0

@QuaReL Won z szejkami.

0

@IronMan43 Tak, tak,ale z tego komentarza wynika jakoby ktos uznał ze tam sa te same liczby w tej samej kolejnosci i te same dzialania,a wyniki inne

1

@tbas Ale też i kolega ma rację pod pewnym względem - syty głodnego nie zrozumie. Jak ktoś nie zaznał głodu , bo w dzisiejszych czasach to jak najbardziej możliwe, to też taka głodówka może i komuś otworzyć oczy. Wiem że trochę to naciągane, ale troche sie broni. Tak samo jak z chorobą - człowiek nie docenia zdrowia dopóki go coś przykrego nie dopadnie.

1

@Dari0G Przeciez to nie sa te same liczby

0

@tbas Jest jeszcze inny powód - zdrowotny - sa badania które zalecają stosowanie postu przez kilkanaście godzin aby zachodził proces autofagii.

2

@urbipl Xd. Ciekawe czy ona jak jajeczkuje to jej jakiś kogut te komórki jajowe tam wkłada

9

@Roobo "Trudno powiedzieć jakie Trump będzie miał oczekiwania", to dla tuska sugestia, że moglibyśmy coś oddać?

0

@vangoor Chodzi ci o Ławrowa czy Łukaszenkę?

0

@Dari0G Nawet udało mi się przebić i jedyne co załatwiłem, to że rozmówczyni przekaże sprawę do odpowiedniego działu który będzie to wyjaśniał - tylko że tu nie ma co wyjaśniać.

0

@Gall Tak - racja też się przekonałem że pokorne podejście przynosi lepsze efekty. Ale mi dziś nie chodzi o urząd na który jesteśmy skazani, tylko instytucje gdzie jestem klientem, a więc osobom które zajmują się moją sprawą powinno w teorii zależeć aby to załatwić pozytywnie zwłaszcza w przypadku gdy to nie ja zawiniłem. A czuję sią jakby mówili - "Nie mamy pańskiego płaszcza i co nam Pan zrobisz?". Nawet drzwiami nie trzaśniesz w desperacji.

0

@lithotripter To zależy na kogo się trafi -choć tego nie stosuję, to byłem świadkiem, że czasami działa.

0

@KrychaFCB Xdddddd

0

W dobie wszechobecnych infolinii,automatów - człowiek uświadamia sobie jak nieistotnym pyłkiem jest usiłując coś załatwić gdy tryby systemu się zatną. To już nawet petent w czasach PRL mógł kogoś chociaż bezpośrednio zrugać w urzędzie czy w inny sposób załatwić sprawę.

0

@Mitch_Atleta Może są zdania, że jakoś długoterminowo to wpłynie na ich los? Że dzięki takim krokom zmieni się nastawienie społeczeństwa do różnych dewiacji? Nie wiem - tak gdybam. Trzeba by zapytać tych wyborców jak podchodzą do tych "sukcesów". Choć pewnie mają też jakieś inne na koncie. Nie tylko to o czym piszesz.

4

@NeroTFP1 Myślę że te naleśniki to gdzies po drodze w budzie wzięli,bo to co piszesz to juz by byla jakas abstrakcja.

2

@Mitch_Atleta A może to polepsza jakość życia ich wyborców?

0

@SzczenaWojtula Przeciez to lakoniczna wzmianka,więc jak ma byc to kompletne? Ma zamieścić screeny umów i dokumentów? Ważne że to oddaje stan faktyczny i wcale nie to jest istotą tej sprawy

0

@SzczenaWojtula Jesli sprawie przyjrzał się sąd i nawet prawnicy powoda nie mogli nic mu zarzucić to na pewno było to rozwiązane we właściwy sposób.

0

@zadafcb Que mirras bobo?

0

@norbi77 Good job.

1

@Kondziubarca Ciekawe co na to Tebas.

0

@Encore Nakręcony na podstawie krótkiego opowiadania....

0

@Bernard777 Nasz Ferran Jutgla z Brugii

1

@Borneo Czyli udawajmy,ze tam nie ma faszystów....

0

@Tasde Naprawdę nie chce mi się juz szukać,ale zaręczam ci że gdy PO straciło władzę, też jako opozycja wysuwało różne propozycje, które sami mogli wprowadzić gdy rządzili. Nie traktuj tego jako próby obrony jednych czy drugich, tylko naprawdę kazda strona stosuje takie żałosne wybiegi.

0

@Bernard777 Jeszcze nic nie rozstrzygnięte. Tak źle życzysz naszemu Ferranowi?

6

@Borneo Sam jesteś sabotaż.

0

@RosjaninBut Kuriozalny powód do wojny

0

@sonek Dzwoń do Tomasz Kota

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?