0

@FcPortoFan1999 i Portugalia to będzie ta z Ligi Narodów

1

@Adran360 prawie 3 xG Ekwadoru

Turcja z Paragwajem tez spore xG

2

@KamQiX wprowadzajac tez do tego nowatorskie rozwiązanie niskiego pressingu

@FcPortoFan1999

1

@Arn3th tak, decyduja bezposrednie

Niemcy nie maja gwarancji 1 miejsca ale oczywiscie mocno musieliby zmascic bo wlasciwie tylko przegrana 2 golami z Ekwadorem ich wyrzuca na 3 miejsce

1

@macio_944 i to na ostatniej prostej ligi - grali z nim mecz, ha tfu

2

@Jarema2000 zgadza sie, dlatego napisalem ze porażka 1 bramka wyżej niż 0-1, czyli 1-2, 2-3 daje im gwarancje 1 miejsca

Wtedy bilans byłby taki sam, ale Niemcy mieliby najwięcej strzelonych w meczach między tymi 3.

Przy 0-1, wtedy patrzymy na całościowy bilans ich i WKS, a wysoka wygrana z Curacao dałaby im 1 miejsce (pkt 4 tiebreaka rozstrzygający)

2

@FcPortoFan1999 nie mogli Oskarito

3

Niemcy nie mają jednak gwarancji jeszcze 1 miejsca w grupie.

Jak Ekwador wygra z Curacaco, to potem Niemcom wystarcza remis z Ekwadorem, ew porażka max.1 bramką - jeśli przegrają nie 0-1 to wtedy też 1 miejsce gwarantowane

Przy 0-1 wtedy wciąż mogą ale WKS nie moze za wysoko z Curaco wygrać, wiec jakakolwiek porażka 1 bramką praktycznie daje też 1 miejsce

@FcPortoFan1999 @blakkudium @Adran360 @Comentateiro

2

@Adran360 detale

10

Undav - Brobbey ale to będzie chodziło w Barcy w kolejnym sezonie

i Yamal im ciasteczka będzie grał

@ViscaelBarca2007 @Popitek12 @Kessie @blakkudium @Adran360 @FcPortoFan1999

2

@Adran360 ostatnie dwa turnieje MŚ jednak były ogromnymi porażkami Niemców

4

Deco powinien zainteresować się tym Undavem

@Lanosss @FcPortoFan1999 @blakkudium @Adran360 @Popitek12 @Kessie @ViscaelBarca2007

1

Ależ dobre podanie w tej minucie

0

WKS to może utrzymać

0

@FcPortoFan1999 tutaj chca sie pokazac całemu światu

1

Starcia wewnątrz europejskie i znów masa goli

@FcPortoFan1999 @Lanosss @Popitek12

4

Polska by nigdy tak nie wtopiła na dużym turnieju

My nawet z Mistrzami Świata ostatnim razem tylko 0-2

@FcPortoFan1999 @Lanosss

0

@Paulinho2012 mial lepszy sezon klubowy, ale ZP ma tez swoje elementy o ktorych trzeba pamietac - marketing Mbappe > marketing Olise

Jesli Francja bralaby MŚ, to Mbappe tez najpewniej mialby sporo goli, moze nawet zostalby krolem strzelcow i tez pobiłby rekord bramek na MŚ

Plus on tez nieco nastrzelial - i byl krolem strzelcow La Ligi i LM trzeba pamietac

1

My z Holandią na Euro remisowaliśmy w tym momencie

@FcPortoFan1999 @Lanosss

9

0

@FcPortoFan1999 Oski tutaj sprawa jasna

3

Brian Brobbey do Barcy - tak czy nie?

@ViscaelBarca2007 @Popitek12 @FcPortoFan1999 @Adran360 @blakkudium

1

@FcPortoFan1999 a pamietasz nasz mecz na Euro z Holandia Oski?

Buuksa i 1-0

@Lanosss

0

@FcPortoFan1999 tutaj Uzbekowie zaplaca rachunek Oski

0

@FcPortoFan1999 rozne opcje moga byc, ale na razie daleko od tego

0

@Paulinho2012 jak Mbappe bedzie nabijal bramki i strzelal takie golazo jak w 1 meczu to easy ZP dla niego

3

Holendrzy napoczynają Szwecje

@FcPortoFan1999 @Lanosss @Popitek12

3

@barcelonaLM nie, nawet jak przegraja to i tak zachowaja szanse awansu bez wzgledu na wynik meczu Kolumbia - DRK

Ale tutaj Uzbekistan zaplaci rachunek @FcPortoFan1999

0

@FcPortoFan1999 trzeba odliczac

Powoli we wtorek tez robimy odliczanie do Aktu 2 akcji Cel

0

@FcPortoFan1999 jak z 3 to w sumie nie wiadomo co beda miec

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?