mateusz33
Dołączył/a: sierpień 2014
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FCB_dimiC Citi będzie oglądane
0
@TR3YWAY to chyba dobrze ze daje odpocząć przed LM czy może źle bo nie wiem
0
@Coutinho007 Myślałem że chodzi o Alexa pereire
0
Panowie a kto to jest ten Pereira ?
1
@bari_94 Gra dużo źle gra mało źle jprdl co tu się wyprawia na tej stronie
0
@TR3YWAY De jong i Arajuo
7
Komentarz usunięty
0
@Roobo Dlatego trzeba sprzedać póki coś warty
0
@Krystian1588 Tu chodzi o pieniądze a nie widzimisię prezesa
0
@Ziemny Ok zastanowię się nad tym słownikiem
0
@Borneo By nie było zdziwienia jak przejdzie za parę lat do realu
0
@Hawajczyk Byli najlepsi to z 8 lat temu teraz to jest trup nie klub
0
@tristan87 nie poszło nie tak tylko ilkay to ma charakter zwycięscy
4
De jonga to trzeba sprzedać póki jest jakaś oferta podobno 100 mln by później nie było ja z rakiticiem 0 sentymentów
0
Mi się wydaje że tu trener nie do końca wyjaśni sytuację
0
@adius123 No i by było zajebiscie
0
@michal26 Spokojnie koleś niegral 3 miechy
0
@matirix20 Tak samo tu na stronie. Jak by nie było debili ro by nie było głupich komentarzy
0
@Arden ten zespół pracował dlugie lata by być w tym miejscu co jest
0
@Rl9k1nG jakiś wózek chyba by był faworytem.
0
@messi33 Ost gdzieś mi się rzucił do oka Rum 0%
0
@kynio302 hehehheehe
0
@Faro nie wydaje mi się by to było dobre rozwiązanie
0
@Tomaszekkkkk Spoko luzik
5
@Tomaszekkkkk Władcy umysłów
0
@PatrychoO wpisz sobie w Google to się dowiesz kolego
0
@MESSIah16 2005 piłkarze David Villa ,Henry oczywiście po Messim
0
@insp1re Można sobie wymieniac osoby które by przyszły jako trenerzy itp ale w naszej sytuacji nie wiem czy nas stać na nazwiska z górnej półki
0
@czygun kolego to nie jest Fifa
0
@xvcWinterSoldier chyba kurwa gorzej