mekston
Dołączył/a: wrzesień 2012
41 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Herato kto wie czy jednak Portugalia nie rozbije Uzbeków
0
@bart_azz na razie zanim dojdziemy do 3 kolejki, jest druga
Algieria mimo zlego wyniku 0-3 nie zaprezentowala sie zle z ARG. Pytanie czy to wlasnie sila Algierii czy sa problemy w grze ARG.
Austriacy zaprezentowali sie bardzo solidnie na ostatnim Euro i maja pare dobrych nazwisk w skladzie - wiec to solidny test dla ARG ale tez bardzo wazny test bo 1/16 z Hiszpania to nic dobrego
1
@Rifek dlaczego m.in Byly trener Brazylii ma sie za niego wypowiadac;)?
8
za 3H GOAT zagra z Austrią. Bardzo ważne i niełatwe starcie na groźną Austrię.
Ciężki mecz czeka Argentynę - wygrana praktycznie zapewnia 1 miejsce w grupie, remis też stawia w nienajgorszej pozycji (choc wtedy będzie konkurs na bramki z Austrią i ARG ma 1 bramkę przewagi, ale to zawsze otwiera ścieżkę dla każdej z ekip), a porażka praktycznie zabija szanse na 1 miejsce i wtedy najpewniej czekałby ARG mecz z Hiszpanią już w 1/16.
@Encore @Popitek12 @Kessie @Adran360 @blakkudium @Lionel_Messi10 @Sysia11 @FcPortoFan1999
1
@Konradowskyy i to to z 1930 a nie tylko z 1950
0
@dzefrej234 nie, ale jednak zwiekszasz swoje szanse a w la liga to wyraznie - zakupil grajkow lepszych od wiekszosci ligi i wbil do top4
1
@Comentateiro @Popitek12 Popsiak Ty tez w branzy kinowej robisz?
Kreciles podobno 1 odcinek do serii kapitanowie mundialu 2022
@Lanosss
1
@Giwera chyba ostatnio ma 15 goli w 8 meczach - to gruba seria
1
@BezglutenowyPedri choc tez Norwegia np w Lidze Narodow grala w nizszej kategorii wiec to nieco wyrownuje sytuacji, grasz w lepszej repce ale na trudniejszych
Plus gole z eliminacji i towarzystkich i teraz pierwszy duzy turniej
0
@dzefrej234 warto dodac ze to wynikalo to z przejecia klubu przez szejka ktory chcial w ten sposob wejsc na rynek europejski a potem ich porzucil
0
@MsBarca Austria niełatwy rywal
5
@Popitek12 Popsiak pada u Ciebie deszcz w Texas?
@blakkudium @Adran360 @Lanosss @PatrychoO @Encore
2
@Comentateiro Mbappe pewnie 1/2 gole bedzie atakowal z Irakiem - zeby dogonic Klose i Messiego i wczesniej R9
5
@MichuZ44 Urugwaj jeszcze z MŚ nie odpadł, wiadomo ich sytuacja jest teraz ciężka ale jakby ugrali remis z Hiszpania to mogą grać dalej
W teorii mają i szanse na 1 miejsce w grupie
A Capo Verde zrobilo remis nie tylko na Urugwaju ale i Hiszpanii
0
@Transu96 grają z Uzbekistanem
0
@FcPortoFan1999 brakuje balonika
1
@Adran360 to byl prajm co jak co ale @Popitek12 Poppisteros zjadl zęby na soccerze - i niebywaly De Gea z potężna obrona przy 2 golu
2
@bartekvisca mysle ze to nie takie proste :)
Austria tez bedzie trudniejsza z ich obrona niz Algieria
Z Jordania w zaleznosci od wyniku z Austria moze odpoczac
Potem w 1/16 moga miec juz nielatwa przeprawe i ogolnie ich drabinka w pucharowej bedzie raczej skomplikowana niz prosta
0
@FcPortoFan1999 na razie spokojnie cel jest cel
0
@FcPortoFan1999 Dlatego Roberto Martinez chce realizowac cel gdzie indziej Oskarito
@Popitek12
0
@FcPortoFan1999 Komentatorzy uplastycznią
0
@FcPortoFan1999 Oski gol byl anulowany
0
@FcPortoFan1999 jedyna ekipa ktora ukasila w drugiej polowie byla Arabia - Factos
0
@FcPortoFan1999 Ty lubisz takie połowy, own goal i tyle
1
@Wossi61FCB trzeba tez pamietac jakim psim swędem sie z grupy wytoczyli
Remis z Islandia, wysoka porazka na Chorwatow i potem z Nigeria wcale nie bylo różowo (Nigeria miala swoje okazje), finalnie gola wrzucili w 80+ minucie plus potrzebowali korzystnego wyniku w meczu Chorwacja - Islandia
0
@FcPortoFan1999 uspokój się
Plus bylo ubranie pomnika
0
@FcPortoFan1999 pisalem o silnym rozpoczeciu turnieju, plus ten wynik troche mylacy
1
@Wossi61FCB tak masz racje nie byl od razu konca, ale nie setka i nawet nie wiem czy bardzo dobra okazja bym to nazwal - tam bylo jeszce zamieszanie ale tak czy inaczej daleko od wygrania
Ale bardziej do tego nawiazywalem ze przed 70 minuta przegrywali 4-2 wiec pisanie „ze byli najblizej wygrania” to brzmi jakby mieli realne
A tutaj mowimy o strzeleniu na jedna bramke straty w 93 minucie i jednej szansie w ogole na remis
0
@FcPortoFan1999 pozostaje, bo to
Dotyczy ARG
0
@agaFCB own goal tutaj