mekston
Dołączył/a: wrzesień 2012
41 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Popitek12 @Encore ile razy dziennie dzwonisz do @Popitek12 Popperosława?
1
@FcPortoFan1999 haha, widzisz Oski, patrz @Popitek12 Popperos juz wie co bedzie z Uzbekami
A pewien Pan bedzie chcial ladnie postrzelac Azjatom
4
@blakkudium a córkę Krystyna
0
@FcPortoFan1999 calma Oski
Choc Serb chcialby takiej wtopy Jannika i wtedy on pojdzie po swój 25
0
@Gall nie no, to nie ma sensu - nie na tym etapie, to byłyby szachy 9D. Po prostu niestety UPA znaczy co innego dla Ukrainy i dla nas i Zelensky najwyraźniej miał wywalone na nas w tej sytuacji.
Na razie nie ma tematu wejscia Ukrainy do UE w sytuacji politycznej jaka jest
0
@FcPortoFan1999 tutaj jest szybsza gra i 5 setowka bedzie mniej meczaca
0
@Faro Yamal juz bedzie gotował od poczatku pamiętaj
0
@FcPortoFan1999 raczej po Paryżu nie dostaniemy znowu nowego zwycięzcy szlema Oski
1
@FcPortoFan1999 Fritz dostaje od Sinnera jesli nie Serb
5
Taylor Fritz ma 7 wygranych z rzedu na Zvereva.
Teraz z Halle go pogonił
@FcPortoFan1999 @Encore @Kessie @agaFCB @barcelonaLM @Popitek12
0
@FcPortoFan1999 jest oficjalny ale jednak niedużej rangi
0
@FcPortoFan1999 ale mało kto, a temat celu wraca
0
@FcPortoFan1999 Liga Narodów to Liga Narodów, no one cares, ja tutaj o dużych turniejach
10
@Arden musztardowa to klasyk w domu Ronaldich
@Lanosss @PatrychoO @blakkudium @Adran360
1
@FcPortoFan1999 Chorwacja medal MŚ 2018 - srebro, medal MŚ 2022 - brąz, na Euro co ciekawe to tak bez szalenstw - top8 mieli w 2008 roku, potem różnie, top16 bylo, ale i brak wyjscia z grupy tez
1
@FcPortoFan1999 my mieliśmy Euro 2016 i tam wiemy, że można było ugrać coś takiego
0
@FcPortoFan1999 a to wszystko bardzo by grało dla pewnego celu, nie powiem jakiego
0
@FcPortoFan1999 Chorwacja lubi karne Oskarito
Potem Livakovic mecz życia z Brazil i cyk medal na koniec
0
@Encore jak Hiszpania wyjdzie z 2 to dolna drabinka będzie napakowana i wtedy lepiej być na górze
Ciekawe czy Portugalia wtedy sprytnie nie zrobi i przeniesie się na górę
1
@Encore haha @FcPortoFan1999 Oskai polajkował swoją kontrpredykcje
14
@Borneo odpowiem krótko ⅞ to 87,5%
0
@Encore pewnie Mbappe dorzuci co najmniej 1 albo 2 trafienia
Ale zobaczymy bo wcale wyjście z drugiego miejsca z grupy I nie jest złe - wtedy grasz najpewniej z WKS w 1/16 a potem Brazylia / Maroko (tutaj tez sprawa nie jest jasna do konca z 1 miejscem, choc Brazylia ten bilans ma niezly)
Ale tak - w kazdym razie w 1/8 wtedy albo Niemcy, albo Maroko / Brazylia
Ale potem 1/4 tutaj pewnie lepiej byc na górze, za to 1/2 to moze lepiej na dole, bo na górze Hiszpania
3
@FcPortoFan1999 dostali alert RCB Oskarito
0
@Encore Francja Norwegia może byc ciekawym starciem własnie o 1 miejsce
zobaczymy jaki bedzie bilans bramkowy obu, ale Norwegia potencjalnie moglaby cos takiego wyremisowac - ale pytanie jak im z Senegalem pojdzie
1
@FcPortoFan1999 Oski lubisz naleśniki z polewą?
0
@FcPortoFan1999 nie Oski, pamiętaj o celu
2
@Lanosss @FcPortoFan1999 Oski kosiłbyś?
1
@Starrk jest sporo opcji, że do takiego starcia dojdzie
Hiszpania albo porażka albo remis na koniec (zalezy od bilansu bramkowego), albo ARG wtopilaby z Austrią
0
@Gall po co w tym momencie mieliby się skłócać z Polakami?
1
@Herato Yamal dzisiaj gotowanie, pytanie czy bramka czy asysta, a może both