2

@Herato kto wie czy jednak Portugalia nie rozbije Uzbeków

0

@bart_azz na razie zanim dojdziemy do 3 kolejki, jest druga

Algieria mimo zlego wyniku 0-3 nie zaprezentowala sie zle z ARG. Pytanie czy to wlasnie sila Algierii czy sa problemy w grze ARG.

Austriacy zaprezentowali sie bardzo solidnie na ostatnim Euro i maja pare dobrych nazwisk w skladzie - wiec to solidny test dla ARG ale tez bardzo wazny test bo 1/16 z Hiszpania to nic dobrego

1

@Rifek dlaczego m.in Byly trener Brazylii ma sie za niego wypowiadac;)?

8

za 3H GOAT zagra z Austrią. Bardzo ważne i niełatwe starcie na groźną Austrię.

Ciężki mecz czeka Argentynę - wygrana praktycznie zapewnia 1 miejsce w grupie, remis też stawia w nienajgorszej pozycji (choc wtedy będzie konkurs na bramki z Austrią i ARG ma 1 bramkę przewagi, ale to zawsze otwiera ścieżkę dla każdej z ekip), a porażka praktycznie zabija szanse na 1 miejsce i wtedy najpewniej czekałby ARG mecz z Hiszpanią już w 1/16.

@Encore @Popitek12 @Kessie @Adran360 @blakkudium @Lionel_Messi10 @Sysia11 @FcPortoFan1999

1

@Konradowskyy i to to z 1930 a nie tylko z 1950

0

@dzefrej234 nie, ale jednak zwiekszasz swoje szanse a w la liga to wyraznie - zakupil grajkow lepszych od wiekszosci ligi i wbil do top4

1

@Comentateiro @Popitek12 Popsiak Ty tez w branzy kinowej robisz?

Kreciles podobno 1 odcinek do serii kapitanowie mundialu 2022

@Lanosss

1

@Giwera chyba ostatnio ma 15 goli w 8 meczach - to gruba seria

1

@BezglutenowyPedri choc tez Norwegia np w Lidze Narodow grala w nizszej kategorii wiec to nieco wyrownuje sytuacji, grasz w lepszej repce ale na trudniejszych

Plus gole z eliminacji i towarzystkich i teraz pierwszy duzy turniej

0

@dzefrej234 warto dodac ze to wynikalo to z przejecia klubu przez szejka ktory chcial w ten sposob wejsc na rynek europejski a potem ich porzucil

0

@MsBarca Austria niełatwy rywal

5

@Popitek12 Popsiak pada u Ciebie deszcz w Texas?

@blakkudium @Adran360 @Lanosss @PatrychoO @Encore

2

@Comentateiro Mbappe pewnie 1/2 gole bedzie atakowal z Irakiem - zeby dogonic Klose i Messiego i wczesniej R9

5

@MichuZ44 Urugwaj jeszcze z MŚ nie odpadł, wiadomo ich sytuacja jest teraz ciężka ale jakby ugrali remis z Hiszpania to mogą grać dalej

W teorii mają i szanse na 1 miejsce w grupie

A Capo Verde zrobilo remis nie tylko na Urugwaju ale i Hiszpanii

0

@Transu96 grają z Uzbekistanem

0

@FcPortoFan1999 brakuje balonika

1

@Adran360 to byl prajm co jak co ale @Popitek12 Poppisteros zjadl zęby na soccerze - i niebywaly De Gea z potężna obrona przy 2 golu

2

@bartekvisca mysle ze to nie takie proste :)

Austria tez bedzie trudniejsza z ich obrona niz Algieria

Z Jordania w zaleznosci od wyniku z Austria moze odpoczac

Potem w 1/16 moga miec juz nielatwa przeprawe i ogolnie ich drabinka w pucharowej bedzie raczej skomplikowana niz prosta

0

@FcPortoFan1999 na razie spokojnie cel jest cel

0

@FcPortoFan1999 Dlatego Roberto Martinez chce realizowac cel gdzie indziej Oskarito

@Popitek12

0

@FcPortoFan1999 Komentatorzy uplastycznią

0

@FcPortoFan1999 Oski gol byl anulowany

0

@FcPortoFan1999 jedyna ekipa ktora ukasila w drugiej polowie byla Arabia - Factos

0

@FcPortoFan1999 Ty lubisz takie połowy, own goal i tyle

1

@Wossi61FCB trzeba tez pamietac jakim psim swędem sie z grupy wytoczyli

Remis z Islandia, wysoka porazka na Chorwatow i potem z Nigeria wcale nie bylo różowo (Nigeria miala swoje okazje), finalnie gola wrzucili w 80+ minucie plus potrzebowali korzystnego wyniku w meczu Chorwacja - Islandia

0

@FcPortoFan1999 uspokój się

Plus bylo ubranie pomnika

0

@FcPortoFan1999 pisalem o silnym rozpoczeciu turnieju, plus ten wynik troche mylacy

1

@Wossi61FCB tak masz racje nie byl od razu konca, ale nie setka i nawet nie wiem czy bardzo dobra okazja bym to nazwal - tam bylo jeszce zamieszanie ale tak czy inaczej daleko od wygrania

Ale bardziej do tego nawiazywalem ze przed 70 minuta przegrywali 4-2 wiec pisanie „ze byli najblizej wygrania” to brzmi jakby mieli realne

A tutaj mowimy o strzeleniu na jedna bramke straty w 93 minucie i jednej szansie w ogole na remis

0

@FcPortoFan1999 pozostaje, bo to
Dotyczy ARG

0

@agaFCB own goal tutaj

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?