1

@wyrek Eksperci nie chcieli realizować naszego programu....

0

@Borneo A to akurat świadczy na jego korzyść.

1

@Barcafan2020 Własnie wydaje mi się,że Trzaskowski wypadnie lepiej niz Nawrocki i na pewno lepiej niz Mentzen. On juz w ogóle nie nadaje się do debat

23

@Borneo Dobrze by było,aby kazdy polityk to przeszedł. Z każdej partii bez wyjątku.

0

@Tasde Diabła tam strzelają w kolana. Oni wszyscy już się nauczyli, że mogą gadać podobne bzdury i ktoś sie złapie na te ich obiecanki, a ten co się nie złapie to i tak będzie musiał kogoś wybrać. A podobne obietnice bez pokrycia to każdy jeden składa, więc co by nie robić to i tak dupa z tyłu.

1

@shinthps U mnie przynajmniej kilka dni takiej prawdziwej zimy było, więc warto i to docenić.

1

@NeroTFP1 Najlepsza pora roku to już za nami niestety. Ale wiosna też jest OK

0

@Safrani To po co tu narzekasz bez powodu? Pisz w takim razie bardziej zrozumiale to nie będzie niedomówień.

1

@Safrani Może zbyt ostro to zabrzmiało - chodzi mi o to że się za bardzo martwisz tą sytuacją. Tymczasem masz na to zerowy wpływ, więc po prostu to olej.

1

@Safrani No to nie wchodź na tego neta - będziesz zdrowszy skoro tak ci to ryje banię.

0

@Tasde Może dlatego,że prezydent nie za bardzo ma środki do tego aby to zrobić? Choć w sumie Duda miał swoich ziomków w Sejmie,więc na pewno mógł więcej niż mógłby Nawrocki.

1

@Encore Znamienne, że jakoś mało tu obecnie memów z Putinem ......natomiast pojawiają się takie z Trumpem.

1

@pt9 Pierwsze widzę takie cuś.

0

@Ptasior W sumie jego bracia w wierze tez mogliby go wesprzeć.

0

@Damiain A mi się jednak wydaje,że to lewica poszła mocno w lewo. Nie przypominam sobie aby za jego rządów ktoś się zajmował kilkudziesięcioma płciami, homosiami itd. Ba - wtedy kompromis aborcyjny potrafili zawrzeć czy nawet uchwalić konstytucję. Dzisiaj nie byłoby na to szans

0

@MesQueUnClub96 Wolisz cytaty JE Władimira Władimirowicza Putina?

0

@MesQueUnClub96 I elegancko.

1

@norbi77 I jeszcze ten nieszczęsny Kraśko na pasku Trumpa. Jak żyć....

0

@jacobFCB Jak mam iść gdziekolwiek z tym typem to jednak wolę osobno i w inna stronę.

0

@Marian_Pazdzioch Zdecydowanie Duda.

0

@PatrykBarca Bo to wcale nie miała być odwrotność, tylko przykład na to, że to nie jest taka prosta analogia. Ale jeśli z przymrużeniem oka to ok.

0

@VamosDeJong Na szczęście jako prezydent to niewiele ma do gadania.

0

@RoberDzik Tam za dużo cracków było,aby wybrać tego jednego.

0

@lithotripter Ich sprawa.

1

@Bobo25 Tak czy siak to słabe zachowanie. Ja jestem zdania,że jak się z kimś umawiasz to albo mur beton,albo wcale.

0

@PatrykBarca Nie w tym rzecz. Gdyby to było tak proste aby poukładać odpowiednio klocki, to szejkowie zdobywaliby seryjnie tytuły. A to tak nie działa. Jest wiele czynników,które na to wpływa.

1

@lithotripter A może on jest ciepły, więc Lewy spokojny o wszystko

0

@ObiwanKenobi Jak usunął konto to juz nie da się sprawdzić.

1

@Bobo25 Ale przyznaj, że gdyby był w porządku to chociażby zadzwonił i powiedział jaka jest sytuacja i podał konto aby mu przelać zaliczkę i po temacie. Takie zachowanie byłoby w porządku.

0

@Sehzade1899 Co do zakazu wynajmu krótkoterminowego to takie rozwiązanie pozostawiłbym do zastosowania samorządom,bo w całej Polsce to trochę przesada.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?