mateusz33
Dołączył/a: sierpień 2014
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@szkutnik91 Pam and Tommy
0
@Encore No niestety nikt z tamtego Ajaxu nie potrafi pokazać że jest top
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Freudysta zdecydowanie nie wydaje mi się by miał stopień wyższy bo chodziłem z nim do klasy 8 lat i zawsze wszystko tata mu załatwiał
0
@maniak33333 Dokładnie ma lat35 miasto w województwie lubuskim ale nie do końca mu wierzę ale z drugiej strony po co miał by kłamać
0
@konrad1661 wydaje mi się w robi mnie w ciula
0
@Freudysta no właśnie koleś ma 35 lat i nie wydaje mi się by był dyplomowanym bo został włefista bo tata jest starostą
0
@Freudysta Mój kolega obecnie uczy wf 1-8 i mówi że ma około 4500 na rękę plus zajęcia poza lekcyjne typu SKS i komu tu kurwa wierzyć powiedźcie
0
@Kamiloza91 Gorszy na pewno by nie był
0
Komentarz usunięty
2
@RomanHoffer Mój Tata zmarł w zeszłym roku w sierpniu miał 54lata miałem z nim bardzo dobry kontakt
1
@tomek8756 A co można się spodziewać po idiotce jachira on może tylko i wyłącznie wziąć rozbitek i biedroneczka
0
@dampol Top10 dobre gościu jest przeciętny i nie wart tych zarobków uśmiałem się heheheh
0
@ObserwatorLaBambli Brygada RR pośmiać się można jeżeli lubisz tego rodzaju filmy
0
@tomek8756 zestaw Rybka ziemniaczki lub frytki i surówką 35 zł to też zależy jaką duża rybka ale masz wybór mała,średnia czy duża pani się pyta przed zamówieniem
1
@tomek8756 Wejście 28, Aleja Wojska Polskiego Plazarnia fish and chips
0
@tomek8756 flądra z pieczonymi ziemniaczkami akurat wczoraj wróciłem że Sopotu
0
@Ojciec5tkidzieci Jak by nie było gdyby nie program to pewnie by człowiek nie usłyszał za szybko o małolacie
0
@Kamiloza91 warto. Dużo klasyków i innych seriali oprócz star wars
0
@Michu94 Ewidentnie nie wie co mówi
6
@sergio5 To chyba każdy powinien mieć taki szacunek do drugiego człowieka a nie że zrobiło wrażenie
0
@Robert_Kubica A ja tam nie byłem nie jestem i nie będą za tym transferem po prostu za stary i tyle w temacie
0
@zodiak_10 Ależ to były piękne czasy
1
@Edoss Dokładnie Mane na skrzydło Auba na 9 i tragedii może by nie było
9
@Odcinkowy Czyli nikt nie przyjdzie Xd
2
@Odcinkowy De Jong do Citi a do Barcy Bernardo i bd gitarka
0
@KrychaFCB Niech wypie...... I nie wraca nigdy do klubu
0
@kacperFCB_ Pożyjemy zobaczymy. Lewy nie trafi do Barcelony i mogę tu stawiać góry
0
@kacperFCB_ Żadnym gwarantem nie jest ma tylko nazwisko już Messi był też gwarantem jak szedł do Psg
1
@TaKeSe tak grałem ostatnio z kolegą on ma PS4 ja Ps5 tylko musiałem ściągnąć Fifę 21 na PS4 i wtedy w pokoju on mnie zaprosił i normalnie rozgrywaliśmy między sobą mecze