0

@FCB_dimiC Citi będzie oglądane

0

@TR3YWAY to chyba dobrze ze daje odpocząć przed LM czy może źle bo nie wiem

0

@Coutinho007 Myślałem że chodzi o Alexa pereire

0

Panowie a kto to jest ten Pereira ?

1

@bari_94 Gra dużo źle gra mało źle jprdl co tu się wyprawia na tej stronie

0

@TR3YWAY De jong i Arajuo

7

Komentarz usunięty

0

@Roobo Dlatego trzeba sprzedać póki coś warty

0

@Krystian1588 Tu chodzi o pieniądze a nie widzimisię prezesa

0

@Ziemny Ok zastanowię się nad tym słownikiem

0

@Borneo By nie było zdziwienia jak przejdzie za parę lat do realu

0

@Hawajczyk Byli najlepsi to z 8 lat temu teraz to jest trup nie klub

0

@tristan87 nie poszło nie tak tylko ilkay to ma charakter zwycięscy

4

De jonga to trzeba sprzedać póki jest jakaś oferta podobno 100 mln by później nie było ja z rakiticiem 0 sentymentów

0

Mi się wydaje że tu trener nie do końca wyjaśni sytuację

0

@adius123 No i by było zajebiscie

0

@michal26 Spokojnie koleś niegral 3 miechy

0

@matirix20 Tak samo tu na stronie. Jak by nie było debili ro by nie było głupich komentarzy

0

@Arden ten zespół pracował dlugie lata by być w tym miejscu co jest

0

@Rl9k1nG jakiś wózek chyba by był faworytem.

0

@messi33 Ost gdzieś mi się rzucił do oka Rum 0%

0

@kynio302 hehehheehe

0

@Faro nie wydaje mi się by to było dobre rozwiązanie

0

@Tomaszekkkkk Spoko luzik

5

@Tomaszekkkkk Władcy umysłów

0

@PatrychoO wpisz sobie w Google to się dowiesz kolego

0

@MESSIah16 2005 piłkarze David Villa ,Henry oczywiście po Messim

0

@insp1re Można sobie wymieniac osoby które by przyszły jako trenerzy itp ale w naszej sytuacji nie wiem czy nas stać na nazwiska z górnej półki

0

@czygun kolego to nie jest Fifa

0

@xvcWinterSoldier chyba kurwa gorzej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?