mekston
Dołączył/a: wrzesień 2012
41 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Encore haha @FcPortoFan1999 Oskai polajkował swoją kontrpredykcje
14
@Borneo odpowiem krótko ⅞ to 87,5%
0
@Encore pewnie Mbappe dorzuci co najmniej 1 albo 2 trafienia
Ale zobaczymy bo wcale wyjście z drugiego miejsca z grupy I nie jest złe - wtedy grasz najpewniej z WKS w 1/16 a potem Brazylia / Maroko (tutaj tez sprawa nie jest jasna do konca z 1 miejscem, choc Brazylia ten bilans ma niezly)
Ale tak - w kazdym razie w 1/8 wtedy albo Niemcy, albo Maroko / Brazylia
Ale potem 1/4 tutaj pewnie lepiej byc na górze, za to 1/2 to moze lepiej na dole, bo na górze Hiszpania
3
@FcPortoFan1999 dostali alert RCB Oskarito
0
@Encore Francja Norwegia może byc ciekawym starciem własnie o 1 miejsce
zobaczymy jaki bedzie bilans bramkowy obu, ale Norwegia potencjalnie moglaby cos takiego wyremisowac - ale pytanie jak im z Senegalem pojdzie
1
@FcPortoFan1999 Oski lubisz naleśniki z polewą?
0
@FcPortoFan1999 nie Oski, pamiętaj o celu
2
@Lanosss @FcPortoFan1999 Oski kosiłbyś?
1
@Starrk jest sporo opcji, że do takiego starcia dojdzie
Hiszpania albo porażka albo remis na koniec (zalezy od bilansu bramkowego), albo ARG wtopilaby z Austrią
0
@Gall po co w tym momencie mieliby się skłócać z Polakami?
1
@Herato Yamal dzisiaj gotowanie, pytanie czy bramka czy asysta, a może both
0
@tbas nie mają, takie organizmy, że po prostu nie mają
16
@Bykunn tutaj duży błąd polityczny z jego strony i zupełnie niepotrzebna sytuacja w sytuacji w której jest Ukraina szczególnie
0
@FcPortoFan1999 nie Oski
1
@FcPortoFan1999 nie Oski, nie staje się
Nie bedzie MŚ spoza Europy / Am Pld
5
Ciekawe czy na pucharowej nie bedzie tak, ze hydration breaks będą punktami zwrotnymi?
Moze nawet w finale sporo zmieni?
@FcPortoFan1999 @Lanosss @Popitek12 @Encore @Kessie @Adran360 @blakkudium
0
@FcPortoFan1999 Polska to samograj Oski
1
@FcPortoFan1999 ten selekcjoner sam ma bardzo dobra pamiec ale czasami ma luki w pamieci Oski
0
@mmaciass Yamal ugotuje
0
@FcPortoFan1999 i wtedy Ty wchodzisz caly na bialo?
0
@AmigoBlancos przy 3 pkt moze byc tak ze jakis bilans bedzie mial znaczenie ale zobaczymy ostatecznie po grupach
2
@Korsain trzeba poszukac nowego trenera na ostatni mecz
1
@Votrox7 do konca tego mundialu bronimy naszego top16
1
@FcPortoFan1999 technicznie to odpadlismy na wicemistrzów swiata, i w ogole tylko z mistrzami i wicemistrzami przegralismy wiec tak jakby jestesmy 3 ekipa na swiecie
0
@FcPortoFan1999 tik tok Oskarito
0
@FcPortoFan1999 to byly czarne konie z Europy i Am Pld
1
@FcPortoFan1999 uspokajałeś już taka panienkę?
Potem na kawę?
1
@FcPortoFan1999 Oski, z Polska trzeba byloby sie liczyc
Oficjalnie jestesmy wciaz jedna z 16 najlepszych repek na swiecie
0
@zadafcb Ekwador i Turcja jako czarne konie - @FcPortoFan1999
1
@marcin62 Yamalinho będzie walił brameczki z wolnych