mekston
Dołączył/a: wrzesień 2012
41 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Encore szansa na Djokovica zeby upolowac ten 25 - glowny rywal Sinner dla niego
0
@FcPortoFan1999 zalezy, ale Uzbekistan moze rachunek zapłacić
4
@blakkudium bylo jasne i mówione ze N10 jest szykowany na pucharową
1
@Sysia11 Araujo, Bilva - bylo wiecej ostrzejszych - ale tak jak mowia ze znani maja protekcje, tak jak widac znani tez sa pod wiekszym ostrzalem za cos cos bylo pomarańczowe
0
@Criss18Barca @Popitek12 Popislaw wybral USA na teraz z uwagi na MŚ
3
@Lionel_Messi10 @Popitek12 Poppocoglu będzie jakis beef w szatni Naserów po tej zdradzie?
@blakkudium @Adran360
0
@FcPortoFan1999 Oski spokojnie - nie ma co za mocno wchodzic w turniej, wtedy pary nie starczy do konca
1
@Messibestplayerintheworld Piers Morgan i @Popitek12 Popisław uważają inaczej
1
@Adran360 przy Maradonie argument, że wygrał MŚ - ale Messi też to zrobił - to byl ten argument ktory byl latami obecny i „okej” - Puchar Świata to najwazniejsze trofeum w pilce noznej, wiec mimo ze druzynowy to dla niektorych był, ale Piers chyba zapomnial o roku 2022 ;)
1
@Adran360 a najzabawniejsze jest to że jedynym piłkarzem który grał w Stoke wieczorem z nich był Ronaldo ;) i … ani gola ani asysty nie zrobił
0
@Encore ciekawe na ilu w MŚ skonczy
Jeszcze jeden mundial moze zrobic i na tym pewnie co nieco dołoży
4
@Spider_Man @Popitek12 Popiczar opinia
@Lanosss @blakkudium @Adran360 @FcPortoFan1999 @Kessie
0
@LeszekFCB zacznijmy grzac dyskusje o tych ostrzejszych wejsciach, ewidentynych czerwonych. To oni tez byli protected najwyrazniej. Choc ogolnie zgadzam sie ze czesto sedziowie przy wielkich nazwiskach moga miec dodatkowy moment zawahania. Zwykle wielkim nazwiskom upiecze sie duzo bardziej niz tutaj gdzie mowimy o braku kartki na pewno.
Na razie za mniejszy kaliber wejscia ta sytuacja jest grzana bo wlasnie Messi :)
Tutaj wielu sędziów wypowiedziało sie że to jest pomarańczowa
Błędem Marciniaka był brak kartki, pewnie z czerwonej by sie wybronil bo jednak atak z tylu, ale żółta spokojnie bronialna z tej sytuacji.
0
@FcPortoFan1999 Anglii tutaj
0
@norbi77 to juz mamy pare gwiazd na MŚ, a o niektorych ostrzejszych wejsciach tyle nie mowimy ;)
1
@Sysia11 na tych mistrzostwach bylo juz X duzo gorszych, agresywniejszych i chamskich wejsc niz to, ale wlasnie grzane jest bo Messi
Najwiecej tez w mediach lata stopklatki, co wiadomo jest wprowadzające w bład i nie dajace pelneto obrazka
0
@LeszekFCB wczoraj Bernardo gorsze wejscie i nie wyleciał
0
@Huck no tak oczywiscie - jak napisalem „mimo duzych problemów” :) - wiadomo ze ponizej oczekiwan
0
@VEBVC14 czyli mimo duzych problemow Europy i Am Pld i tak wypadaja najlepiej
0
@brzucho za 2009? Czy chodzi Tobie o final LM 2008?
W sumie to tam moze miec do siebie ale i losu o poslizgniecie :) bo mial meczowa na nodze
W sumie tam w serii „11” to dostal ta szanse bo Christopher nie trafił do tego momentu.
6
Debata Piersa Morgana i Johna Terrego
„Wet Wednesday night in Stoke” ;)
Chociaz Terry mógł troche wiecej argumentów wrzucic, bo jest tego niemało.
@blakkudium @Adran360 @Popitek12 @Kessie @Lanosss @PatrychoO @Comentateiro @Kapitan hawk
3
@kuz @norbi77 opinia
@PatrychoO @Comentateiro
10
Poza wielką aurą trzeba też docenić fair play ze strony Ronaldo. Wiedział, że po swoim zachowaniu w stosunku do Irlandczyka (i czerwonej) nie powinien grać też w 1 meczu grupowym, więc w ramach fair play uznał że nie może strzelić żadnej bramki ani dać asysty, która byłaby obarczona dużym niesmakiem.
Jednym słowem: klasa
@Popitek12 @blakkudium @Adran360 @Lanosss @Comentateiro @Kessie
3
@draxidox potężna aura, nie @Popitek12 Popczaros?
@Lanosss @PatrychoO
1
@barcelonaLM pytanie czy Kolumbia wygra z Dr Kongo
Kongijczycy moga sie postawić i np remis
Wtedy Portugalia musi grac na najlepiej 3 bramkowy win z Uzbekami i wtedy remis w ostatnim meczu daje 1 miejsce
0
@FcPortoFan1999 tak, Ty lubisz taki sleepy football
2
@Lanosss @Popitek12 Poppoglu duma z wysokiej oceny Christophera?
6
Jeden piłkarz ma ponad 90% celności podań i nie popełnia żadnego kontrowersyjnego faulu.
Drugi ma celność podań ledwie 81% i robi faul na pomarańczową, za który nie dostaje żadnej kartki.
Który z nich jest gnębiony i niesprawiedliwie atakowany a który wychwalany - patrz @Popitek12 Popistemos co sie dzieje z tym światem.
@blakkudium @Adran360 @Lanosss @PatrychoO
3
@ViscaelBarca2007 jestes tak dobry jak Twoje ostatnie 70 minut
3
@macio_944 Yamal od 1 minuty to juz sporo zmienia