0

@Odcinkowy Ta drużyna na ten moment serca nie posiada

0

@abram3k Jestem zdecydowanie za

1

@P33ck Zajebisty Aktor

0

@Xpert77 Przecież liga amatorów i ogorko nawet nie warto sprawdzać czy ktoś coś takiego dokonał tym bardziej w europie

0

@Pedri16Future Brak funduszy na cokolwiek

0

To xavi zostaje jednak czy odchodzi po meczu coś wiadomo

0

@michal26 A to ok heheheh

0

@michal26 Jaki zart ? Wychodził sam na sam

1

@Pedri16Future Był był ale oni mają wyjebane chamy pierdolone

1

@Kgorecki2500 nie lubię mango i arbuza

0

@tbas Nie chciał bym takiego wieku doczekać

1

@prokar1 dla mnie wszystko mogą wygrywać po 1 :0

0

W chuj dumny jestem z Bacelony przy tym co ta drużyna się zmaga z tym wszystkim szacunek dla każdego piłkarza który daje nam te emocje


1

RAPHINIA szacuneczek spłaca swoje średnie mecze w tym momencie

1

Ok cofam Xavi goat

1

Klasa trenera wychodzi

1

Czytam i widzę że trenerów się znów nowych na stronie wykluło aa i taktyków znawców proszę ja was

1

@MesQueUnClub96 Starością

1

@draxidox Szczerze każdy jest jaki jest i co chce to zrobi ja mam córe i syna i jestem szczęśliwy z twgonpowodu a nie mam nic do tych którzy nie chcą mieć dzieci a i żyje nam się na prawdę dobrze

6

@PIWOSZ89 Ten świat robi się pojebany

3

@Arden Koeman też miał armatę w nodze i świetny obrońca

0

@kanver_ za jaką głupotę nie wierzcie we wszystko co piszą

0

@Roobo chłopie wyjebane ważne 3 pkt

5

Zajebiste podsumowanie Raphini brawo

0

@Matheu12 Wiecznym talentem to jest Zieliński

0

@TR3YWAY Helmans

0

@TR3YWAY Właśnie zgarnęli bonus 10 mln premii. Tylko się cieszyc

3

@Forsyth A czego się ozna bylo spodziewać jak prezydentem jest Trzaskowski

2

@Mow_mi_Douglas KO i zgodnie z prawem hahah dobre nie znałem

0

@Mario96w Farmazon i jestes kiep i tyle w temacie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?