0

@Azazel_Pazuzu Bez żartów. Szkoda męczyć piłkarzy i kibiców.

0

@Arcybiskup "Pochwalił się dzis murzynem"? A gdzie tu powód do chwały?

0

@tristan87 "Świętej Pamięci x."? Wtf? x.? Co to ma być za skrót?

0

@BorzyKrzys Serio masz taką pewność?

1

@Stinger_ Właśnie to jest najlepsze w Euro. Mecz o trzecie miejsce to głupota. Sami piłkarze niejednokrotnie o tym mówili na mundialu.

1

@DLFCB Serce się raduje patrząc na te obrazki.

0

@Encore Jaka praca taka płaca. Jednym programem na yt robi więcej niż dziesięciu p(osłów) w Sejmie.

0

@4drian0 Króciutko i na temat. Stary Yamala to spoko gość.

0

@Szklaner Gdyby nazywał się inaczej to mało kto by o nim pisał.

3

@Sulimo Podpiwek polecam.

0

@mientusek1407 Łapiesz deszczówkę czy o co ci chodzi?

0

@blakkudium Efekt Placebo i tyle.

0

@OBSERWATOR2021 Nie rozumiem czemu nie dołączyli do partii Orbana.

0

@pluszek Króciutko z transfobem. I tak zbyt lekko go potraktowała

0

@tristan87 "Jestem przyklejony" Chyba odklejony

4

@Kgorecki2500 Nawet @Kessie się załapał.

1

@tadzik447 Te żółwie to bystre bestie są. Ani się obejrzysz i już znikają.

0

@JimMorrisonFCB No to dobrze.

0

@Azi Ciekawe kiedy przeszkolą pilotów.

1

@Arden Logiczny ruch. Płaca minimalna poszła do góry a akcyza stoi w miejscu?

0

Komentarz usunięty

0

@lucca87 Nie zabrali Luuk'a na Euro

1

@tbas Ech ty człeku miałej wiary. Jeszcze odszczekasz te kalumnie.

0

@macio_944 "cała Europa za Hiszpanią". No tak. Nie jesteś prawdziwym Europejczykiem jesli kibicujesz Anglii. To wyszło ci z fusów czy masz jakieś źródła?

2

Dobra - chwilowa przerwa od tych śmiesznych turniejów. Dziś o 20-30 do gry wchodzi prawdziwa piłka a nie te kasztany. Już dziś Wisła Kraków rozpoczyna marsz po trofeum Ligi Europy.

0

@Herato No nie są, bo nigdy nie zagrają na Euro. A porównanie Cop America do Euro jest bezsensowne.
A juz przedmówca wspomniał o stylu. To jest w ogóle nieporównywalne.

0

@adamek20151 On cały czas ma taka minę.

1

No i huk. Najwazniejsze że dogrywki nie ma.

0

@Cukson Gdyby dac im Yamala i dopłacić 50 mln to pewnie by była szansa.

0

@vangoor Jak po czym?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?