0

@Trojanek23 Nie tak w krótkim bo od 2016 dążymy do upadku to już 8 lat

0

@norbi77 Ta sytuacja jest całkiem inna i bezsensownie z twojej strony przedstawiona

0

@STALU Araujo to pique może czyścić buty

0

Ale z Napoli wygramy Na pewno

1

W Barcelonie mi się wydaje że na boisku biegają z takimi czapeczkami ze smigielkiem na głowie heheh

1

Ale tera to Klopp przyjdzie na pewno ahhahahahahah

0

@BarcaToSensZycia No to na pewno hehehe

0

@BoreekxD Już sam nie wiem co tu jest serio a co na powaznie

0

JAK .oznacza xaviego krytykować jak to oni sami sobie strzelają bramki

1

Nie prościej jest grać tak od początku po co wkurwiac kibiców

2

@Sulimo Dobrze napisane brawo

0

@LM10GOAT Bayern lub reprezentacja Niemiec

1

@KamQiX Nokia 3310 obecnie s23

1

@MesQueUnClub96 Zdecydowanie Tusk i jego banda

0

@Popitek12 Z kucharskim

2

@bartas97 Jeżeli ktoś by chciał tego typa to raczej na trzeźwo tego nie pisze

1

@NeroTFP1 krowa i Kuczak lub tchórzliwym pies choirak i ed Edd eddy

0

@HighestInTheRoom Song ok ale w którym mencie Bujaaa

0

A może Aroujo za De ligta

0

@VamosB 2010 wydaje mi się że na pewno

1

@AduŚ07 Zmierzmy w stronę Milanu obyśmy tylko zdołali się odbić jak Milan

1

Komentarz usunięty

0

@Herato Za Messiego już grali chuj nie piłkę taka jest prawda

1

@Emhyr Skończony to on jest przez wiek a nie Xaviego

5

Piłkarze to pizdy totalne

0

@natanvip Ja pierdole xd chyba a wystarczy na ten post

2

@Gaz Villa jeden z moich ulubionych piłkarzy

0

@FcPortoFan1999 Który też gra wielki piach

0

@bartas97 Na co zmarł coś wiadomo ??

2

@MeAndSwan Pisze jak jest a jak to w zwyczaju prawda boli

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?