@SzczenaWojtula Jasna sprawa. Chodzi mi raczej o takie nadgorliwe wykonywanie swoich obowiązków czy też jak w tym przypadku mieszanie czasu wolnego z pracą na jakieś bezcelowe spotkania. Oczywiście jak to jakieś szkolenie no to wiadomo że to inna sprawa. Tak samo raz też można, ale też od tego pierwszego razu się zaczyna że ci włażą na głowę
@SzczenaWojtula Ale to takie nieokreślone to wszystko w tym wpisie. Nie wiadomo o co chodzi - czy to jakaś specjalna okazja/spotkanie, kto mu konkretnie przekazał tę informację, kto oczekuje że się tam stawi. Skoro nawet zadeklarował że nie da rady przyjść to chyba po temacie. Kazdy zrobi to co uważa,ale ja juz się przekonałem,że podobne starania aby się wykazać nie zawsze działają na korzyść pracownika.
@blakkudium Czy ta grupa będzie faktycznie łatwiejsza? Ocenimy j zobaczymy na koniec. Po prostu to napisałem, bo panuje jakaś ogólna narracja umniejszania rangi Lidze Narodów z czym się nie zgadzam.
@blakkudium Co wy za bzdury piszecie. Przeciez oni nie grali o grupy do mundialu tylko o trofeum LN. Jak Holandia ma nie czuć się źle skoro odpadła z tych rozgrywek?
0
@Comentateiro Zwłoki tych firm które się zamykają. No chyba tak.
0
@Comentateiro Hm. Czyżby to że przeżywają największy kryzys od lat to mało?
0
@Borneo Bycie po stronie ukrainy nie oznacza,ze nie mozemy wysuwac wobec nich różnych żądań .
0
@Borneo Wymieniłeś same zalety i piszesz że ktos moze je przebić?
0
@Lionel_Messi10 Cristiano jest tylko jeden...
0
@ArcziArtt Pewnie ze ma. Oni z reguły zaniżają wyceny , bo spory procent ludzi wlasnie się nie odwoluje.
0
@MesQueUnClub96 Srogie podwyżki
0
@FCBparasiempre Pewnie że żartuję
17
@wojopancer Zgadamy się później na gg.
1
@Safrani Jakie to prawdziwe.
0
@FCBparasiempre Pamiętam to jakby było wczoraj....
1
@Safrani O tym samym co ty. Najbardziej na tym korzysta wlaściciel unikając oplat za składowanie odpadów.
0
@Safrani Ważne aby limity i opłaty się zgadzały.
0
@Kondziubarca A oni przypadkiem z Dudkiem nie toczą jakichś osobistych sporów?
2
@Krzysztof1987 Czytaj ze zrozumieniem
1
@Kgorecki2500 Where JK Stanowski?
1
@SzczenaWojtula Jasna sprawa. Chodzi mi raczej o takie nadgorliwe wykonywanie swoich obowiązków czy też jak w tym przypadku mieszanie czasu wolnego z pracą na jakieś bezcelowe spotkania. Oczywiście jak to jakieś szkolenie no to wiadomo że to inna sprawa. Tak samo raz też można, ale też od tego pierwszego razu się zaczyna że ci włażą na głowę
0
@SzczenaWojtula Ale to takie nieokreślone to wszystko w tym wpisie. Nie wiadomo o co chodzi - czy to jakaś specjalna okazja/spotkanie, kto mu konkretnie przekazał tę informację, kto oczekuje że się tam stawi. Skoro nawet zadeklarował że nie da rady przyjść to chyba po temacie. Kazdy zrobi to co uważa,ale ja juz się przekonałem,że podobne starania aby się wykazać nie zawsze działają na korzyść pracownika.
1
@Ptasior Bierz kapotę - pie. ol szefa i robotę....
0
Cieszmy się z małych rzeczy bo - wzór na mundial w nich zapisany jeeeest....
1
@comtedurgell Jak pozwolisz sobie od razu wejść na głowę to potem będzie tylko gorzej.
4
@PIWOSZ89 I tak bywa - pies sie topi, łańcuch pływa....
0
Czy ja dobrze rozumiem? Właściciel wskaże im kierujacego , a jesli im się nie uda nałożyć mandatu w ciągu 3 miesięcy, to moga zabrać dowód? Paranoja jakaś. Państwo prawa?
https://www.bankier.pl/wiadomosc/Fotoradary-do-poprawki-Wskazesz-winnego-albo-stracisz-dowod-rejestracyjny-8912521.html
0
@FcPortoFan1999 Chodzi mi o to, że po prostu bym olewał w ogóle te miejsca gdzie takie opinie mógłbym poznać.
0
@tomek8756 Totalnie nie znam tego pierwszego. Jakis nowy kandydat?
2
@FcPortoFan1999 Na miejscu pilkarzy to bym raczej olewał podobne programy i opinie ekspertów
0
@JBgomeS Teraz juz nie ma naklejek na szybę od jakiegos czasu
1
@blakkudium Czy ta grupa będzie faktycznie łatwiejsza? Ocenimy j zobaczymy na koniec. Po prostu to napisałem, bo panuje jakaś ogólna narracja umniejszania rangi Lidze Narodów z czym się nie zgadzam.
0
@blakkudium Co wy za bzdury piszecie. Przeciez oni nie grali o grupy do mundialu tylko o trofeum LN. Jak Holandia ma nie czuć się źle skoro odpadła z tych rozgrywek?
0
Niechaj wraca wielki, wspaniały Luuk de Jong.