4

@Cule1234 a co się tu dziwić jak gramy na jakimś wypizgajewie

0

@mrboom żadnej ręki nie było przestańcie płakać jak dzieci

1

OLMO znów z golem już 2:1 dla B04

0

@martin43 jeszcze dodał bym te w którym David Villa przyszedl

2

@kamx Widzę odklejka

0

@Uukasz_93 No i dupa

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Na tej stronie coś pięknego czytać wszystkich poetów i znawców jak by co najmniej mieli jakieś udziały w każdym klubie co gra

1

@MesQueUnClub96Tylko Citi

0

@ArterkHD Obecnie plaża z rodzinka

2

@FCB17 Piękna bramka. Raz na 2 lata mu się uda

1

@VamosRakieta Pamiętaj nazwiska nie grają

0

@Deviler Myślałem że Hans Landa wyskoczy

0

@Emhyr To jest ta piłkarska klasa napastnika

0

@Dironixu Ni chu ja nie wybaczamy ale może wrócić

0

@Kuba_1 Nie pamiętam

0

@Pawlak1992 Neymar 8mln

0

@Xxxbarca4ever Tak samo jak na Polsacie wilk z walk street

1

@Culers Ostatni piłem Bearface i chyba do tej pory najlepsza

0

@Criss18Barca Się pracuje się ma

1

Komentarz usunięty

1

@Compadre najpierw trza zarejestrować piłkarzy heheeh

0

@DonMatteo901 To samo napiszemy za jakiś czas o Dembele

0

@OnlyCulesW takiej sytuacji jest Barca i wszyscy to wiedzą

0

@Brashearr Barca jest w dupie i każdy o tym wie że potrzebują pieniędzy dlatego takie sumy dają bo dla Barcelony to jest zbawienie

2

@Przemson Marketingowo taki Messi czy Ronaldo są 100 milionów lat przed kessie

0

@LukaszFan Mogę PSG przelać Zabsony aby tylko go wykupili

5

@joloskyy Bardziej będzie jednym z szanowanych że w końcu odszedl

0

@MarcepanowyKsiaze Podejrzewam że zrobił by podobne liczby w całym sezonie jak nie lepsze!!!

1

Oby to była prawda i Dembele odchodzi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?