mateusz33
Dołączył/a: sierpień 2014
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@DieselzorA chuj tam panie raz się żyje.Bedzie zakupiona żona powiedziała że na 35 urodzinki mi zakupi a to już nie dlugo
1
A bylem na nie dla transferu Leweg.Ale cieszę się jak małe dziecko aby dał Barcelonie dużo radości Vamos Robert Lewandowski
0
@Black_Wolf_95 Jeżeli te transfery nie wypalą i nie bd pucharów to może się stać ale oby wszystko skończyło się pozytywnie
0
@Tomo1989Pendolino do juve w wieku 35 przechodził za 100
0
@Encore tak rozsądnie to 6 będzie odpowiednio
0
@kuz jeszce niech pogoni pijawki i będzie pikabelo
8
Mateu Alemany to szef wszystkich szefów
0
@karci0 To prawda i to strasznie ceny czy kredyty ale co da takie pisanie na forach trzeba się zmobilizować i może w końcu wyjść na ulicę pokazać
0
@karci0 Akurat nie jestem z pisiorami ale ile można czytać ze coś drogie i jebane paragony widzisz cenę to idziesz gdzie cię stać no na pewno lepiej nie będzie
0
@LionelM95 To nie kupuj i po problemie :)
0
@BKSChemik Rennais ma taką politykę transferowa tak samo było z Dembele
1
@Lautaro Ciepły słoneczny dzień tak ale nie upały po 40 stopni :)
0
@Amok97 Labirynt 2013 rok
0
@FC1899Barca I tak już by nie uciekł to co mu zależało a tak nagrał ciekawy filmik
0
@TR3YWAY Portugalia Argentyna i oczywiście po strzale w 119 min Messiego ależ by to było piekne
1
@MesQueUnClub96 Ed Edd i Eddy
0
@baczekk13 Powerbank Baseus PPDML-N01 Bipow 30000mAh mam go już jakiś czas i naprawdę się sprawdza
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@VegetaPolska Laporta już raz przywrócił Barcelonę do świetności mam nadzieję że po raz kolejny to zrobi
1
@Albatros heheheheh i obok Deadpool powinien stać
0
@Deviler A co miał w nim spać?
0
@Encore się ma kasę to się robi transfery
0
Nie jest za transferem Lewego ale mam nadzieję za zagrają na nosie tej starej niemieckiej kur... Hoeness i transfer się uda pierwszy zakupie koszulkę z nr i nazwiskiem Polaka
1
@barcelonaLM Nie ma ogonka biedronka.
0
Komentarz usunięty
0
@Jaro1279 W Anglii zawsze piłkarze byli przeplacani więc co zrobić
0
@Kos111 60 mln + 30 dla starego
0
@tomek8756Moze leki na Białoruś wiózł
0
@Encore To Bardziej pasuje do Barcelony na te czasy
0
@szkutnik91 Pam and Tommy