mateusz33
Dołączył/a: sierpień 2014
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Komentarz usunięty
0
@jacobFCB Kopa w dupe ,pale im flagę i mówię wypierdalać
1
@piterheh86 zdrowia i szczęścia
0
Jeżeli sami ne wygramy to nie ma co liczyć na sędziego i var w tym sezonie
2
@Szklaner Dobrze ze Lewus nie podrapał się po nosie
0
@Kinginiesta nikt nie zmusza do oglądania Barcy
0
@tbas Zdecydowanie Antony z United
1
@jacobFCB Ed Edd i Eddy również kozak
0
@Faro Ślepnąc od świateł
2
@DonCarletto Milik ławka
1
@RosjaninBut Bardzo dobrze tak dalej wyjebać te zwierzęta z Europy
1
@Barcasub To że lewy nie jest w formie nie oznacza że nie będzie miał czego mu przekazać
1
@Faro Jeszcze Nad obręczą bardzo dobry film i Bullet z Micke Rourke ten to już kozak ponad wszystko
1
@BorzyKrzys A ja polecam ,Klincz z Timem Roth
1
@Faro Patrząc na ten czas to dryblera ogólnie dobrego to nie widać i nie słychać
3
@TR3YWAY Chyba jego praca to jest ? Zdrowy to gra czym tu się dziwić
0
Komentarz usunięty
0
@kaczor14 Zaginiona dziewczyna
1
@TR3YWAY Na jego miejscu już bym zakończył i miał wyjebane na ten hejt co miał zdobyć to zdobył i powinien już sobie grać tylko wyłącznie dla przyjemnosci
0
@kanver_ A kiedy z nimi nie męczyliśmy buły ???
1
@kanver_Lewy kończy powoli karierę a Kane ma jeszce parę latek nie ma co równać.Tyle co Lewy dla piłki zrobił i dla siebie szacun za to bo długo nie będziemy podziwiać Polaka co robił to co lewy
1
@Gibbon_FCB Zlać cię to stary może za oceny w szkole
2
Jak to mój kieras mówi nie ma co się wkurwia bo lepiej nie będzie
0
@RomanHoffer Tello
1
@Luciano99 Mógł nic nie zrobić i też by było dobrze,przynajmniej by nie narzekali że za mało zrobil
0
@Kamilos84 Messi by nie przyjeżdżał z całą rodziną gdyby wiedział że nie wygra
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Nazio_87 Jednym meczem się sezonu nie wygrywa. 1 porazka w sezonie i dziś gra do 65 min była bardzo dobra ja tam ogólnie liczę bardziej na LM jak już pisałem wisiało mi ten klasyk
0
@Roxi na tv nie działa na laptopie normalnie
0
@MarianoItalianoVero Powodzenia w ogladaniu