mekston
Dołączył/a: wrzesień 2012
41 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@AmigoBlancos co by nie mówić, to choc strzelil gola na kazdym mundialu, to:
Na dobra sprawe tylko jako tako udany mial w 2018 (strzelil 4 gole), ale repka tylko do 1/8 dotarla
Plus w 2006 - jedyny gol to karny z Iranem
2010 - gol z Korea Płn przy wyniku 7-0
repki (a jego chyba byl na 6-0 w samej koncowce, super wazny)
2022 - karny z Ghana
A w 2014 - gol z Ghana w meczu gdzie chhyba zmarnowal 3-4 setki i Portugalia z grupy nie wyszla
Jednak z jakiegos wzgledu nie dojezdzal na MŚ, gdzie na Euro potrafil zdzialac zdecydowanie więcej
0
@FcPortoFan1999 nie jest Oskarito
2
@AmigoBlancos Mbappe ma 27 lat jeszcze (w grudniu konczy 28), wiec 2030 ma 31, a 2034 - 35
A kto wie czy 39 nie zagra
Medycyna do przodu, diety lepsze
Na ten moment trudno przesadzac, ale raczej wiecej sportowcow ma szanse cisnac pod 40, (ten trend wydluzania karier dotyczy niemal wszystkich sportow zwroc uwage)
4
@LAMC_10 i to jest kontent jaki propsuje @Popitek12 Popczimir
I nie bedzie zgloszen
@blakkudium @Adran360 @Lanosss
4
@Popitek12 Popsiak czy po wczorajszym jednym z najpiękniejszych dni w historii MŚ dzisiaj whisky The Macallan?
@Lanosss @PatrychoO @blakkudium @Adran360 @Kessie
0
@Cule1019 nie no, 3 gole w KAŻDYM meczu to nawet w prime tyle nie szlo ;)
Teraz strzelil pierwszego hat tricka na MŚ
Raczej teraz jeden hat trick w roku to jest max.
Messi nie jest w trybie eco, on nie bedzie biegal 10 km w meczu, nawet w 1/16, 1/8 itp - dlatego ze najpewniej schodzilby z kontuzja.
Mięśniówki potrafia go atakowac, i on potrzebuje regeneracji posprintowej
5
Kiedyś 38 stopni to był zwykły dzień a teraz to wszyscy panikują xD
1
@Comentateiro jednak w fazie grupowej czesto ktos z wielkich odpadal, a czesto Ci wielcy do ostatniej kolejki drżą o awans
Jednak wiadomo ze pucharowa ma wiekszy zastrzyk emocji, ale nie raz czy to Niemcy, czy Hiszpania, Portugalia, Anglia, Wlochy potrafily poleciec
Argentyna w 2018 jak walczyla o wyjscie, w 2022 tez po porazce weszli w pucharowa szybciej wlasciwie, Hiszpania 2010 etc
1
@MichuZ44 silniki spalinowe tez beda bardziej wyrównane po poprawce Ferrari
Moze byc gruba rywalizacja
0
@A4ron porównywalne trudnosci, duzo zalezec bedzie od tzw formy dnia meczowego
1
@Encore @Luciano99 ciekawe, bo czasami ta „9” jak sie przełamuje to potem idzie lepiej
ALE tez jest to ryzyko ze zagrali z drużyna tier 2/tier 3 w samej Azji i ze wszystko dobrze, dobrze chlopaki robią, a tu wlasnie powrot do ustawien ktore widzimy juz od dlugiego czasu.
Mecz z Kolumbia bedzie testem, ale tez nie przekresli niczego bo Portugalia i tak wychodzi z grupy bo:
A/ wygrana i jednak pokazanie sie z juz z mocnym rywalem to bedzie taki sygnal
B/ wlasnie jak nie pojdzie to przy pucharowej mozna dokonac korekty
Inna sprawa, czy Gonzalo Ramos to tez nie jest crack na 9 - różnica pewnie bylaby w pressingu, mobilnosci i liczbie kilometrów ale technika jest po stronie Cra
1
@Marusek najdziwniejsza akcja bedzie Algieria - Austria jesli Hiszpania domknie wygranie grupy ;)
0
@Marusek wygrany jednak dostanie ekipe z 3 miejsca, plus pamietaj ze wygrany gra w Vancouver wiec Kanada mysle ze bardzo chce to 1 miejsce
2
@chavez przy Meksyku jednak, to gospodarz i przed wlasna publicznoscia mimo ze wyjda nieco rezerwowo to raczej beda chcieli tez wygrać
1
@barcelonaLM na ten moment wyglada ze warto mocno powalczyc o 1 miejsce, chyba ze cos mocno zaskoczy w toku 3 kolejki
Oczy glównie skierowane co zrobi Hiszpania i Francja
4
@heniusss no tak gdyby jakies niespodzianki wjechaly albo sensacje to mozesz kombinowac w inna strone
Na razie wiadomo ze na gorze sa Niemcy i USA a na dole Meksyk i ARG
0
@Marusek mysle ze nie ma powodu tutaj grac ustawki, gdzie nawet przy porazce nie widze zeby przy 4 pkt i dodatnim bilansie bramkowym nie wyjsc
3
@Who_you_mam @Popitek12 Popsialdo jak to widzisz? Należy zgłosić?
@Lanosss @blakkudium @Adran360 @PatrychoO
1
@Luciano99 i jeszcze mlody pomocnik Luka Modric - teraz w SerieA chyba gra
1
@Lionel_Messi10 GOAT!
1
@Marusek w praktyce 4 pkt dadza awans
Szczegolnie ze obie repki maja dobry bilans
Plus warto powalczyc o 1 miejsce
3
@FcPortoFan1999 wazne ze N10 ma dostac minuty ze Szkocja
I oni wiedza o CELU
@Lanosss @Adran360 @blakkudium
1
@Krzysztof1987 Turcja juz odpadla
Licza sie najpierw mecze bezposrednie, a ma porazki na Paragwaj i Australie
Nawet jakby 100-0 wygrali to odpadli
6
Dla Portugalii mecz z Kolumbia będzie ważny, w szczególnosci jesli Hiszpania nie wtopi z Urugwajem.
Wtedy przy braku wygranej z Kolumbia maja wstepnie nieciekawa drabinke
Ghana / Chorwacja
Hiszpania
USA? (Tu w 1/4 to nie wiadomo)
Francja (jak nie przegra z Norwegia)
@Encore @barcelonaLM @Popitek12 @Kessie @blakkudium @Adran360 @Lanosss @PatrychoO @Comentateiro @heniusss
0
@FcPortoFan1999 wczesniej byl AKT DRUGI
1
@heniusss króciutko tam, patrz @Popitek12 Poppers jak poustawial dziennikarzy
0
@FcPortoFan1999 Oski, czujesz vibe Ekstraklasy?
2
@aspr1me @Bolton opinia
2
@Lionel_Messi10 Leo ugotował na razie
1
@escarabajo a ile czasu na picie wody bylo