1

@filipo2002 To w takim razie mam nadzieję,że wskoczy na taki poziom i osiągnie odpowiednią formę aby zagrał z tymi lepszymi.

1

@Jakchcesz Dokładnie - kazdy ma swoje kalkulacje ewentualnych korzyści i strat, a takie ocenianie, że ktos tam się kogos boi i dlatego nie chce debaty to jest żałosne. Oni sami najlepiej wiedzą jak prowadzić kampanię.

2

@Rewolucja123 A ja mam nadzieję,że da mu szansę na boisku

1

Nieładne zachowanie z ich strony. I trochę niezrozumiałe zważywszy na fakt,że mają małe szanse na pozytywne rozpatrzenie skargi, a mogą stracić wizerunkowo.

3

@mmaciass To ten co za pandemii chciał przymuszać studentów do szczepień? I w niewyjaśniony sposób bez problemu zebrał podpisy? Z daleka od takich.

0

@Kapitan hawk Iść do pierdla to nie koniec świata. Twardym trzeba być a nie miętkim.

0

@gaucho104 Serio uwazasz,że było to hejtowanie Flicka? Ja raczej byłem zaskoczony tymi liczbami i ogólnym odbiorem pracy Flicka i Xaviego. Ten jeden słusznie chwalony, drugi często niesłusznie krytykowany a okazało się ze w pewnym momencie mieli podobne liczby. Ot taka ciekawostka raczej i porównanie z przymrużeniem oka, a nie hejtowanie. Choć pewnie niektórzy tez hejtowali.

1

@Sulimo Ludzka praca i wysiłek zrujnowane w kilka sekund.

0

@MOLESTA No i elegancko.

5

Najważniejsze, że nie dotknęli nosa palcem, wiec luz. Rozejdzie się po kościach, ewentualnie inspektor zostanie zawieszony

0

@lithotripter Na tle lokalnego rynku? I przy lokalnych cenach? Jak najbardziej

0

@lithotripter W dużych miastach może i kiepskie na tle rynku ale na prowincji to tam mają jak pączki w maśle.

0

@comtedurgell Serio to przechodzi nawet w spadku? Robią potem jakis aneks w tej umowie ze spadkobiercą czy jak? Takie zapisy sa zawarte w umowie,że to przechodzi na spadkobierców?

0

@sergio5 Riquelme byl tylko jeden....

0

@Herato Kurczę. To jest reprezentacja. Nie przesadzajmy,że to jakieś mega wielkie poświęcenie. Szkoda,że nie dostał minut,ale nie ma co się dziwić motywacji.

0

@Borneo Nie wiem czy znajdziesz takie informacje - czytałem o nim rozdział w książce Edyty Żemło - Armia w ruinie.
https://wiadomosci.onet.pl/kraj/wojskowi-ujawniaja-nieznane-dotad-fakty-on-byl-bardziej-cwany-niz-antoni-gral-z-nim/jz6sre4

0

@Borneo To akurat nie głęboko, bo on dostał najważniejszą funkcję w wojsku, a ma bardzo złą reputację w tym środowisku.

1

@July_6_BcN Ach. To ja w ogóle tego nie oglądałem. Jakies urywki jedynie.

0

@July_6_BcN Przepraszam bardzo? Że kim?

0

@July_6_BcN Czy ja wiem? Raczej tak nie do końca. Patrząc na sztukę nowoczesną to raczej niższe warstwy nie zachwycają się tymi abstrakcyjnymi bohomazami czy bananem przyklejonym do ściany. Ani dziwacznymi performansami.

0

@Borneo Mógłby się tylko pozbyć tego generała Kukuły - pisowskiego aparatczyka. Choć już prokuratura się za niego pomału bierze.

0

@KidusFCB Stawiasz domy na wygraną Brauna w wyborach? Uwierz mi - to nie jest fajna okazja inwestycyjna.

0

@kuz W pełni odfiltrować się nie da, ale jak kogoś to nie interesuje to jednak można pomijać podobne dyskusje.

0

@mekston W pełni obojętne. Obraźliwe by to dla mnie było gdyby powiedzieli np. "pieprzyć tych złodziei Polaków". Wtedy siodłam konia, flaga w dłoń i atak z pianą w pysku do upadłego. A tak to odpowiadam drugiej stronie tak samo i po temacie.

0

@mekston Nie jest obraźliwe. Ktoś mi powie żebym się walił to odpowiadam też się wal i tyle w temacie. Gdzie pisałem o tym że przyjmuję to z uśmiechem? Jak już to z obojętnością. Co innego gdy ktoś przy tym użyje niezasadnych epitetów.

0

@mekston A co tu jest do lubienia? Chcesz to sobie tak pisz. Jeśli to wyraża twój stosunek do mnie albo kogoś wobec Polski to co mam z tym począć? Mam siąść i płakać? Mógłbym się ewentualnie poczuć obrażony czy urażony gdyby gdzieś niezasadnie określano Polaków jako "takich i owakich".

0

@mekston Pytam jeszcze raz - jakie tu było obrażanie? Czy określił ich jakimś epitetem? Nie powiedział niczego obraźliwego. Tutaj na forum często pojawiają się różne epitety wobec realu i jego kibiców. Ale raptem wielu się pruje na te słowa, bo Raphinha śmiał powiedzieć "p---ć ich" xd. Tak wiem - osoba publiczna, wzór, idol, itp. a tu same anonimy więc mogą sobie pozwolić na więcej.

0

@mekston Wiesz co? Nie mieszam się za bardzo w te realia tamtejszego futbolu, bo zdaję sobie sprawę że tam to wygląda zdecydowanie inaczej niż u nas. Ale co takiego powiedział? Jak obraził? Rzucił jakimś epitetem? No i dostał odpowiedź - nie da się zaprzeczyć - ale to nadal nie zmienia tego, że ci debile na załączonym filmiku go zaczepiali. Teraz niech sam sobie rozważa czy potrzebnie czy niepotrzebnie to powiedział. W Brazylii pewnie sobie podbił tym popularność, więc pewnie jakieś korzyści z tego ma - niech sam ocenia czy było warto.

0

@mekston Czy potrzebnie czy niepotrzebnie to już jego sprawa. Faktem jest że gdyby Rapha dał sie podpuścić i obraził real to sporo ludzi z tych którzy go teraz krytykują wychwaliliby go pod niebiosa, tak jak robili to z Pique.

0

@Hosh I serio aborcja to jest ten temat na którym się skupiasz dokonując wyboru? Poza tym dość ciekawy dylemat. Zabicie dziecka kontra możliwość dania wyboru kobiecie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?