mateusz33
Dołączył/a: sierpień 2014
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Cule1234 a co się tu dziwić jak gramy na jakimś wypizgajewie
0
@mrboom żadnej ręki nie było przestańcie płakać jak dzieci
1
OLMO znów z golem już 2:1 dla B04
0
@martin43 jeszcze dodał bym te w którym David Villa przyszedl
2
@kamx Widzę odklejka
0
@Uukasz_93 No i dupa
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Na tej stronie coś pięknego czytać wszystkich poetów i znawców jak by co najmniej mieli jakieś udziały w każdym klubie co gra
1
@MesQueUnClub96Tylko Citi
0
@ArterkHD Obecnie plaża z rodzinka
2
@FCB17 Piękna bramka. Raz na 2 lata mu się uda
1
@VamosRakieta Pamiętaj nazwiska nie grają
0
@Deviler Myślałem że Hans Landa wyskoczy
0
@Emhyr To jest ta piłkarska klasa napastnika
0
@Dironixu Ni chu ja nie wybaczamy ale może wrócić
0
@Kuba_1 Nie pamiętam
0
@Pawlak1992 Neymar 8mln
0
@Xxxbarca4ever Tak samo jak na Polsacie wilk z walk street
1
@Culers Ostatni piłem Bearface i chyba do tej pory najlepsza
0
@Criss18Barca Się pracuje się ma
1
Komentarz usunięty
1
@Compadre najpierw trza zarejestrować piłkarzy heheeh
0
@DonMatteo901 To samo napiszemy za jakiś czas o Dembele
0
@OnlyCulesW takiej sytuacji jest Barca i wszyscy to wiedzą
0
@Brashearr Barca jest w dupie i każdy o tym wie że potrzebują pieniędzy dlatego takie sumy dają bo dla Barcelony to jest zbawienie
2
@Przemson Marketingowo taki Messi czy Ronaldo są 100 milionów lat przed kessie
0
@LukaszFan Mogę PSG przelać Zabsony aby tylko go wykupili
5
@joloskyy Bardziej będzie jednym z szanowanych że w końcu odszedl
0
@MarcepanowyKsiaze Podejrzewam że zrobił by podobne liczby w całym sezonie jak nie lepsze!!!
1
Oby to była prawda i Dembele odchodzi