2

@TaKeSe Możesz normalnie tylko pobierając na Ps5 fifkę musisz pobrać wersję na ps4i wtedy bez problemu możesz pykac z ziomeczkoem ostatnio tak grałem

0

@mekston I po wyścigu. Dawaj Red Bull

0

@kapibara Bardziej może tutaj zadziała super Liga. Benzema ZP spoko ale może to boleć przedstawicieli Europy o te rozgrywki i pokręcić troszkę

0

@kewin i zajebiście

1

@FC1899Barca przecież on nie odejdzie w tym sezonie a jak już to dojdzie to na pewno nie do Barcelony

0

@tomek8756 Świat według Ludwiczka kozak bajka tak jak Ed edd i eddy

0

@Sapos93 Nie ,mam wyjeb... U mnie KSW leci pozdrooo

0

Jak PSG zobaczyli ile chce przeciętniak z historią kontuzji to nawet oni nie są tacy glupi

0

@Scross Za Bartomeu Barca żyła ponad stan i teraz jest jak jest

0

@Survier Właśnie a gdzie jest teraz Moriba ??

0

@4drian0 Zawsze można poczekać do Lipca i oglądnąć wszystkie

0

@Dejvo Ja nie widzę nikogo i nie widzę funduszy na kogoś

1

@Cwaniak4 Dokładnie jak człowiek założy własną rodzinę to dopiero widzi jak jest i chciał by żeby dzieci nie robiły tego co samemu się robiło w ich wieku

2

@Kurkmen Lubuskie 14 zł kilogram a Czereśnie po 26 zł za kilogram

0

@Janek_7 Za to ma płacone

0

@Qba2312 Boli i jeszcze jakiś czas bd bolało

0

@LisekChyba ktoś przespał ostatni rok....

0

@pato1234 Barca to raczej nie rozstrzygnie już nic w tym meczu

1

Brawo Citi Brawo Guardiola !!!!!

0

@lukasik17 Złapał fale Fame i korzysta chłop dla kasy

2

@lukasik17 Pewnie coś niecoś potrafi

8

@gumaz Jasne! Najważniejsze aby dzieci urodziły się zdrowe

0

@Ferran oby nie i dziękuję temu panu

0

@The_Man Mi bardzo siadł właśnie taki klimat horroru może dlatego że coś innego ogólnie film bardzo się miło ogladalo

8

@OsamaDembele A po cholerę? 60 minuta i bd dobrze młody jest dopiero co po kontuzji

0

@Radzio_94 Może nie aż takie jak casemiro czy viniciusa ale rzeczywiście coś ma w sobie z tej dwójki

0

@czosnekfcb Motorola edge 20

0

@Joe_Pesci bardziej pad po odepchnięciu ale w głowie się zakręciło

1

@Alanooo Jak zamawiam i płace gotówka to zawsze dostaje kierowca przynajmniej 10% napiwku a jak place karta to niestety nie bo nie ma takiej możliwości ze strony lokalu

0

@Kamil689 Bardzo słabo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?