@michal26 Jest problem,bo ludzi nie stać na mieszkania? Wprowadźmy podatek katastralny aby im jeszcze mocniej dokręcić śrubę i utrudnić drogę do celu. No na pewno to jest rozwiązanie....
@qbsonFCBarca Tak bywa. Nic nie poradzisz. Ja miałem z kolei przypadek gdy się umówiłem za kilka dni na odbiór , zadnej zaliczki ani nic i wszystko poszło zgodnie z umową,a sprzedawca nawet mówił ze miał jeszcze kilka telefonów i ludzie oferowali mu nawet więcej niz ja,ale im odmawiał bo umowy szanuje. Więc sa ludzie i parapety.
@gumaz Ech te samochody. Kiedy w końcu ludzie przejrzą na oczy i pozbędziemy się ich na dobre z naszych ulic i z naszych miast. Stop dyktaturze samochodów.
@Kapitan hawk Ech. Jeśli tak to widzisz to owszem - zaprzeczam swoim słowom, zmieniam zdanie, itd. Jesli gdzieś kiedyś pisałem słowa z których by wynikało cokolwiek innego, to od teraz stosuję się do zasady, że oceniam kogoś jako piłkarza za to co pokazuje na boisku (bez wnikania w życie osobiste), a także oceniam tę samą osobę jako człowieka za to co pokazuje poza boiskiem (bez wnikania w poziom sportowy).
@Kapitan hawk No i? Gdy oceniam zawodnika na boisku to interesuje mnie tylko to co robi na boisku. Przecież kilka razy już ci to napisałem. A to że uważam kogoś za śmiecia poza boiskiem to inna sprawa
@Kapitan hawk Czy ty umiesz czytać ze zrozumieniem? Gdzie napisałem coś takiego że mnie to nie interesuje? Nie interesuje mnie to w tym znaczeniu,że nie mieszam tych dwóch spraw - czyli postawy na boisku i życia prywatnego. Nie wiem jak ci to jaśniej przekazać
@Kapitan hawk Chyba nie zrozumiałeś tamtego mojego wpisu. Jeśli ci się chce to poszukaj i podyskutujemy. Z tego co pamiętam, to zaznaczałem że oddzielam życie prywatne od tego co piłkarz prezentuje na boisku. Bodajże przy sprawie Daniego Alvesa to pisałem {przy kilku innych chyba też}, więc znowu posłuze się jego przykładem. I to,że mogę oceniać Alvesa jako śmiecia nie przekreśla go w moich oczach jako świetnego piłkarza. Mogę pisać w jednym wątku o jego grze a w innym o jego przestępstwie i o tym jakim jest człowiekiem. tak samo tutaj. Jeśli gdzieś pisałem inaczej to możesz mi to wytknąć.
@Kapitan hawk Ech. Już napisałem,że skoro to robi to żaden z niego katolik. Jeśli gdzieś nadal będzie się lansował jako katolik to podrzuć źródło - przyklasnę Ci w obnażeniu jego hipokryzji.
@Kapitan hawk Mnie nie interesuje - owszem. Ale mogę zabrać głos gdy ktoś się wypowiada na ten temat i podać jakiś argument. Jak widać taki z niego katolik jak z koziej dupy trąba. Co nie zmienia faktu, że nie ma zgrzytu między promowaniem sunnickiej odmiany islamu, a oburzanie się na zwyczaje szyickie. Tylko tyle chciałem przekazać.
@barcelonaLM "Nie można mieć umowy gospodarczej bez umowy pokojowej; warunkiem koniecznym do zawarcia tej pierwszej jest to, by ukraińskie władze chciały tej drugiej — powiedział w niedzielę sekretarz skarbu USA Scott Bessent"
0
@michal26 Jest problem,bo ludzi nie stać na mieszkania? Wprowadźmy podatek katastralny aby im jeszcze mocniej dokręcić śrubę i utrudnić drogę do celu. No na pewno to jest rozwiązanie....
4
@PatrykBarca Dembele taki słaby, a tu PSG z nim w składzie wygląda lepiej niż bez niego,a Barca tez duzo lepiej....
0
@Barcafan2020 Rozwiązanie na dziś,które może poprawić sytuację to wprowadzenie przepisów które pozwola utworzyc REIT-y
1
@qbsonFCBarca Tak bywa. Nic nie poradzisz. Ja miałem z kolei przypadek gdy się umówiłem za kilka dni na odbiór , zadnej zaliczki ani nic i wszystko poszło zgodnie z umową,a sprzedawca nawet mówił ze miał jeszcze kilka telefonów i ludzie oferowali mu nawet więcej niz ja,ale im odmawiał bo umowy szanuje. Więc sa ludzie i parapety.
0
@comtedurgell Ech ta nowomowa. Słowa na dzi... i na ku... najlepiej to opisują więc po co je zmieniać?
1
@PaPo Nie dla Neymara
1
@gumaz Ech te samochody. Kiedy w końcu ludzie przejrzą na oczy i pozbędziemy się ich na dobre z naszych ulic i z naszych miast. Stop dyktaturze samochodów.
0
@Kapitan hawk Ech. Jeśli tak to widzisz to owszem - zaprzeczam swoim słowom, zmieniam zdanie, itd. Jesli gdzieś kiedyś pisałem słowa z których by wynikało cokolwiek innego, to od teraz stosuję się do zasady, że oceniam kogoś jako piłkarza za to co pokazuje na boisku (bez wnikania w życie osobiste), a także oceniam tę samą osobę jako człowieka za to co pokazuje poza boiskiem (bez wnikania w poziom sportowy).
1
@Kapitan hawk Moze jeśli spadną to znudzi im się ta zabawka.
0
@Kapitan hawk No i? Gdy oceniam zawodnika na boisku to interesuje mnie tylko to co robi na boisku. Przecież kilka razy już ci to napisałem. A to że uważam kogoś za śmiecia poza boiskiem to inna sprawa
0
@Kapitan hawk "Raz piszesz, że zachowanie pozaboiskowe Portugalczyka cię nie interesuje" Gdzie tak pisałem?
0
@Kapitan hawk Czy ty umiesz czytać ze zrozumieniem? Gdzie napisałem coś takiego że mnie to nie interesuje? Nie interesuje mnie to w tym znaczeniu,że nie mieszam tych dwóch spraw - czyli postawy na boisku i życia prywatnego. Nie wiem jak ci to jaśniej przekazać
0
@Kapitan hawk Chyba nie zrozumiałeś tamtego mojego wpisu. Jeśli ci się chce to poszukaj i podyskutujemy. Z tego co pamiętam, to zaznaczałem że oddzielam życie prywatne od tego co piłkarz prezentuje na boisku. Bodajże przy sprawie Daniego Alvesa to pisałem {przy kilku innych chyba też}, więc znowu posłuze się jego przykładem. I to,że mogę oceniać Alvesa jako śmiecia nie przekreśla go w moich oczach jako świetnego piłkarza. Mogę pisać w jednym wątku o jego grze a w innym o jego przestępstwie i o tym jakim jest człowiekiem. tak samo tutaj. Jeśli gdzieś pisałem inaczej to możesz mi to wytknąć.
0
@Kapitan hawk Ech. Już napisałem,że skoro to robi to żaden z niego katolik. Jeśli gdzieś nadal będzie się lansował jako katolik to podrzuć źródło - przyklasnę Ci w obnażeniu jego hipokryzji.
0
@Kapitan hawk Mnie nie interesuje - owszem. Ale mogę zabrać głos gdy ktoś się wypowiada na ten temat i podać jakiś argument. Jak widać taki z niego katolik jak z koziej dupy trąba. Co nie zmienia faktu, że nie ma zgrzytu między promowaniem sunnickiej odmiany islamu, a oburzanie się na zwyczaje szyickie. Tylko tyle chciałem przekazać.
0
@Kapitan hawk Ech. Czy nie zauważasz różnicy miedzy islamem sunnickim a szyickim? To tak jakbyś nie widział różnicy między Koreą Północną a Południową
7
@wyrek Przypomnijmy - Polska sprawuje obecnie prezydencję w UE.....
1
@barcelonaLM Tak dla groszy za Neymara.
4
Jak za grosze to niech wraca. Może Espanyol nie zbankrutuje
2
@barcelonaLM Odnoszę się tylko do tego co napisałeś,że umowa gospodarcza to osobna sprawa. W USA maja jasne stanowisko na ten temat.
1
@barcelonaLM "Nie można mieć umowy gospodarczej bez umowy pokojowej; warunkiem koniecznym do zawarcia tej pierwszej jest to, by ukraińskie władze chciały tej drugiej — powiedział w niedzielę sekretarz skarbu USA Scott Bessent"
0
@Joe_Barbaro O kurła faktycznie. Zabawne.
0
@Roobo W końcu jakieś pozytywne wieści.
0
@Roobo Pytanie na jakich warunkach skoro to tak szybko poszło.
0
@tbas Skoro tego nie rozumiesz to chyba się skupiasz na tym na czym nie powinieneś
1
@norbi77 Stanąć też trzeba umić.
0
@mercurial2000 Że niby to od jego uszu? Czy o cos innego chodzi?
0
@Firestone Jaki Ewangelista?
0
@sergio5 Profesjonalizm pełną gębą. No chyba ze trolluje.
0
@RosjaninBut "Jozin z Bazin" dałby radę ...