defraudować publiczną kasę i to znaczy, że z demokracją jest ok, bo odbyły się wybory." Ostro, ale jakże celnie o rządach koalicji 13 grudnia.

0

@GeneralXavi No to byłoby ciekawe.

0

@Pawlak1992 Ograniczę się do jednego wyboru - Wino. Wódka moze nie istnieć. A co do reszty to po co się ograniczać?

1

@Faro Na takie rzeczy to najlepszy szwagier ......

1

@Faro To plastikową będzie ciężko zakleić, choć może i są jakieś rozwiązania. Jak masz dostęp to najlepiej wymienić całą albo wyciąć i wymienić ten kawałek, tylko musisz wiedzieć jaki to system i mieć odpowiednie narzędzia aby to połączyć.

0

@wojopancer "bo przeplata"

0

@Mankind Hahaha. Dobre.

0

@clyde Tylko w takim przypadku gdy zmyślasz. Jeśli natomiast tak to widzisz naprawdę to w żadnym wypadku.

1

@MesQueUnClub_87 Spoko - akurat u nas w miasteczku tego z początku nie było. Pamiętam, że gdzieś tak dopiero około 2005-2006 roku. Dlatego u mnie pierwsza styczność z obstawianiem meczy to była właśnie Totoliga i sprawdzanie wyników na telegazecie.

0

@Prorokk I nie dość, że nawet jak trafiłeś to nigdy nie wiedziałeś jaka będzie wygrana.

1

@RoberDzik No bodajże środowisko Mentzena złożyło projekt ustawy dot. podatku od spadków i darowizn, gdzie robiło ukłon w stronę elgiebetów. Dopiero Braun ustawił ich do pionu

0

@MesQueUnClub_87 Na Sts? Jak już to Totalizator Piłkarski i trzeba było trafić 13 wyników.

2

@Jakchcesz Bardzo korzystny wyrok dla Zgromadzenia Narodowego,który tylko przysporzy im głosów i zmobilizuje ich elektorat.

0

@Vurt Vinicius.

2

@Natenczas Morderstwo z premedytacją oznacza zupełnie co innego niż nastąpiło w tym przypadku, przynajmniej sądząc z tego opisu

0

@ViscaelBarca2007 Raphinha
Salah
Dembele
Pedri
Mbappe

0

@Bykunn Z jednej strony racja - z drugiej z takim podejściem to takie miejsce nie miałoby szansy na poprawę i zmianę tej opinii, nawet gdyby coś zmienili w pewnym momencie na plus.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?