mateusz33
Dołączył/a: sierpień 2014
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@musli1989 Również tak samo robię
0
@sevs Jesteś przekotem jeżeli stawiałem na takie cuda
1
@draxidox Jeleń fenomen hehehhe
0
@Comentateiro Murzyn zaraz będzie płakał że źle traktowany
0
@FutbolFan gościu przemyślał wiedział że przegra to się zabawił przed wejściem do klatki aby go pokazywali
0
@AlphaNumeric Sądzę że lepiej by już do Arabów szedł nic do Barcelony
7
@krol211 Zobaczymy po sezonie co ten trener wyciągnie z tego talentu
0
@Emhyr Prawie jak Rudiger ostatnio
0
@Rust_Cohle 2:1 Brighton
2
@Rust_Cohle co ma dostać jak nie jest powołany hehehe
0
@Bobo25 Mój błąd
0
@Rl9k1nG Zdecydowanie jasny Kozel
2
@Kessie Gundogan, Rogue,Martinez,Felix,Cancelo ,Oriol.Wydane 3,4 mln euro no kurwa sztos
1
@Wojtelele17 Fati=wypożyczenie ,Palmer=sprzedaż? Czego nie rozumieć
0
@Koorsik Tylor Tyle lub Old Guard
0
@MarcepanowyKsiaze Już kiedyś słyszałem to o Fatim
0
Znafcu na La rambla kurwa jego mac
0
@Kgorecki2500 Hohland się w głowie popierdzielilo i to ostro
0
@Emhyr Z ibra to się nie zgodzę. Reszta może być
0
@partymaker A dlaczego ma schodzić z pensji
0
@Mareeek2050 No może nie ale oceny to nie zmieni
0
Dziś film zaliczony Mów do mnie ocena jak ktoś chce iść to 5/6 tragedia nie ma ale bać się czego też nie
0
@Destroyer_of_Worlds zapewne połowy osób by nie było bo dopiero się rodzili
0
@Joki_ O jprdl ależ by było Villa geniusz
1
Sprzedać abde w pizdu i wypożyczyć Felixa gorszy nie bedzie
0
@Roobo Byśmy my nie mieli 1 pkt po 2 kolejkach
1
@Compadre Wydaje ci się u mnie wszystko ok
4
@Cule1234 a co się tu dziwić jak gramy na jakimś wypizgajewie
0
@mrboom żadnej ręki nie było przestańcie płakać jak dzieci
1
OLMO znów z golem już 2:1 dla B04