mateusz33
Dołączył/a: sierpień 2014
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Komentarz usunięty
0
@Homeopata8989 Po co wrzucać coś tak głupiego do póki nie ma się 100 % racji
1
@Pedri16Future Na plantacje Bawełny go
4
@Emhyr Czarny koń
1
@BorzyKrzys A parowki gotuje w czajniku
1
Manzano ma wyjebane na Tabasa
3
Angol czerwona ??
4
Komentarz usunięty
1
@Cobra303 gościu nieźle wyniki kręcił w lidze
0
JEDYNE kogo lub co pozyskać to Hohland niestety z Biedry lub lidla
0
@masik86 Aaaa to luzik
4
@masik86 przecież jest napisane dlaczego odzucil
0
@NeroTFP1 Gościu głos miał piękny
0
@mekston Guardiola jest mu to winny
0
@partymaker Jak ma 10/15 lat to co się dziwić jak nie zna Oresta Lenczyka
0
Nordycki Bóg 4 bramka i Rudy kocur asysta
0
@Emhyr Rakow srakow inny pierdziakow
0
@partymaker Kocur i tyle szacunek za to co robi
0
@D10SLEO Mi przywracała ustawienia a teraz rodzica pamięć usuwa jak wspominam prodiz
0
@GeneralXavi Wyobraź sobie że tatuujesz sobie idola piłkarza po jakimś czasie okazuje się że jest gwalcicielem czy chciał byś mieć jego twarz na swoim ciele czy wolał byś tatuaż zastąpić lub usunąć
3
Rudy z citi to kocur jakich mało
0
@MateuszGotowka99 Oj mam takiego kolegę 37 lat a mentalnie dziecko
0
@Salchent No w sumie racja ale też mieli swego czasu mały szpital
0
@Salchent A w jakiej drużynie nie ma szpitala
0
@FcPortoFan1999 Heheheh hit w Ekstakrlasie dobre
0
@Criss18Barca trzeba osobno kupic PPV
1
Ależ nas rozpieszczają chłopy dziś
3
@JohnnyBarca Pewnie przez chujowy sztab medyczny Barcy
0
@FCB_dimiC Citi będzie oglądane
0
@TR3YWAY to chyba dobrze ze daje odpocząć przed LM czy może źle bo nie wiem