1

@Encore haha @FcPortoFan1999 Oskai polajkował swoją kontrpredykcje

14

@Borneo odpowiem krótko ⅞ to 87,5%

0

@Encore pewnie Mbappe dorzuci co najmniej 1 albo 2 trafienia

Ale zobaczymy bo wcale wyjście z drugiego miejsca z grupy I nie jest złe - wtedy grasz najpewniej z WKS w 1/16 a potem Brazylia / Maroko (tutaj tez sprawa nie jest jasna do konca z 1 miejscem, choc Brazylia ten bilans ma niezly)

Ale tak - w kazdym razie w 1/8 wtedy albo Niemcy, albo Maroko / Brazylia
Ale potem 1/4 tutaj pewnie lepiej byc na górze, za to 1/2 to moze lepiej na dole, bo na górze Hiszpania

3

@FcPortoFan1999 dostali alert RCB Oskarito

0

@Encore Francja Norwegia może byc ciekawym starciem własnie o 1 miejsce

zobaczymy jaki bedzie bilans bramkowy obu, ale Norwegia potencjalnie moglaby cos takiego wyremisowac - ale pytanie jak im z Senegalem pojdzie

1

@FcPortoFan1999 Oski lubisz naleśniki z polewą?

0

@FcPortoFan1999 nie Oski, pamiętaj o celu

2

@Lanosss @FcPortoFan1999 Oski kosiłbyś?

1

@Starrk jest sporo opcji, że do takiego starcia dojdzie

Hiszpania albo porażka albo remis na koniec (zalezy od bilansu bramkowego), albo ARG wtopilaby z Austrią

0

@Gall po co w tym momencie mieliby się skłócać z Polakami?

1

@Herato Yamal dzisiaj gotowanie, pytanie czy bramka czy asysta, a może both

0

@tbas nie mają, takie organizmy, że po prostu nie mają

16

@Bykunn tutaj duży błąd polityczny z jego strony i zupełnie niepotrzebna sytuacja w sytuacji w której jest Ukraina szczególnie

0

@FcPortoFan1999 nie Oski

1

@FcPortoFan1999 nie Oski, nie staje się

Nie bedzie MŚ spoza Europy / Am Pld

5

Ciekawe czy na pucharowej nie bedzie tak, ze hydration breaks będą punktami zwrotnymi?

Moze nawet w finale sporo zmieni?

@FcPortoFan1999 @Lanosss @Popitek12 @Encore @Kessie @Adran360 @blakkudium

0

@FcPortoFan1999 Polska to samograj Oski

1

@FcPortoFan1999 ten selekcjoner sam ma bardzo dobra pamiec ale czasami ma luki w pamieci Oski

0

@mmaciass Yamal ugotuje

0

@FcPortoFan1999 i wtedy Ty wchodzisz caly na bialo?

0

@AmigoBlancos przy 3 pkt moze byc tak ze jakis bilans bedzie mial znaczenie ale zobaczymy ostatecznie po grupach

2

@Korsain trzeba poszukac nowego trenera na ostatni mecz

1

@Votrox7 do konca tego mundialu bronimy naszego top16

1

@FcPortoFan1999 technicznie to odpadlismy na wicemistrzów swiata, i w ogole tylko z mistrzami i wicemistrzami przegralismy wiec tak jakby jestesmy 3 ekipa na swiecie

0

@FcPortoFan1999 tik tok Oskarito

0

@FcPortoFan1999 to byly czarne konie z Europy i Am Pld

1

@FcPortoFan1999 uspokajałeś już taka panienkę?

Potem na kawę?

1

@FcPortoFan1999 Oski, z Polska trzeba byloby sie liczyc

Oficjalnie jestesmy wciaz jedna z 16 najlepszych repek na swiecie

0

@zadafcb Ekwador i Turcja jako czarne konie - @FcPortoFan1999

1

@marcin62 Yamalinho będzie walił brameczki z wolnych

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?