@macio_944 "cała Europa za Hiszpanią". No tak. Nie jesteś prawdziwym Europejczykiem jesli kibicujesz Anglii. To wyszło ci z fusów czy masz jakieś źródła?
Dobra - chwilowa przerwa od tych śmiesznych turniejów. Dziś o 20-30 do gry wchodzi prawdziwa piłka a nie te kasztany. Już dziś Wisła Kraków rozpoczyna marsz po trofeum Ligi Europy.
@Herato No nie są, bo nigdy nie zagrają na Euro. A porównanie Cop America do Euro jest bezsensowne. A juz przedmówca wspomniał o stylu. To jest w ogóle nieporównywalne.
0
@Azazel_Pazuzu Bez żartów. Szkoda męczyć piłkarzy i kibiców.
0
@Arcybiskup "Pochwalił się dzis murzynem"? A gdzie tu powód do chwały?
0
@tristan87 "Świętej Pamięci x."? Wtf? x.? Co to ma być za skrót?
0
@BorzyKrzys Serio masz taką pewność?
1
@Stinger_ Właśnie to jest najlepsze w Euro. Mecz o trzecie miejsce to głupota. Sami piłkarze niejednokrotnie o tym mówili na mundialu.
1
@DLFCB Serce się raduje patrząc na te obrazki.
0
@Encore Jaka praca taka płaca. Jednym programem na yt robi więcej niż dziesięciu p(osłów) w Sejmie.
0
@4drian0 Króciutko i na temat. Stary Yamala to spoko gość.
0
@Szklaner Gdyby nazywał się inaczej to mało kto by o nim pisał.
3
@Sulimo Podpiwek polecam.
0
@mientusek1407 Łapiesz deszczówkę czy o co ci chodzi?
0
@blakkudium Efekt Placebo i tyle.
0
@OBSERWATOR2021 Nie rozumiem czemu nie dołączyli do partii Orbana.
0
@pluszek Króciutko z transfobem. I tak zbyt lekko go potraktowała
0
@tristan87 "Jestem przyklejony" Chyba odklejony
4
@Kgorecki2500 Nawet @Kessie się załapał.
1
@tadzik447 Te żółwie to bystre bestie są. Ani się obejrzysz i już znikają.
0
@JimMorrisonFCB No to dobrze.
0
@Azi Ciekawe kiedy przeszkolą pilotów.
1
@Arden Logiczny ruch. Płaca minimalna poszła do góry a akcyza stoi w miejscu?
0
Komentarz usunięty
0
@lucca87 Nie zabrali Luuk'a na Euro
1
@tbas Ech ty człeku miałej wiary. Jeszcze odszczekasz te kalumnie.
0
@macio_944 "cała Europa za Hiszpanią". No tak. Nie jesteś prawdziwym Europejczykiem jesli kibicujesz Anglii. To wyszło ci z fusów czy masz jakieś źródła?
2
Dobra - chwilowa przerwa od tych śmiesznych turniejów. Dziś o 20-30 do gry wchodzi prawdziwa piłka a nie te kasztany. Już dziś Wisła Kraków rozpoczyna marsz po trofeum Ligi Europy.
0
@Herato No nie są, bo nigdy nie zagrają na Euro. A porównanie Cop America do Euro jest bezsensowne.
A juz przedmówca wspomniał o stylu. To jest w ogóle nieporównywalne.
0
@adamek20151 On cały czas ma taka minę.
1
No i huk. Najwazniejsze że dogrywki nie ma.
0
@Cukson Gdyby dac im Yamala i dopłacić 50 mln to pewnie by była szansa.
0
@vangoor Jak po czym?