mateusz33
Dołączył/a: sierpień 2014
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Odcinkowy Ta drużyna na ten moment serca nie posiada
0
@abram3k Jestem zdecydowanie za
1
@P33ck Zajebisty Aktor
0
@Xpert77 Przecież liga amatorów i ogorko nawet nie warto sprawdzać czy ktoś coś takiego dokonał tym bardziej w europie
0
@Pedri16Future Brak funduszy na cokolwiek
0
To xavi zostaje jednak czy odchodzi po meczu coś wiadomo
0
@michal26 A to ok heheheh
0
@michal26 Jaki zart ? Wychodził sam na sam
1
@Pedri16Future Był był ale oni mają wyjebane chamy pierdolone
1
@Kgorecki2500 nie lubię mango i arbuza
0
@tbas Nie chciał bym takiego wieku doczekać
1
@prokar1 dla mnie wszystko mogą wygrywać po 1 :0
0
W chuj dumny jestem z Bacelony przy tym co ta drużyna się zmaga z tym wszystkim szacunek dla każdego piłkarza który daje nam te emocje
1
RAPHINIA szacuneczek spłaca swoje średnie mecze w tym momencie
1
Ok cofam Xavi goat
1
Klasa trenera wychodzi
1
Czytam i widzę że trenerów się znów nowych na stronie wykluło aa i taktyków znawców proszę ja was
1
@MesQueUnClub96 Starością
1
@draxidox Szczerze każdy jest jaki jest i co chce to zrobi ja mam córe i syna i jestem szczęśliwy z twgonpowodu a nie mam nic do tych którzy nie chcą mieć dzieci a i żyje nam się na prawdę dobrze
6
@PIWOSZ89 Ten świat robi się pojebany
3
@Arden Koeman też miał armatę w nodze i świetny obrońca
0
@kanver_ za jaką głupotę nie wierzcie we wszystko co piszą
0
@Roobo chłopie wyjebane ważne 3 pkt
5
Zajebiste podsumowanie Raphini brawo
0
@Matheu12 Wiecznym talentem to jest Zieliński
0
@TR3YWAY Helmans
0
@TR3YWAY Właśnie zgarnęli bonus 10 mln premii. Tylko się cieszyc
3
@Forsyth A czego się ozna bylo spodziewać jak prezydentem jest Trzaskowski
2
@Mow_mi_Douglas KO i zgodnie z prawem hahah dobre nie znałem
0
@Mario96w Farmazon i jestes kiep i tyle w temacie