mateusz33
Dołączył/a: sierpień 2014
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kuz ja tam na tv oglądałem cały mecz bez zacinki
0
@Clue oczywiście za Messim
1
@BART97 Dokładnie stop dla pijanych kierowców!!
2
@maniak33333 Dla mnie osobiście kierowcę pod wpływem alko na dzień dobry 3 miesiące więzienia i zabranie prawka i dojechanie takiej sumy pieniędzy by się osral
0
@OsamaDembele Bo jest slaby
0
Koeman płacze jak oglada
0
@Fido66 I Bardzo dobrze koszą wszystko jak idzie a pizdzielce z Canal Plus i eleven tylko patrzą
2
You are not my friend, you are my brother my friend! Pasza szacuuuun auuuuu
1
@kkbarca Taaaa i tą głupią wymówka o rękawicach i przygotowaniu bravo dla Alana choć nie jest fanem ale szacun mentalnie to wygrał Alan
0
@dv_7 Mam i bez problemu podaje odczyt i po 4 dniach faktura wystawiona
8
Sejfy.pl i Garand profesjonalna broń łaaaaaaaa sponsorem
4
Komentarz usunięty
0
@taris jedyne co Dembele musi to wypier... Z Barcelony
1
@MarFan tak samo jak Tusk na Kaczyńskim tam PoPis siebie warci
0
@BARCA1899Messi Ja tam od tej Barcy nie oczekuje dużo wystarczy miejsce 2-4 i będzie dobrze
0
@Ronmes jak by to Casemiro zrobił to pewnie nic by nie było heheh
0
@MarioVeB! Tu to by nie pomógł Klopp w tak krótkim czasie
0
@Mbdf27 Dobry ale bardzo dużo czasu pochłania
0
@pt9rowniez UPC i jest normalnie
2
@Sulimo chyba siostra ważniejsza niż mecz
2
@Przemek2323 niech się zwolni i na kasę do biedronki więcej zarobi
1
@Hanok Dani go zje doświadczeniem nie z takim miał doczynienia :)
0
@Ghotti grudzień 592,87 teraz 622,54 więc jakoś tragicznie mi nie skoczyło bank Millennium
1
@kazbychu KOZAK 10/10
0
@Azacca Również podpinam się
0
@Herato tylko i wyłącznie wina Bartka chciał stworzyć coś na wzor Galacticos ale to nigdy nie bd grało patrz na PSG i wcześniej Real ciężko nad tym zapanować ale i tak tylko Barca
0
@YeastMoss niby tak ale patrząc na gościa który mógł zdobyć coś więcej niż w Napoli to raczej ma wyjebane na puchary i osiągnięcia....
0
@Transu96 kasa ,kasa jeszce raz kasa
0
@MysticCat Tvp taktycznie zjadł TVN przewidzieli że nasi nie będą skakać i mieli wyjebke na skoki bo nie będzie oglądał ości xd z żartem oczywiscie
0
@Adey Nie mówię że nie jest ale to jest kret gdzie nie pójdzie to afery a tego Barcelonie więcej już nie trzeba