0

@aiven to samo miałem napisać ale to jeszcze dziecko które ma przerośnięte ego

7

Chuj z atakiem tu trzeba kogoś kupić na obronę bo gramy jak dzieci we mgle.

2

Wesołą mamy tą obronę.

1

@KamilS689 ale co film nakręcił to jego ????

0

@MirusAmisz już wiem to pewnie chrywien bo to akurat 1 - 1.5 mln ojro hehe

0

@MirusAmisz pesso czy juanów?

3

Czyli ręka rękę myje. Ciemne interesy i powiązania tylko przychodzą na myśl.

1

Jakby dawali te 140 baniek to można przemyśleć sprzedaż.

0

@RanDiFCB niby mają kasę ale też dług mają prawie jak my.

12

Na karne to Wojtunio wejdzie xD

4

@kejdzi Garcia lepiej gra w pomocy albo na boku. Więc tylko uszaty zostaje na lewego stopera. Jak będzie inaczej to się zdziwię

1

@Mavcin1980 już tek jest, od bohatera do zera.

0

@addept ostatnie zdanie nie koniecznie to się powtarza bo wielu tych fajnych i kiepskich uczniów założyło swoje firmy i doszli do kasy. Ale jak to zrobili to dam się dziwię.

0

@BORO_12 chyba że będziemy grać na trzech obrońców i dwóch wahadłowych.

7

@Barceloniarz987 Żul na środku to tykająca bomba.

0

@Krystiansigma2734 hehe Ingo wracaj bo obrona się posypała bez ciebie.

0

@Bernard777 też odjechała, państwo bogate to i kluby bogate. Anglia, Niemcy mają kasę to i na spory idzie.

0

@Barca_Big_Moment na środku jeszcze gorzej więc jemu pasuje gra na pięciu obrońców albo na trzech.

0

@bary trzeba wyższe i dłuższe kontrakty rozdawać

0

@Marusek girona jest na drugim końcu Hiszpanii?

7

@Kapitan hawk Roni za niego i git.

1

@Chudini123 widać że z Anglii przyszedł bo wybiegany.

0

@krefi10 chyba centów z jego poborami

0

@LinekMichal to będziemy się bujać jak z Umtitim, Longletem i Fatim. Jednak musimy wyższe kontrakty dawać zawodnikom.

17

Wyższe kontrakty musimy dawać zawodnikom, to napewno odejdą jak trzeba będzie.

0

@slayer albo z jeżyny.

0

To chłop łaskę zrobił że szok. Niestety trzeba chłopa sprzedać póki ktoś chce go.

4

To ta jedynastka wiele by nie wygrała xD

5

@PioteK tak samo było z Messim, ludzie tłumaczyli sobie, że odszedł bo nie mógł podpisać niskiego kontraktu. A on poprostu nie chciał grać za tak małe pieniądze.

0

Jeśli dostaniemy w co wątpię 30+ to sprzedać jeśli nie to wypożyczyć.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?