@Tasde Diabła tam strzelają w kolana. Oni wszyscy już się nauczyli, że mogą gadać podobne bzdury i ktoś sie złapie na te ich obiecanki, a ten co się nie złapie to i tak będzie musiał kogoś wybrać. A podobne obietnice bez pokrycia to każdy jeden składa, więc co by nie robić to i tak dupa z tyłu.
@Safrani Może zbyt ostro to zabrzmiało - chodzi mi o to że się za bardzo martwisz tą sytuacją. Tymczasem masz na to zerowy wpływ, więc po prostu to olej.
@Tasde Może dlatego,że prezydent nie za bardzo ma środki do tego aby to zrobić? Choć w sumie Duda miał swoich ziomków w Sejmie,więc na pewno mógł więcej niż mógłby Nawrocki.
@Damiain A mi się jednak wydaje,że to lewica poszła mocno w lewo. Nie przypominam sobie aby za jego rządów ktoś się zajmował kilkudziesięcioma płciami, homosiami itd. Ba - wtedy kompromis aborcyjny potrafili zawrzeć czy nawet uchwalić konstytucję. Dzisiaj nie byłoby na to szans
@PatrykBarca Nie w tym rzecz. Gdyby to było tak proste aby poukładać odpowiednio klocki, to szejkowie zdobywaliby seryjnie tytuły. A to tak nie działa. Jest wiele czynników,które na to wpływa.
@Bobo25 Ale przyznaj, że gdyby był w porządku to chociażby zadzwonił i powiedział jaka jest sytuacja i podał konto aby mu przelać zaliczkę i po temacie. Takie zachowanie byłoby w porządku.
@Sehzade1899 Co do zakazu wynajmu krótkoterminowego to takie rozwiązanie pozostawiłbym do zastosowania samorządom,bo w całej Polsce to trochę przesada.
1
@wyrek Eksperci nie chcieli realizować naszego programu....
0
@Borneo A to akurat świadczy na jego korzyść.
1
@Barcafan2020 Własnie wydaje mi się,że Trzaskowski wypadnie lepiej niz Nawrocki i na pewno lepiej niz Mentzen. On juz w ogóle nie nadaje się do debat
23
@Borneo Dobrze by było,aby kazdy polityk to przeszedł. Z każdej partii bez wyjątku.
0
@Tasde Diabła tam strzelają w kolana. Oni wszyscy już się nauczyli, że mogą gadać podobne bzdury i ktoś sie złapie na te ich obiecanki, a ten co się nie złapie to i tak będzie musiał kogoś wybrać. A podobne obietnice bez pokrycia to każdy jeden składa, więc co by nie robić to i tak dupa z tyłu.
1
@shinthps U mnie przynajmniej kilka dni takiej prawdziwej zimy było, więc warto i to docenić.
1
@NeroTFP1 Najlepsza pora roku to już za nami niestety. Ale wiosna też jest OK
0
@Safrani To po co tu narzekasz bez powodu? Pisz w takim razie bardziej zrozumiale to nie będzie niedomówień.
1
@Safrani Może zbyt ostro to zabrzmiało - chodzi mi o to że się za bardzo martwisz tą sytuacją. Tymczasem masz na to zerowy wpływ, więc po prostu to olej.
1
@Safrani No to nie wchodź na tego neta - będziesz zdrowszy skoro tak ci to ryje banię.
0
@Tasde Może dlatego,że prezydent nie za bardzo ma środki do tego aby to zrobić? Choć w sumie Duda miał swoich ziomków w Sejmie,więc na pewno mógł więcej niż mógłby Nawrocki.
1
@Encore Znamienne, że jakoś mało tu obecnie memów z Putinem ......natomiast pojawiają się takie z Trumpem.
1
@pt9 Pierwsze widzę takie cuś.
0
@Ptasior W sumie jego bracia w wierze tez mogliby go wesprzeć.
0
@Damiain A mi się jednak wydaje,że to lewica poszła mocno w lewo. Nie przypominam sobie aby za jego rządów ktoś się zajmował kilkudziesięcioma płciami, homosiami itd. Ba - wtedy kompromis aborcyjny potrafili zawrzeć czy nawet uchwalić konstytucję. Dzisiaj nie byłoby na to szans
0
@MesQueUnClub96 Wolisz cytaty JE Władimira Władimirowicza Putina?
0
@MesQueUnClub96 I elegancko.
1
@norbi77 I jeszcze ten nieszczęsny Kraśko na pasku Trumpa. Jak żyć....
0
@jacobFCB Jak mam iść gdziekolwiek z tym typem to jednak wolę osobno i w inna stronę.
0
@Marian_Pazdzioch Zdecydowanie Duda.
0
@PatrykBarca Bo to wcale nie miała być odwrotność, tylko przykład na to, że to nie jest taka prosta analogia. Ale jeśli z przymrużeniem oka to ok.
0
@VamosDeJong Na szczęście jako prezydent to niewiele ma do gadania.
0
@RoberDzik Tam za dużo cracków było,aby wybrać tego jednego.
0
@lithotripter Ich sprawa.
1
@Bobo25 Tak czy siak to słabe zachowanie. Ja jestem zdania,że jak się z kimś umawiasz to albo mur beton,albo wcale.
0
@PatrykBarca Nie w tym rzecz. Gdyby to było tak proste aby poukładać odpowiednio klocki, to szejkowie zdobywaliby seryjnie tytuły. A to tak nie działa. Jest wiele czynników,które na to wpływa.
1
@lithotripter A może on jest ciepły, więc Lewy spokojny o wszystko
0
@ObiwanKenobi Jak usunął konto to juz nie da się sprawdzić.
1
@Bobo25 Ale przyznaj, że gdyby był w porządku to chociażby zadzwonił i powiedział jaka jest sytuacja i podał konto aby mu przelać zaliczkę i po temacie. Takie zachowanie byłoby w porządku.
0
@Sehzade1899 Co do zakazu wynajmu krótkoterminowego to takie rozwiązanie pozostawiłbym do zastosowania samorządom,bo w całej Polsce to trochę przesada.