3

@Popitek12 @Encore ile razy dziennie dzwonisz do @Popitek12 Popperosława?

1

@FcPortoFan1999 haha, widzisz Oski, patrz @Popitek12 Popperos juz wie co bedzie z Uzbekami

A pewien Pan bedzie chcial ladnie postrzelac Azjatom

4

@blakkudium a córkę Krystyna

0

@FcPortoFan1999 calma Oski

Choc Serb chcialby takiej wtopy Jannika i wtedy on pojdzie po swój 25

0

@Gall nie no, to nie ma sensu - nie na tym etapie, to byłyby szachy 9D. Po prostu niestety UPA znaczy co innego dla Ukrainy i dla nas i Zelensky najwyraźniej miał wywalone na nas w tej sytuacji.

Na razie nie ma tematu wejscia Ukrainy do UE w sytuacji politycznej jaka jest

0

@FcPortoFan1999 tutaj jest szybsza gra i 5 setowka bedzie mniej meczaca

0

@Faro Yamal juz bedzie gotował od poczatku pamiętaj

0

@FcPortoFan1999 raczej po Paryżu nie dostaniemy znowu nowego zwycięzcy szlema Oski

1

@FcPortoFan1999 Fritz dostaje od Sinnera jesli nie Serb

5

Taylor Fritz ma 7 wygranych z rzedu na Zvereva.

Teraz z Halle go pogonił

@FcPortoFan1999 @Encore @Kessie @agaFCB @barcelonaLM @Popitek12

0

@FcPortoFan1999 jest oficjalny ale jednak niedużej rangi

0

@FcPortoFan1999 ale mało kto, a temat celu wraca

0

@FcPortoFan1999 Liga Narodów to Liga Narodów, no one cares, ja tutaj o dużych turniejach

10

@Arden musztardowa to klasyk w domu Ronaldich

@Lanosss @PatrychoO @blakkudium @Adran360

1

@FcPortoFan1999 Chorwacja medal MŚ 2018 - srebro, medal MŚ 2022 - brąz, na Euro co ciekawe to tak bez szalenstw - top8 mieli w 2008 roku, potem różnie, top16 bylo, ale i brak wyjscia z grupy tez

1

@FcPortoFan1999 my mieliśmy Euro 2016 i tam wiemy, że można było ugrać coś takiego

0

@FcPortoFan1999 a to wszystko bardzo by grało dla pewnego celu, nie powiem jakiego

0

@FcPortoFan1999 Chorwacja lubi karne Oskarito

Potem Livakovic mecz życia z Brazil i cyk medal na koniec

0

@Encore jak Hiszpania wyjdzie z 2 to dolna drabinka będzie napakowana i wtedy lepiej być na górze

Ciekawe czy Portugalia wtedy sprytnie nie zrobi i przeniesie się na górę

1

@Encore haha @FcPortoFan1999 Oskai polajkował swoją kontrpredykcje

14

@Borneo odpowiem krótko ⅞ to 87,5%

0

@Encore pewnie Mbappe dorzuci co najmniej 1 albo 2 trafienia

Ale zobaczymy bo wcale wyjście z drugiego miejsca z grupy I nie jest złe - wtedy grasz najpewniej z WKS w 1/16 a potem Brazylia / Maroko (tutaj tez sprawa nie jest jasna do konca z 1 miejscem, choc Brazylia ten bilans ma niezly)

Ale tak - w kazdym razie w 1/8 wtedy albo Niemcy, albo Maroko / Brazylia
Ale potem 1/4 tutaj pewnie lepiej byc na górze, za to 1/2 to moze lepiej na dole, bo na górze Hiszpania

3

@FcPortoFan1999 dostali alert RCB Oskarito

0

@Encore Francja Norwegia może byc ciekawym starciem własnie o 1 miejsce

zobaczymy jaki bedzie bilans bramkowy obu, ale Norwegia potencjalnie moglaby cos takiego wyremisowac - ale pytanie jak im z Senegalem pojdzie

1

@FcPortoFan1999 Oski lubisz naleśniki z polewą?

0

@FcPortoFan1999 nie Oski, pamiętaj o celu

2

@Lanosss @FcPortoFan1999 Oski kosiłbyś?

1

@Starrk jest sporo opcji, że do takiego starcia dojdzie

Hiszpania albo porażka albo remis na koniec (zalezy od bilansu bramkowego), albo ARG wtopilaby z Austrią

0

@Gall po co w tym momencie mieliby się skłócać z Polakami?

1

@Herato Yamal dzisiaj gotowanie, pytanie czy bramka czy asysta, a może both

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?