@michal26 Ciekawe jak ten temat rozegrają kandydaci na prezydenta. W mediach powinni teraz każdego z nich grillować co zrobiliby z tak ustawą gdyby trafiła na ich biurko do podpisu.
@Rastafarnianin W średniowieczu to chyba nie było obowiązkowej służby wojskowej, i w większości miejsc walczyły raczej uprzywilejowane klasy. Ba - nawet w nie tak odległych czasach gdy Kościuszko nawoływał aby i chłopi szli do walki, to ich panowie się potem mscili na tych którzy poszli na taką służbę, nawet doprowadzając do ich śmierci
@LeoMessiiBarcaPepa Właśnie ci z tym doświadczeniem bojowym to już przeszli na emeryturę a wojsko nie robi nic aby ich doświadczenie wykorzystać. Częśc z takich zapaleńców służy jeszcze w WOT,ale nie tak to powinno wygladac
@Ares! Powodzenia. Coś czuję, że jakoś przypadkiem będę L4 potrzebował w terminach gdy będą mnie ewentualnie wzywać. Już mnie coś w krzyżu łupie na tą myśl
Zawsze mnie rozwala na łopatki gdy pracodawca w ogłoszeniu o pracę dodaje, że oferuje "gwarancję wypłaty pełnego wynagrodzenia zawsze 10-tego każdego miesiąca,".
@don'T.R.I.P.e "Amerykanie musieliby wysłać żołnierzy którzy chroniliby wydobycie tych ziem przed Putinem" - no niekoniecznie - może właśnie są dogadani z Putinem, że ten nie przeszkodzi im w wydobyciu a oni zrobią mu reset i pomału cofną sankcje.
@mkord Mimo wszystko myślę że to jednak jakaś ekipa. No bo zrobić takie coś u siebie to już trzeba być totalnym bezmózgiem. Zrobić to u kogoś to trzeba być z kolei tęgim wujem.
@mekston No zgadnij. Skończyły się subwencje i preferencyjne warunki, go kto ma dokładać do interesu? "Po wygaśnięciu subsydiów stawka dla operatora 15-letniej farmy wiatrowej na Morzu Północnym to 3,9 eurocenta za 1 kWh, czyli prawie czterokrotnie mniej. "To nie wystarczy, aby utrzymać działalność, więc wiatraki czeka rozbiórka"
@clyde Dlaczego? U mnie w telewizji i radiu regionalnym odkąd pamiętam nadają audycje w języku ukraińskim i nikomu to nie przeszkadzało. Skoro są odbiorcy to czemu nie? Swego czasu tworzono TVP World to też jedni chwalili, inni krytykowali. Mam tylko nadzieję ze stworza coś lepszego niż tamto.
0
@gumaz Jeszcze ten Bartoszewicz. Xd.
1
@wyrek Oni walczą o Europę. Czego nie rozumiesz?
2
@Destroyer_of_Worlds Dobrowolne szkolenia tak - obowiązkowe absolutnie nie.
0
@LeoMessiiBarcaPepa Naprawdę większość przeszła - choćby dlatego że tam miało się coś zmienić na niekorzyść w kwestii odpraw.
3
@michal26 Ciekawe jak ten temat rozegrają kandydaci na prezydenta. W mediach powinni teraz każdego z nich grillować co zrobiliby z tak ustawą gdyby trafiła na ich biurko do podpisu.
1
Taka sytuacja - kamień żółciowy z krowy wart więcej niż sama krowa - https://finanse.wp.pl/sa-dwa-razy-drozsze-niz-zloto-przestepcy-zarzynaja-krowy-by-je-zdobyc-7132488584899520a
2
@Rastafarnianin W średniowieczu to chyba nie było obowiązkowej służby wojskowej, i w większości miejsc walczyły raczej uprzywilejowane klasy. Ba - nawet w nie tak odległych czasach gdy Kościuszko nawoływał aby i chłopi szli do walki, to ich panowie się potem mscili na tych którzy poszli na taką służbę, nawet doprowadzając do ich śmierci
0
@LeoMessiiBarcaPepa Właśnie ci z tym doświadczeniem bojowym to już przeszli na emeryturę a wojsko nie robi nic aby ich doświadczenie wykorzystać. Częśc z takich zapaleńców służy jeszcze w WOT,ale nie tak to powinno wygladac
0
@Ares! Powodzenia. Coś czuję, że jakoś przypadkiem będę L4 potrzebował w terminach gdy będą mnie ewentualnie wzywać. Już mnie coś w krzyżu łupie na tą myśl
33
Zawsze mnie rozwala na łopatki gdy pracodawca w ogłoszeniu o pracę dodaje, że oferuje "gwarancję wypłaty pełnego wynagrodzenia zawsze 10-tego każdego miesiąca,".
1
@don'T.R.I.P.e "Amerykanie musieliby wysłać żołnierzy którzy chroniliby wydobycie tych ziem przed Putinem" - no niekoniecznie - może właśnie są dogadani z Putinem, że ten nie przeszkodzi im w wydobyciu a oni zrobią mu reset i pomału cofną sankcje.
1
@don'T.R.I.P.e Nie wiadomo czy kaczka - może to nie miało wypłynąć więc teraz dementują i się wycofują z tego.
0
@mkord Mimo wszystko myślę że to jednak jakaś ekipa. No bo zrobić takie coś u siebie to już trzeba być totalnym bezmózgiem. Zrobić to u kogoś to trzeba być z kolei tęgim wujem.
0
Co za łeb trzeba mieć aby lać beton do odpływu. https://www.trojmiasto.pl/wiadomosci/Zglosili-ze-scieki-nie-splywaja-Nic-dziwnego-bo-rura-byla-zabetonowana-n199998.html
No ale wiadomo - u siebie by takiego psikusa nie zrobił.
0
@BulaKG Tak tak tak. Oddajcie nam zimę z powrotem.
3
@mekston No zgadnij. Skończyły się subwencje i preferencyjne warunki, go kto ma dokładać do interesu?
"Po wygaśnięciu subsydiów stawka dla operatora 15-letniej farmy wiatrowej na Morzu Północnym to 3,9 eurocenta za 1 kWh, czyli prawie czterokrotnie mniej. "To nie wystarczy, aby utrzymać działalność, więc wiatraki czeka rozbiórka"
1
@don'T.R.I.P.e Co do zakazu szpiegostwa - https://businessinsider.com.pl/wiadomosci/usa-wstrzymaly-cyberataki-na-rosje-pentagon-dementuje/ygemmys
Reszta tych dziwnych posunięć zwłaszcza uderzających w Ukrainę może mieć na celu przymuszenie ich do podpisania umowy o minerałach. Co będzie to czas pokaże.
2
@Iniesta8i Ty ciu...
To znaczy złoty królu, miało być
0
@maatiixx Po prostu czymajmy się faktuf.
2
@maatiixx Trump nie wygrał w wyborach z Bidenem.
1
@Pedri16Future Xddddd. Szable do góry, lance w dłoń - bolszewika goń goń goń
2
@clyde Dlaczego? U mnie w telewizji i radiu regionalnym odkąd pamiętam nadają audycje w języku ukraińskim i nikomu to nie przeszkadzało. Skoro są odbiorcy to czemu nie? Swego czasu tworzono TVP World to też jedni chwalili, inni krytykowali. Mam tylko nadzieję ze stworza coś lepszego niż tamto.
9
@jacobFCB Patrze, że ten Zembaczynski opisuje się jako dysortografik. Czyżby to nasz kolega z Rambli?
0
@Safrani Pytanie na co czeka Polska?
0
@Destroyer_of_Worlds Na chwilę obecną są.
0
@Joe_Pesci Wcale nie.
1
@Kondziubarca Niezdecydowani jaki wzrost zanotowali.
2
@Piotr,1985 Kononowicz zmarł? Co teraz poczną te mendy które się na nim dorabiały?
0
@macio_944 Fajny tok tej rozmowy na zasadzie skojarzeń Trump - Żełenski- dyktator - Tusk. Mogła pójść na skróty - Donald - Donald.
0
@wyrek Po co te wybory w ogóle skoro oni wszyscy mówią to samo?