mateusz33
Dołączył/a: sierpień 2014
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Roxi na tv nie działa na laptopie normalnie
0
@MarianoItalianoVero Powodzenia w ogladaniu
1
@Comentateiro Ogólnie na ligę wykładam faje. AbY w LM przynajmniej doszli do 1/8 może lepiej to nie jest drużyna na 2 główne fronty albo rybka albo pipka
1
@masa11 Normalnie szok że tak napisze
0
@JimMorrisonFCB Podobno urwana noga czytałem na google
0
@doc Najebany to do domu :)
0
@Rewolucja123 Ost komentator mówił że w Bilbao był znany od wyprowadzania takich piłek
0
@PatrykBarca Aaa no tak jak piszesz
0
@PatrykBarca Hahahaha ty może wiesz że mamy kontuzje w zespole i grają ci którzy by naturalnie nie grali ?
43
@Orlik00 Na pewno nie wie kto to jest David Villa najlepszy strzelec Hiszpani
0
@masa11 Jprdl 17 lat a ludzie wymagają już piłkarza ukształtowanego do perfekcji
1
@KrychaFCB On ma 17 lat czego się spodziewasz
1
@Karol32 jprdl teraz to odleciales heheheheh. Czarne to czarne Białe to białe
0
@olejtm Tak na stronie Prime
3
@xvcWinterSoldier speed 2 wyścig z czasem
2
@tomek8756 Wino to nie alkohol. Gdyby łyche tak marnowali to można by było płakać
0
@Culer9002 A o karnym o Kuby nic nie było ?
0
@Emhyr Budzi się w nim czarny z realu
0
@tristan87 Dokładnie . Stanie się tragedią Na skalę światową. Oby do tego nie doszło bo nie wiadomo czy to naród wytrzyma
0
@7black4 Rudy pewnie mu zajebał i teraz kłamie
1
@HighestInTheRoom chłopie obudź się bo może być nie ciekawie jak się zesrasz
1
@MesQueUnClub96 Brakuje to De Jonga i Pedriego na pewno nie lewego
0
@Luciano99 A co chciałeś film porno stuu
0
@Mario96w to teledysk czy film
0
Nie zdziwię sie jak Barcelona dziś bez Lewego zagra zdecydowanie lepiej niż z nim
0
@AdiKingu96Taka różnicą że wy gracie na orliku a ich transmituje c+ i dla któryś robi różnicę nie umiejętności tylko kasa
0
@TheNekro94 A daj im Boże i tak będą zjebany klubem zwanym prześcieradła
14
@HighestInTheRoom Donald pobudka Zesrałeś sie
2
@Kgorecki2500 Pewnie chętnie Biedroń by z nim poszedł do łóżka
0
@pikass14 Wydaje mi się że jeszce po starym oprocentowaniu