0

@szkutnik91 Pam and Tommy

0

@Encore No niestety nikt z tamtego Ajaxu nie potrafi pokazać że jest top

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Freudysta zdecydowanie nie wydaje mi się by miał stopień wyższy bo chodziłem z nim do klasy 8 lat i zawsze wszystko tata mu załatwiał

0

@maniak33333 Dokładnie ma lat35 miasto w województwie lubuskim ale nie do końca mu wierzę ale z drugiej strony po co miał by kłamać

0

@konrad1661 wydaje mi się w robi mnie w ciula

0

@Freudysta no właśnie koleś ma 35 lat i nie wydaje mi się by był dyplomowanym bo został włefista bo tata jest starostą

0

@Freudysta Mój kolega obecnie uczy wf 1-8 i mówi że ma około 4500 na rękę plus zajęcia poza lekcyjne typu SKS i komu tu kurwa wierzyć powiedźcie

0

@Kamiloza91 Gorszy na pewno by nie był

0

Komentarz usunięty

2

@RomanHoffer Mój Tata zmarł w zeszłym roku w sierpniu miał 54lata miałem z nim bardzo dobry kontakt

1

@tomek8756 A co można się spodziewać po idiotce jachira on może tylko i wyłącznie wziąć rozbitek i biedroneczka

0

@dampol Top10 dobre gościu jest przeciętny i nie wart tych zarobków uśmiałem się heheheh

0

@ObserwatorLaBambli Brygada RR pośmiać się można jeżeli lubisz tego rodzaju filmy

0

@tomek8756 zestaw Rybka ziemniaczki lub frytki i surówką 35 zł to też zależy jaką duża rybka ale masz wybór mała,średnia czy duża pani się pyta przed zamówieniem

1

@tomek8756 Wejście 28, Aleja Wojska Polskiego Plazarnia fish and chips

0

@tomek8756 flądra z pieczonymi ziemniaczkami akurat wczoraj wróciłem że Sopotu

0

@Ojciec5tkidzieci Jak by nie było gdyby nie program to pewnie by człowiek nie usłyszał za szybko o małolacie

0

@Kamiloza91 warto. Dużo klasyków i innych seriali oprócz star wars

0

@Michu94 Ewidentnie nie wie co mówi

6

@sergio5 To chyba każdy powinien mieć taki szacunek do drugiego człowieka a nie że zrobiło wrażenie

0

@Robert_Kubica A ja tam nie byłem nie jestem i nie będą za tym transferem po prostu za stary i tyle w temacie

0

@zodiak_10 Ależ to były piękne czasy

1

@Edoss Dokładnie Mane na skrzydło Auba na 9 i tragedii może by nie było

9

@Odcinkowy Czyli nikt nie przyjdzie Xd

2

@Odcinkowy De Jong do Citi a do Barcy Bernardo i bd gitarka

0

@KrychaFCB Niech wypie...... I nie wraca nigdy do klubu

0

@kacperFCB_ Pożyjemy zobaczymy. Lewy nie trafi do Barcelony i mogę tu stawiać góry

0

@kacperFCB_ Żadnym gwarantem nie jest ma tylko nazwisko już Messi był też gwarantem jak szedł do Psg

1

@TaKeSe tak grałem ostatnio z kolegą on ma PS4 ja Ps5 tylko musiałem ściągnąć Fifę 21 na PS4 i wtedy w pokoju on mnie zaprosił i normalnie rozgrywaliśmy między sobą mecze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?