@Antimadridista_WR O czym my tu gadamy. Gdy Pique wbijał szpile realowi to zachwytom nie było końca. A rywalizacja miedzy Brazylią i argentyną to nawet coś więcej niż Barca-real
@Safrani Z jednej strony naukowcy alarmują od lat że grozi nam przeludnienie, z drugiej straszą spadkiem dzietności - i w Polsce i w Europie. Jak żyć.... Ekolodzy też pewnie z tych liczb zadowoleni, bo planeta przetrwa
@MesQueUnClub_87 Dlatego piszę, że nie znam tych statystyk i stąd na razie jestem przeciwny tym rozwiązaniom. Może na razie po prostu nie dostrzegam skali problemu i nie spędza mi to snu z powiek.
@MesQueUnClub_87 Statystyki powiedzą mi jak to wpływa na zagrożenie w ruchu drogowym. Bo bez statystyk potrafię stwierdzić, że znacząca większość tych osób albo sama z siebie rezygnuje z kierowania samochodem gdy już nie potrafi się sprawnie poruszać, albo jest do tego zmuszona. Część rezygnuje też z dalekich podróży i pokonuje krótkie trasy. Jeśli to wszystko wpływa w stopniu marginalnym na bezpieczeństwo w ruchu drogowym, to jestem przeciwnikiem wprowadzania kolejnych obostrzeń, a tak naprawdę znając realia i wiedząc jak wyglądają takie badania, to nie będą to obostrzenia tylko po prostu kolejna opłata za papierek.
@MesQueUnClub_87 A czy ja piszę, że to kontrowersyjne? Aby się przekonać do tego pomysłu musiałbym najpierw zobaczyć statystyki które jasno by wskazały że to stanowi wielkie zagrożenie. Natomiast patrząc tak stereotypowo jak to przedstawiacie, to bardziej boję się spotkać na swej drodze narwanego "króla życia" w wieku 20 lat, niż 80-latka który sobie jedzie 40 km/h.
@tbas No to już pominąłem, bo stosunkowo niedawno o tym było. Bardziej chodzi mi o kierowców zresztą. W Polsce nie słychać było tego aby ktoś próbował forsować taki projekt, a w UE prowadzono nad tym prace, ale ostatecznie zrezygnowano z tego pomysłu. Na szczęście.
@Borneo Jak rozmowy i prośby nic nie dają, to zostaje tylko żądać. I serio bulwersują cię żądania, a nie groźby kierowane pod adresem polskiego posła? Serio
1
@PatrykBarca Ja tam widzę samych debili. Vamos Rapha.
4
Skora w klasyku ma być motyw Taylor Swift to czy ewentualna cieszynka a'la samolot będzie na miejscu?
0
@Hosh A jakie kwestie bierzesz pod uwagę u tych kandydatów?
3
@D10SLEO Najlepsze, że to chyba jedyne co znaleźli, aby się przywalić. Żenada
0
@Eklerek Może chodzi o tzw ruskie miesiące
1
@Arden Zagadka o której mówi cala Polska a ja nawet nie wiem o czym ty piszesz.
0
@Destroyer_of_Worlds Zdecydowanie ten drugi.
0
@Antimadridista_WR O czym my tu gadamy. Gdy Pique wbijał szpile realowi to zachwytom nie było końca. A rywalizacja miedzy Brazylią i argentyną to nawet coś więcej niż Barca-real
0
@Rifek Jak widać powyżej dla niektóych był wówczas bohaterem.
0
@ElRuso To naprawdę niezły odpał. Całe szczęście, że u nas tego nigdy nie będzie.
0
@Comentateiro Dokładnie. Tak więc patrząc globalnie, to te liczby są nic nie znaczące.
2
@Safrani Z jednej strony naukowcy alarmują od lat że grozi nam przeludnienie, z drugiej straszą spadkiem dzietności - i w Polsce i w Europie. Jak żyć.... Ekolodzy też pewnie z tych liczb zadowoleni, bo planeta przetrwa
0
@MesQueUnClub_87 Dlatego piszę, że nie znam tych statystyk i stąd na razie jestem przeciwny tym rozwiązaniom. Może na razie po prostu nie dostrzegam skali problemu i nie spędza mi to snu z powiek.
0
@MesQueUnClub_87 Statystyki powiedzą mi jak to wpływa na zagrożenie w ruchu drogowym. Bo bez statystyk potrafię stwierdzić, że znacząca większość tych osób albo sama z siebie rezygnuje z kierowania samochodem gdy już nie potrafi się sprawnie poruszać, albo jest do tego zmuszona. Część rezygnuje też z dalekich podróży i pokonuje krótkie trasy. Jeśli to wszystko wpływa w stopniu marginalnym na bezpieczeństwo w ruchu drogowym, to jestem przeciwnikiem wprowadzania kolejnych obostrzeń, a tak naprawdę znając realia i wiedząc jak wyglądają takie badania, to nie będą to obostrzenia tylko po prostu kolejna opłata za papierek.
0
@MesQueUnClub_87 A czy ja piszę, że to kontrowersyjne? Aby się przekonać do tego pomysłu musiałbym najpierw zobaczyć statystyki które jasno by wskazały że to stanowi wielkie zagrożenie. Natomiast patrząc tak stereotypowo jak to przedstawiacie, to bardziej boję się spotkać na swej drodze narwanego "króla życia" w wieku 20 lat, niż 80-latka który sobie jedzie 40 km/h.
0
@tbas No to już pominąłem, bo stosunkowo niedawno o tym było. Bardziej chodzi mi o kierowców zresztą. W Polsce nie słychać było tego aby ktoś próbował forsować taki projekt, a w UE prowadzono nad tym prace, ale ostatecznie zrezygnowano z tego pomysłu. Na szczęście.
1
@tbas Na szczęście w UE wywalili ten pomysł dodatkowych badań do kosza.
0
No i trudno. No i huk. Może przegrali, może nie strzelił im gola. Ale i tak pieprzyć ich wszystkich. Vamos Rapha.
5
@mekston Nie uważasz,że opinia publiczna powinna to wiedzieć? Bo mniemam iż nasi wrogowie i tak doskonale o tym wiedzą.
2
@michal26 Szumi nie rozumi....
0
@blakkudium Muszę przyznać,że ten awans to niemałe zaskoczenie.....
0
@loswariatofano Aha. Dzięki.
0
@Rastafarnianin To ten pirat drogowy?
0
@RosjaninBut Będzie będzie zabawa...
0
@Borneo Rządania to żadne. Bo nawet nie ma takiego słowa.
0
@Pedri16Future A kto to wie jak rozwinie się mecz i czy nie będzie potrzebny?
3
@Popitek12 Nie warto jest ufać komukolwiek. Ja nawet samemu sobie nie ufam.
0
@Borneo Jak rozmowy i prośby nic nie dają, to zostaje tylko żądać. I serio bulwersują cię żądania, a nie groźby kierowane pod adresem polskiego posła? Serio
1
@fc20barca pracodawca
0
@Krzysztof1987 Konfederacja Korony Polskiej to przecież nie to samo co Konfederacja. Poza tym to nie ja podałem, tylko autor dyskusji