0

@kuz ja tam na tv oglądałem cały mecz bez zacinki

0

@Clue oczywiście za Messim

1

@BART97 Dokładnie stop dla pijanych kierowców!!

2

@maniak33333 Dla mnie osobiście kierowcę pod wpływem alko na dzień dobry 3 miesiące więzienia i zabranie prawka i dojechanie takiej sumy pieniędzy by się osral

0

@OsamaDembele Bo jest slaby

0

Koeman płacze jak oglada

0

@Fido66 I Bardzo dobrze koszą wszystko jak idzie a pizdzielce z Canal Plus i eleven tylko patrzą

2

You are not my friend, you are my brother my friend! Pasza szacuuuun auuuuu

1

@kkbarca Taaaa i tą głupią wymówka o rękawicach i przygotowaniu bravo dla Alana choć nie jest fanem ale szacun mentalnie to wygrał Alan

0

@dv_7 Mam i bez problemu podaje odczyt i po 4 dniach faktura wystawiona

8

Sejfy.pl i Garand profesjonalna broń łaaaaaaaa sponsorem

4

Komentarz usunięty

0

@taris jedyne co Dembele musi to wypier... Z Barcelony

1

@MarFan tak samo jak Tusk na Kaczyńskim tam PoPis siebie warci

0

@BARCA1899Messi Ja tam od tej Barcy nie oczekuje dużo wystarczy miejsce 2-4 i będzie dobrze

0

@Ronmes jak by to Casemiro zrobił to pewnie nic by nie było heheh

0

@MarioVeB! Tu to by nie pomógł Klopp w tak krótkim czasie

0

@Mbdf27 Dobry ale bardzo dużo czasu pochłania

0

@pt9rowniez UPC i jest normalnie

2

@Sulimo chyba siostra ważniejsza niż mecz

2

@Przemek2323 niech się zwolni i na kasę do biedronki więcej zarobi

1

@Hanok Dani go zje doświadczeniem nie z takim miał doczynienia :)

0

@Ghotti grudzień 592,87 teraz 622,54 więc jakoś tragicznie mi nie skoczyło bank Millennium

1

@kazbychu KOZAK 10/10

0

@Azacca Również podpinam się

0

@Herato tylko i wyłącznie wina Bartka chciał stworzyć coś na wzor Galacticos ale to nigdy nie bd grało patrz na PSG i wcześniej Real ciężko nad tym zapanować ale i tak tylko Barca

0

@YeastMoss niby tak ale patrząc na gościa który mógł zdobyć coś więcej niż w Napoli to raczej ma wyjebane na puchary i osiągnięcia....

0

@Transu96 kasa ,kasa jeszce raz kasa

0

@MysticCat Tvp taktycznie zjadł TVN przewidzieli że nasi nie będą skakać i mieli wyjebke na skoki bo nie będzie oglądał ości xd z żartem oczywiscie

0

@Adey Nie mówię że nie jest ale to jest kret gdzie nie pójdzie to afery a tego Barcelonie więcej już nie trzeba

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?