Widzę,że Legia i Jaga ciekawy terminarz mają - 10.04 graja w LK, 13.04 między sobą i 17.04 rewanż w LK. 3 mecz w tydzień pod rząd z ćwierćfinalistami LK.
@GeneralXavi "Generalnie nie chce mi się tego zgłaszać na policję, bo roweru i tak nie odzyskam" Jeśli jednak wpadną przy jakiejs okazji i znajdą przy nich m.in twój rower to lepiej aby był zgłoszony. Zwłaszcza ze jak sam piszesz taki kwitek ci się i tak przyda
@Gall@RosjaninBut Stawiam,że to raczej celowo wypuszczono. Zreszta nie jest to jakiś zaskakujący zwrot sprawy patrzac po tym co się działo i ostatnio i juz od ładnych paru lat.
@Pedri16Future A może dam inny przykład aby to zrozumieć - mamy w prawie przepis - ogólny zakaz zabijania ludzi. Załóżmy,że ktoś ci ze szczególnym okrucieństwem morduje najbliższą ci osobę, a ty wiesz kto to zrobił i masz środki i możliwości aby tę osobę dostać w swoje ręce i się zemścić. Czy wiesz co byś zrobił w takiej sytuacji? Myślę,że nikt nie wie, ale to nie znaczy, że prawo powinno dopuszczać wyjątki od ogólnej reguły zakazu zabijania. Nie chcę tu sprowadzać dyskusji na temat aborcji,tylko chodzi mi o ten tok myślenia,że polityk może być zwolennikiem wprowadzenia jakichś zapisów i być przekonanym o ich słuszności,ale też może dopuszczać możliwość,że sam mógłby te zapisy w jakichś okolicznościach złamać. Wyciąganie wniosku że elit miałoby to nie obowiązywać jest bezzasadne,chyba że wprost by tam były takie wyjątki,że ich to prawo nie dotyczy.
@LambiPL Nie chodzi o sentymenty. Po prostu kibicuję i trzymam kciuki aby mu się dobrze wiodło,bo to byłoby też dobre dla klubu. @filipo2002 nie wiem w czym tkwi problem, były jakieś doniesienia,że trenował dodatkowo itd. więc chyba mu zależy.
0
@Tasde Irytujące,ale ile dodatkowej satysfakcji to daje.
0
Widzę,że Legia i Jaga ciekawy terminarz mają - 10.04 graja w LK, 13.04 między sobą i 17.04 rewanż w LK. 3 mecz w tydzień pod rząd z ćwierćfinalistami LK.
0
@clyde Totalnie mam w to wywalone. Nawet jeśli chodzi o taki skrajny beton, tylko wtedy wolę unikać i ucinać takie tematy.
0
@GeneralXavi "Generalnie nie chce mi się tego zgłaszać na policję, bo roweru i tak nie odzyskam" Jeśli jednak wpadną przy jakiejs okazji i znajdą przy nich m.in twój rower to lepiej aby był zgłoszony. Zwłaszcza ze jak sam piszesz taki kwitek ci się i tak przyda
0
@Gall @RosjaninBut Stawiam,że to raczej celowo wypuszczono. Zreszta nie jest to jakiś zaskakujący zwrot sprawy patrzac po tym co się działo i ostatnio i juz od ładnych paru lat.
0
@RosjaninBut I rzeczywiście tajna notatka Hegsetha lata ot tak sobie po mediach.
0
@gumaz Jak prawdziwy facet to tylko pokrzywą.
1
@LambiPL A to już bez flaszki nie rozbierzesz. Napijmy się....
0
@Michael24 A po co wybierać jak można mieć obydwa?
0
@prokofiew Jak podałem im fikcyjne dane,to AI się zbuguje przez to?
1
@LambiPL Ten co przestał pić też umarł, a nawet szybciej.
0
@Awtameok_Klana Bez odzewu,czyli chce cały zysk dla siebie jednak.
0
@DragonxNF Nie sądzę aby cywilne drony miały taki zasięg.
0
Jakieś 3 drony fruwają u mnie nad okolicą od około godziny na sporej wysokości.
0
@tomek8756 Gładziutka pustynia? Nieciekawie brzmi - sucho, piach, zgrzytanie itd.
0
@Criss18Barca Ja bym dał na pierwszym miejscu pod względem popularności "szeryfowanie"...
1
@adamek20151 Numer to tylko cyfra i nic więcej.
1
@July_6_BcN Albo geje zamiast pederaści...
0
@Walker Kto to?
2
@Kapitan hawk Oj tak. Rewelacyjny film. Zazdroszczę każdemu kto tego jeszcze nie widział.
0
@Starrk To są tak chore koszty?
0
@KidusFCB A co powiesz na pożyczkę i ewentualny podział zysku?
0
@RosjaninBut I pomyśleć tylko ile istnień ludzkich i ile cierpienia kosztowała ta bezsensowna wojna.
2
@pt9 Skoro rynek na tyle wycenia te usługi to znaczy,że tyle są warte. A każdy kto ceni się niżej niż wycenia to rynek to po prostu frajer i tyle.
0
@Nazio_87 Tyle,że kara śmierci nie spełniała nigdy i nigdzie roli straszaka.
1
@Roobo Ciekawe,ciekawe. Nie powiem. W sumie ten Trzaskowski nie jest taki zły. Taki uniwersalny wręcz kandydat.
0
@Pedri16Future A może dam inny przykład aby to zrozumieć - mamy w prawie przepis - ogólny zakaz zabijania ludzi. Załóżmy,że ktoś ci ze szczególnym okrucieństwem morduje najbliższą ci osobę, a ty wiesz kto to zrobił i masz środki i możliwości aby tę osobę dostać w swoje ręce i się zemścić. Czy wiesz co byś zrobił w takiej sytuacji? Myślę,że nikt nie wie, ale to nie znaczy, że prawo powinno dopuszczać wyjątki od ogólnej reguły zakazu zabijania. Nie chcę tu sprowadzać dyskusji na temat aborcji,tylko chodzi mi o ten tok myślenia,że polityk może być zwolennikiem wprowadzenia jakichś zapisów i być przekonanym o ich słuszności,ale też może dopuszczać możliwość,że sam mógłby te zapisy w jakichś okolicznościach złamać. Wyciąganie wniosku że elit miałoby to nie obowiązywać jest bezzasadne,chyba że wprost by tam były takie wyjątki,że ich to prawo nie dotyczy.
0
@LambiPL Nie chodzi o sentymenty. Po prostu kibicuję i trzymam kciuki aby mu się dobrze wiodło,bo to byłoby też dobre dla klubu. @filipo2002 nie wiem w czym tkwi problem, były jakieś doniesienia,że trenował dodatkowo itd. więc chyba mu zależy.
0
Poczekajmy na uprawomocnienie, a póki co cieszmy się chwilą
0
@Kgorecki2500 Międzyzdroje lepsze.