mekston
Dołączył/a: wrzesień 2012
41 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 i Portugalia to będzie ta z Ligi Narodów
1
@Adran360 prawie 3 xG Ekwadoru
Turcja z Paragwajem tez spore xG
2
@KamQiX wprowadzajac tez do tego nowatorskie rozwiązanie niskiego pressingu
@FcPortoFan1999
1
@Arn3th tak, decyduja bezposrednie
Niemcy nie maja gwarancji 1 miejsca ale oczywiscie mocno musieliby zmascic bo wlasciwie tylko przegrana 2 golami z Ekwadorem ich wyrzuca na 3 miejsce
1
@macio_944 i to na ostatniej prostej ligi - grali z nim mecz, ha tfu
2
@Jarema2000 zgadza sie, dlatego napisalem ze porażka 1 bramka wyżej niż 0-1, czyli 1-2, 2-3 daje im gwarancje 1 miejsca
Wtedy bilans byłby taki sam, ale Niemcy mieliby najwięcej strzelonych w meczach między tymi 3.
Przy 0-1, wtedy patrzymy na całościowy bilans ich i WKS, a wysoka wygrana z Curacao dałaby im 1 miejsce (pkt 4 tiebreaka rozstrzygający)
2
@FcPortoFan1999 nie mogli Oskarito
3
Niemcy nie mają jednak gwarancji jeszcze 1 miejsca w grupie.
Jak Ekwador wygra z Curacaco, to potem Niemcom wystarcza remis z Ekwadorem, ew porażka max.1 bramką - jeśli przegrają nie 0-1 to wtedy też 1 miejsce gwarantowane
Przy 0-1 wtedy wciąż mogą ale WKS nie moze za wysoko z Curaco wygrać, wiec jakakolwiek porażka 1 bramką praktycznie daje też 1 miejsce
@FcPortoFan1999 @blakkudium @Adran360 @Comentateiro
2
@Adran360 detale
10
Undav - Brobbey ale to będzie chodziło w Barcy w kolejnym sezonie
i Yamal im ciasteczka będzie grał
@ViscaelBarca2007 @Popitek12 @Kessie @blakkudium @Adran360 @FcPortoFan1999
2
@Adran360 ostatnie dwa turnieje MŚ jednak były ogromnymi porażkami Niemców
4
Deco powinien zainteresować się tym Undavem
@Lanosss @FcPortoFan1999 @blakkudium @Adran360 @Popitek12 @Kessie @ViscaelBarca2007
1
Ależ dobre podanie w tej minucie
0
WKS to może utrzymać
0
@FcPortoFan1999 tutaj chca sie pokazac całemu światu
1
Starcia wewnątrz europejskie i znów masa goli
@FcPortoFan1999 @Lanosss @Popitek12
4
Polska by nigdy tak nie wtopiła na dużym turnieju
My nawet z Mistrzami Świata ostatnim razem tylko 0-2
@FcPortoFan1999 @Lanosss
0
@Paulinho2012 mial lepszy sezon klubowy, ale ZP ma tez swoje elementy o ktorych trzeba pamietac - marketing Mbappe > marketing Olise
Jesli Francja bralaby MŚ, to Mbappe tez najpewniej mialby sporo goli, moze nawet zostalby krolem strzelcow i tez pobiłby rekord bramek na MŚ
Plus on tez nieco nastrzelial - i byl krolem strzelcow La Ligi i LM trzeba pamietac
1
My z Holandią na Euro remisowaliśmy w tym momencie
@FcPortoFan1999 @Lanosss
9
Brian Brobbey - Deco juz dzwoni?
@FcPortoFan1999 @blakkudium @Adran360 @ViscaelBarca2007 @Lanosss
0
@FcPortoFan1999 Oski tutaj sprawa jasna
3
Brian Brobbey do Barcy - tak czy nie?
@ViscaelBarca2007 @Popitek12 @FcPortoFan1999 @Adran360 @blakkudium
1
@FcPortoFan1999 a pamietasz nasz mecz na Euro z Holandia Oski?
Buuksa i 1-0
@Lanosss
0
@FcPortoFan1999 tutaj Uzbekowie zaplaca rachunek Oski
0
@FcPortoFan1999 rozne opcje moga byc, ale na razie daleko od tego
0
@Paulinho2012 jak Mbappe bedzie nabijal bramki i strzelal takie golazo jak w 1 meczu to easy ZP dla niego
3
Holendrzy napoczynają Szwecje
@FcPortoFan1999 @Lanosss @Popitek12
3
@barcelonaLM nie, nawet jak przegraja to i tak zachowaja szanse awansu bez wzgledu na wynik meczu Kolumbia - DRK
Ale tutaj Uzbekistan zaplaci rachunek @FcPortoFan1999
0
@FcPortoFan1999 trzeba odliczac
Powoli we wtorek tez robimy odliczanie do Aktu 2 akcji Cel
0
@FcPortoFan1999 jak z 3 to w sumie nie wiadomo co beda miec